ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
120
110704
مشخصات
عنوان: Salt and Sanctuary
استودیو توسعه دهنده: Ska Studios
ناشر: Ska Studios
تاریخ انتشار: May 17, 2016
ژانر:Indie, Souls-like, Metroidvania, Difficult, RPG, 2D
در استیم
توضیحات
توضیحات سریع
به اکتشاف جزیره ای فراموش نشدنی و مجازات‌گر در این اکشن آر پی جی دو بعدی و سبک وار بپردازید. سالت اند سنکچواری نبرد سریع و بی رحمانه دو بعدی را با مکانیسم های غنی ساخته شده‌ی آر پی جی را در قلمرولعن شده شهرهای فراموش شده، سیاهچال‌های خون‌آلود، و مقبره‌های حتک حرمت شده، ترکیب کرده است.

توضیحات کامل
دریانوردی سیه بخت بر جزیره ای ناشناخته کشتی‌اش شکسته است. در دره های پوشیده از مه، جایی که اجساد قارچ گرفته و پوزخند زنان به سلاح هایی زنگ زده چسب زده و پیکره هایی تلوخوران شروع به جنبش می کنند. در زیر سازه های نمک خورده و زوال یافته، معبر های پر پیچ و خم به سوی اهریمنی اسمش را نبر ختم می شوند.، اهریمنی بس فراموش شده توسط انسان.

سالت اند سنکچواری بصورت یکپارچه ای نبرد سریع، بی رحمانه و پیچیده دو بعدی را با مکانیسم های غنی ساخته شده آر پی جی ترکیب می کند. کشف کنید، بسازید و همچنان که بیش از 600 سلاح، قطعه های زره، اسپل ها، و آیتم ها را ارتقا می دهید، به اکشتاف قلمروی شهر‌های فراموش شده، سیاهچال های خون‌آلود، مقبره های حتک حرمت شده، و اربابانی که زمانی ستایش می شدند بپردازید.

از Ska Studios، استودیوی جایزه‌بری که پشت لیست درازی از عناوین اکشن استایلیستیک، درون وارانه، و بی رحمانه که شاملThe Dishwasher: Vampire Smile, The Dishwasher: Dead Samurai و Charlie Murder می باشد، هم اکنون Salt and Sanctuary را به میدان می آورد، جاه طلبانه ترین عنوان استودیو تا به‌کنون.

ToTheMadness:
سولزلایک و مترویدوانیا. کافیست با این دو کلمه آشنایی داشته باشید تا به عمق این بازی پی ببرید. الهام گرفته از دارک سولز، به همان قوت دارک و تاریک. سخت و شکننده. پر از رمز و راز. مترویدوانیایی، بگردید و بیابید و ارتقا دهید!
اگر از افرادی که طرفدار سری سولز هستند بپرسید "از بازی های دو بعدی چه چیزی را نزدیک به دارک سولز پیشنهاد می کنید؟" در جواب بسیاری از آنها، نام سالت اند سنکچواری را بیشتر از همه خواهید دید. کافیست نگاهی به تصاویر ویدئو های این بازی بیاندازید تا به راحتی جواب خود را بگیرید. از گیمپلی تا دنیای تاریک و خشن بازی، همه و همه شما را به یاد دارک سولز خواهند انداخت. سالت اند سنکچواری، دقیقا همان سولزلایکی است که روحتان را سیراب خواهد کرد.
پس باری دیگر، مرگ دوباره و دوباره را در آغوش بکشید!
ویدئوها
تصاویر
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر