ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
122170
مشخصات
عنوان: GRIS
استودیو توسعه دهنده: Nomada Studio
ناشر: Devolver Digital
تاریخ انتشار: Dec 13, 2018
ژانر: Journey, Beautiful, Atmospheric, Great Soundtrack, Indie
در استیم
توضیحات
توضیحات سریع
گریس، دختر جوان امیدواریست که که در دنیای خویش گم گشته و درگیر تجربه ای دردناک در زندگانیش می باشد. سفر او از میان اندوه در جامه اش تجلی یافته و به او قابلیت های جدیدی برای هدایت واقعیت محواش می دهد. همچنانکه داستان بازتر می شود، گریس از لحاظ احساسی رشد یافته و دنیای خود را به طرز متفاوتی خواهد دید، که این مسیر های جدیدی را برای او باز خواهد کرد تا از قابلیت های جدیدش برای اکتشافشان استفاده کند.
گریس تجربه ای آرامش بخش و به یاد ماندنی است، خالی از خطر، نا امیدی و یا مرگ. بازیکنان به اکتشاف دنیایی، دقیق طراحی شده مشغول خواهند شد که با هنری ظریف، پویانمایی ای پر جزئیات و موسیقی ای برازنده، به آن جان بخشیده شده است. در طول بازی همچنانکه دسترسی به دنیای گریس بیشتر می شود، معما های ساده، دنباله ای از سکوها (پلتفرم) و چالشی‌هایی انتخابی بر اساس مهارت، خودشان را آشکار می کنند.
گریس تجربه ایست با تقریبا هیچ متنی، فقط و فقط یادآور های ساده کنترل که به واسطه آیکون های عمومی مصور شده اند. هر کسی فارق از زبانی که صحبت می کند می تواند از بازی لذت ببرد.

ToTheMadness
سفر آغازگر راهی طولانی از تجربه هاست. از راندن در یک غروب تابستانی تا سرمای برفدانه ها در یک شب کولاکی. همگی چه خوش و ناخوش، خاطرات و تجربه های جدیدی را در ذهنمان حک می کنند.
این بار مسیری که در GRIS طی می کنیم نه از میان کویریست و نه از دریایی که روی خشکی دیده، بلکه از دنیای انسانی شکسته، غرقِ در درد و اندوه.
به پای تجربه ای آغشته از احساس می نشینید.
ویدئوها
تصاویر
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر