اینترنت 20 مگابیتی از فروردین 93 عرضه می‌شود

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
چند روز پیش تو اخبار گفت میخوان همه ی نت های حجم دار رو بردارن و فقط نامحدود بدن !! این خبر رو + این خبر 20 مگ رو وقتی امروز رفتم واسه شارژ ADSL به یارو گفتم گفت به ما که چیزی اعلام نکردن چیزیم نشنیدیم فقط گفتن بعد عید 70% قیمت ها میخواد بره بالا :|:|:|

اون سر دنیا دارن پهنای باند رو میبرن بالا و در عوض هزینه مصرف رو میارن پایین, در نقطه مقابل دوستان گرامی (!) دارن پهنا رو کاهش میدن و هزینه رو میبرن بالا.
واقعا باید ... هیچی ولش کن.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
چند روز پیش تو اخبار گفت میخوان همه ی نت های حجم دار رو بردارن و فقط نامحدود بدن !! این خبر رو + این خبر 20 مگ رو وقتی امروز رفتم واسه شارژ ADSL به یارو گفتم گفت به ما که چیزی اعلام نکردن چیزیم نشنیدیم فقط گفتن بعد عید 70% قیمت ها میخواد بره بالا :|:|:|

بالا رفتن قیمت های برای isp ها که منتفی شد همین الان هم خیلی از isp ها سرویس های نامحدود دارن و بزرگترین isp ای که سرویس های نامحدود میده همنون مخابراته که دیگه خودت میدونی
چه گندی بالا اوردن حالا وای به حال بقیه pap ها. این که میگن میخوایم نامحدود بدیم کافی نیست نامحدودی که با 16 تا کانکشن و 3 تا لینک همزمان شاید سرعت اسمی رو بهت بده به هیچ دردی
نمیخوره نامحدود یعنی ضریب 1به1 که همین الان تعرفه اش 200 تومنه که یک ماهی من 1m رو گرفتم و با تک کانکشن 128k فیکس میداد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر