ایده های بزرگ همیشه بازی های بزرگ نمیسازند ...

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ایده های بزرگ همیشه بازی های بزرگ نمیسازند ... :-"

خیلی از بازی ها بودن و هستن که سازنده هاشون ایده های بزرگ و رویایی داشتن ولی یا به دلیل چرت بودن ایده یا نبود امکانات در آن نسل بازی ها یا خوب کار نکردن روی بازی از بین رفتن ... :(
نمونش بازی Spore ... :sick:

ایده های بازی واقعا رویایی و بی پایان بودن ولی به علت خوب پیاده نکردن اون ها این بازی نابود شد ... (حیف) :((

حالا شاید در آینده در نسل های بعدی شاهد به وقوع پیوستن همه ی ایده ها باشیم ... شاید ... :biggrin1:

حالا به نظر شما کدوم بازی ها همین بلا سرشون اومد ؟
با دلیل ... بگین چرا این ایده نتونست پیاده بشه ...

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
البته من spore بازی نکردم ولی میدونی نمیشه اینطوری قضاوت کرد.
کسی که یه ایده رو میده درسته که توقع داره خیلی گل کنه اما شاید همون ایده ای که از نظر من یا تو نگرفته 5 6 تا فن داشته باشه! به نظرم نمیشه کاملا نظر قطعی داد...
ولی من میگم این ffx-2 هم شامل بازیهای این جوری میشه :sick:
هرکی با ffx زندگی کرده بود با ذوق و شوق رفت ffx-2 رو خرید! و واقعا اون اتفاقی که نباید میفتاد افتاد:
دماغ سوخته!!!!
چرا؟ چون اصلا گند زدن به همه چی! از شخصیت اصلی داستان که تیداس بود تا پایان اصلی رو نمیگرفتی یه چیکه هم چیزی گفته نمیشد! همش شده بود لوس بازیهای دخترونه! چی بگم والا... کسایی که بازی کردن خودشون میدونن با این حال حرفی که اول این پست نوشتم اینجا هم صدق میکنه! بعضیا هستن که ffx-2 رو دوست دارن!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
البته من spore بازی نکردم ولی میدونی نمیشه اینطوری قضاوت کرد.
کسی که یه ایده رو میده درسته که توقع داره خیلی گل کنه اما شاید همون ایده ای که از نظر من یا تو نگرفته 5 6 تا فن داشته باشه! به نظرم نمیشه کاملا نظر قطعی داد...
ولی من میگم این ffx-2 هم شامل بازیهای این جوری میشه :sick:
هرکی با ffx زندگی کرده بود با ذوق و شوق رفت ffx-2 رو خرید! و واقعا اون اتفاقی که نباید میفتاد افتاد:
دماغ سوخته!!!!
چرا؟ چون اصلا گند زدن به همه چی! از شخصیت اصلی داستان که تیداس بود تا پایان اصلی رو نمیگرفتی یه چیکه هم چیزی گفته نمیشد! همش شده بود لوس بازیهای دخترونه! چی بگم والا... کسایی که بازی کردن خودشون میدونن با این حال حرفی که اول این پست نوشتم اینجا هم صدق میکنه! بعضیا هستن که ffx-2 رو دوست دارن!

خب شاید یکی Kane & Lynch دوست داشته باشه یا همون Spore ... ولی وقتی بازی گند زده باید قبول کرد که گند زده ... نمیشه چون آدم یک چیزی رو دوست داره بگه بدی نداره ... داره ولی برای کسی که دوسش داره مهم نیست ... :biggrin1:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با سلام
به نظر من بازي End War خيلي ميتونست بازي جالب و قشنگي از آب در بياد!!
اما هم از نظر گيم پلي و گرافيك آن گند زد!!
منظور منم از گيم پلي نوع استراتژي آن بود ولي با توجه به موقعيت دوربين چيز جالبي بود و با اينكه Voice Command هم داشت!!
و يكي هم اينكه توي مراحل Single Player اون هم تفاوت كم بود!!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
یکی دیگه از بازیهایی که به این سرنوشت دچار شد Prototype بود
اگر روی بازی بیشتر کار میکردن یکی از موفقترین بازی ها میشد....
گرافیک , داستان و اتمسفر بازی افتضاح بود ولی با این همه ارزش تموم کردن داشت اون هم بخاطر گیم پلی بازی بود...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
تو همین نسل این بلا سر The Last Remnant امد. ایده هاش بزرگ بود اما چون پیاده سازی ایده های بزرگ رو دست افراد کوچیک سپردن نتیجه چیزی بیشتر از :sick: نشد!

Universe at War و Hellgate هم بودن. راستش دلیلش رو نمیدونم اما من شخصا فکر میکردم UaW کلا نژاد ها رو متحول کنه ولی نشد.:(

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به نظر من که این بلا سر Too Human اومدش:biggrin1: خیلی داغون شده بودش بنده خدا. البته در مورد Spore این حرف واقعا بی انصافی هستش چون خلاقیت بالایی در این بازی وجود داشتش و از اکصر سایت ها امتیاز خوبی گرفتش

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
به نظر من که این بلا سر Too Human اومدش:biggrin1: خیلی داغون شده بودش بنده خدا. البته در مورد Spore این حرف واقعا بی انصافی هستش چون خلاقیت بالایی در این بازی وجود داشتش و از اکصر سایت ها امتیاز خوبی گرفتش

درسته که بازی Spore خیلی بد نبود و خوب بود ولی اون ایده ها و چیز هایی که قرار بود نشد ...
منم نگفتم بازیه بدیه ... :-"

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
هم strom riseکه از همش بدتر بود

SR بازی بدی نبود، یعنی حداقل بالاخره بازی های استراتژی رو با دسته کنسول ها آشتی داد، تنها مشکلش این بود که کنترل بازی روی PC هم مثل کنسول بود که ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
SR بازی بدی نبود، یعنی حداقل بالاخره بازی های استراتژی رو با دسته کنسول ها آشتی داد، تنها مشکلش این بود که کنترل بازی روی PC هم مثل کنسول بود که ...
با این که استراتژیکی هر کاری کنن رو کنسول جواب نمیده ولیHalo Wars خیلی بهتر از این آشنایی داد.
اما موضوع اینه که تو همون کنسول هم فوق العاده مزخرف بود. اصلا بازی شبیه یه بازی استراتژیکی نبود. به بیان دیگر چیزی به نام گیم پلی تو بازی وجود نداشت.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
از این به بعد بازی هایی که ایده های بزرگ باعث بوجود اودنشون شد و خیلی هم موفق شدن رو بگین ..
1-Little Big Planet
2- Fable Series
3-Guitar Her Series​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر