ایجاد تغییرات در بازارسنتر

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آقا من تو بازارسنتر نمیتونم Log in کنم! User و Pass و میزنم پیغام خوش امدید هم میزنه ولی وقتی بازارسنتر باز میشه میزنه نام کاربری و رمز عبور مطابقت ندارند...چیکار باید کرد؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
تو بازارچه ما پستمون میومد پایین یه Up میزدیم :biggrin1: یه کامنت میزاشتیم تا به روز باشه اینجا باید چیکار کرد؟
محصولات من

bump (فراخوانی مجدد جهت نمایش در صفحه اول) :

کاربران میتوانند با کلیک کردن بر روی آیکون
bumpUp.png
آگهی خود را جهت نمایش مجدد در صفحه اول سایت فراخوانی کنند. این امکان در هر 24 ساعت تنها یکبار فعال میشود.

http://forum.bazicenter.com/thread74018/

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907

محصولات من

bump (فراخوانی مجدد جهت نمایش در صفحه اول) :
کاربران میتوانند با کلیک کردن بر روی آیکون
bumpUp.png
آگهی خود را جهت نمایش مجدد در صفحه اول سایت فراخوانی کنند. این امکان در هر 24 ساعت تنها یکبار فعال میشود.
نمیشه این گزینه واسه کاربران گلد روزی 2 بار بشه ؟ هر 12 ساعت یه بار

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

در حال ایجاد تغییرات در بازارسنتر هستیم، از این رو هرچه بهتر شدن این فضا نیاز به همکاری شما دوستان وجود داره.

پیشنهاد های خودتون و ارائه بدید لطفا و ذکر کنید در حال حاضر کدام قسمت بیش از همه نیاز به تغییرات داره.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
درود

در حال ایجاد تغییرات در بازارسنتر هستیم، از این رو هرچه بهتر شدن این فضا نیاز به همکاری شما دوستان وجود داره.

پیشنهاد های خودتون و ارائه بدید لطفا و ذکر کنید در حال حاضر کدام قسمت بیش از همه نیاز به تغییرات داره.
سایت بی سر و صدا هست.شاید یکمی موسیقی تو قسمت پروفایل شخصی چیز بدی نباشه:d
قبلا تو سایت های دیگه شبیهش رو دیدم.وارد پروفایل هر کس که میشدیم اهنگ پروفایلش پخش میشد.

vatangame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
108
فکر کنم مهم ترین مورد داخل بازارچه سنتر اعتماد سازی هست اگر امکان داشت مدارک از بعضی دوستان که میخواهند حرفه ای عمل کند به عنوان فروشنده معتبر معرفی می کردید خوب بود

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
اگر کلا رایگان باشه خیلی بهتره
یا اینکه وقتی معامله ای به سرانجام رسید اون کارمزد رو توافقی به سایت بدهند یا کم بشه

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
به نظرم اگر بازار سنتر رایگان بشه مخاطبین بیشتر میشن و از طرفی با جذب تبلیغات در بازار سنتر میشه درآمدزایی کرد.

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
من احساسم تو 6 ماه گذشته اینه که هم سایت سوت کوره هم بازار سایت
جواب خیلی سوالات داده نمیشه یادمه چند ساله پیش سر زدن تاپیک یا جواب دعوا بود

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
اگر امکانش بود یک سیاستی برای تعویض بازی اتخاذ میشد بصورتی که در معاملات تعویض مبلغی به عنوان اعتبار از طرف هر دو طرف گرفته میشد و در اکانت ذخیره میماند و سپس تعویض صورت بگیرد در صورتی که بسته دریافتی هریک از طرفین دارای مشکلی باشد میتوان با کسر اعتبار طرف متخلف هزینه به فرد دیگر داده شود.

Legend quick0n

کاربر سایت
Dec 4, 2014
65
نام
PooRia
اگر امکانش بود یک سیاستی برای تعویض بازی اتخاذ میشد بصورتی که در معاملات تعویض مبلغی به عنوان اعتبار از طرف هر دو طرف گرفته میشد و در اکانت ذخیره میماند و سپس تعویض صورت بگیرد در صورتی که بسته دریافتی هریک از طرفین دارای مشکلی باشد میتوان با کسر اعتبار طرف متخلف هزینه به فرد دیگر داده شود.
سلام عزیز
چجوری می‌خواستی ثابت کنی‌ که طرف تخلف کرده ؟
اون طرف هم میگفت شما تخلف کردی ؟ اونوقت اون اعتبار که داخل اکانت بود بصورت هوشمند باید تشخیص میداد کی‌ تخلف کرده ؟ ایده شما خوبه اما برای دنیای واقعیی‌ نه دنیای مجازی که پر از دروغ و کلک

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بهتره همون بازارچه باز شه البته با امکانات و قوانین جدید. مثلا هرکی واسه رفیقش نیاد یه آپ بزنه یهویی
هر 12 ساعت یه بار واسه کاربرای گلد و 24 یه بار برای کاربرای معمولی خود زننده تاپیک بتونه آپ کنه تاپیکش رو
با یه مبلغ زیادی هم می تونین تاپیک های طرف رو مهم کنین. مبلغی باشه که هر کسی واسه هر تاپیکش نیاد همه رو مهم کنه. واسه یه سری فروشنده های اصلی باشه فقط این موضوع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر