ایجاد تحولات جدی در گیم نت ها

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
امروز یک گیم نت دیدم ترکیب pc و wii:biggrin1:
یک قسمت مغازه وی ریخته بودن یک قسمت بچه ها کانتر میزدن:cheesygri

pspeyman

کاربر سایت
Sep 12, 2007
49
سلام . یه تجربه یا نصیحت یا پیشنهاد یا هر چیزی که اسمشو میذاری در باره اینکه گیم نت موفق و پر در آمد باشه
دنبال پول نباش،فقط بذار مشتری از بازی لذت ببره

driver1224

کاربر سایت
Mar 12, 2012
1
سلام
من یه گیم نت دارم تو تهران که متراژش 58 متره
12تا pc گذاشتم یه طرف و 2 تا xbox و 2 تا ps2 هم وسط پشت به پشت گذاشتم با LCD 32 samsung
اینطرفم 6 تا pc برای کافی نت گذاشتم
اگه کسی دوست داشت عکسم میذارم
امیدوارم کمکی کرده باشم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا منم گیم نت دارم شما میگی دنبال پولش نباش بزار بچه ها لذت ببرن
من 10 دقیقه داد نزنم سرشون خار و مادر دستگاهارو وصلت میکنن باهاشون انقدر وحشی بازی در میارن که نمیشه ولشون کرد
از اون طرف یه مشت بچه ... دور و بر 17 18 ساله هم هستن که فقط میخوام یا یه چیزی رو بپیچونن یا فری بازی کنن و در برن خوب با این تفاسیر من باید بزارم لذت ببرن از بازیشون؟؟؟؟
حالا حرفی که شما میزنید توی شمال شهر و مرکز شهر درست ولی تو جنوب شهر که ما هستیم خیلی بچه های بیشعوری وجود دارن که ادم میخواد کلشونو بکنه

a r y a

کاربر سایت
Jan 24, 2012
194
نام
آریا
اقا منم گیم نت دارم شما میگی دنبال پولش نباش بزار بچه ها لذت ببرن
من 10 دقیقه داد نزنم سرشون خار و مادر دستگاهارو وصلت میکنن باهاشون انقدر وحشی بازی در میارن که نمیشه ولشون کرد
از اون طرف یه مشت بچه ... دور و بر 17 18 ساله هم هستن که فقط میخوام یا یه چیزی رو بپیچونن یا فری بازی کنن و در برن خوب با این تفاسیر من باید بزارم لذت ببرن از بازیشون؟؟؟؟
حالا حرفی که شما میزنید توی شمال شهر و مرکز شهر درست ولی تو جنوب شهر که ما هستیم خیلی بچه های بیشعوری وجود دارن که ادم میخواد کلشونو بکنه
آره آقا . منم قبول دارم . از سرو کول دستگاه ها میرن بالا . البته واقعا گیم نت چیز خوبی نیست چون زیاد هم به هم فحش میدن .

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اره اقا من اینهو چی پشیمون شدم از گیم نت زدن چون با روحیات من لااقل سازگار نیست باید یکی باشه سگ که کسی نتونه پاچشو بگیره
و البته اگر میخواین با 6 تا سیستم 8 تا گیم نت بزنید همون بهتر نزنید
گیم نت باید 20 تا سیستم داشته باشه حالا جاش اصلا مهم نیست چون بچه ها بشناسم میریزن اونجا مخصوصا اگر محلی برای سر مپ و شرطی نون تو روغنه
ولی میگم ادمشو میخواد ادمشم باید لاشخور زمانه باشه تا کم نیاره
مشتری ها بعضیاشون سناشون حتی 35 سال هم میرسه و یک جوون مثل من روش نمیشه به طرف بگه اقا فحش نده
در کل بنده تو این مدت نسبتا خوب تجربه کافی به دست اوردم و بهتون اینو میگم و خوب روش فکر کنین
(( تخیلات شما نسبت به درامد و گرفتن کارتون تو زمینه ای که هستین رویایی بیش نیست ))

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
اره اقا من اینهو چی پشیمون شدم از گیم نت زدن چون با روحیات من لااقل سازگار نیست باید یکی باشه سگ که کسی نتونه پاچشو بگیره
و البته اگر میخواین با 6 تا سیستم 8 تا گیم نت بزنید همون بهتر نزنید
گیم نت باید 20 تا سیستم داشته باشه حالا جاش اصلا مهم نیست چون بچه ها بشناسم میریزن اونجا مخصوصا اگر محلی برای سر مپ و شرطی نون تو روغنه
ولی میگم ادمشو میخواد ادمشم باید لاشخور زمانه باشه تا کم نیاره
مشتری ها بعضیاشون سناشون حتی 35 سال هم میرسه و یک جوون مثل من روش نمیشه به طرف بگه اقا فحش نده
در کل بنده تو این مدت نسبتا خوب تجربه کافی به دست اوردم و بهتون اینو میگم و خوب روش فکر کنین
(( تخیلات شما نسبت به درامد و گرفتن کارتون تو زمینه ای که هستین رویایی بیش نیست ))

این چیزی که میگی کلا درسته ولی من خیلی کیم نت ها رو هم دیدم که 1 دونه از این مشکل ها رو هم نداشتن در کلا محلش خیلی مهم هست که کجا باشه.

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
این چیزی که میگی کلا درسته ولی من خیلی کیم نت ها رو هم دیدم که 1 دونه از این مشکل ها رو هم نداشتن در کلا محلش خیلی مهم هست که کجا باشه.
پژمان جان همونجور که این دوستمون گفتن محیطش خیلی مهمه
من خودم دو ساله گیم نت دارم نزدیکای میدون پونک(شمال غرب)و هیچ کدوم از این مشکلا واسم پیش نیومده
2تا ps3؛دوتا xboxو 22تا هم pc
به نطر من بهترین گیم نت تو منطقه ما تقریبا همین امکاناتی رُ که من دارم داره یه ایکس باکس بیشتر
نکته های مثبتش اینه که قدرت سیستماش بالاست و فقط همین.
نکته منفی:خیلی گرون میگره یه دست فوتبال بچه ها رفتنه بودن 2700گرفته بود ازشون:-o
ولی با این حال زیاد مشتری داره
حالا داریم به توافق میرسیم سیستم هارو یه جور به هم شبکه کنیم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اره شما پونک دارین میدونید چاهارتا ادم درست حسابی میان و میرن اینجا یه مشت ادم بی فرهنگ بی شعور ریخته که همین دیروز دعوام شد کار به شوکر و گاز اشکاور کشید میگم برو بیرون میگه نمیرم میخوای چیکار کنی هان؟
خلاصه خدارو شکر یه دل سیر کتک خوردن دیگه اینورا نمیان البته اگر جای من یه ادمی بود که کسی رو اشنا تو دور و بر محل کارش نبود دچار مشکل بود چون من همه دوستان پدرم دور و برمن
من که بخوام این کارو کنم واقعا میرم سمت شمال شهر و اینورا این کارارو نمیکنم

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
یه راه حل واسه در رفتن اونا پیدا کردم سیستمتو بزار دم در:d

---------- نوشته در 06:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:57 PM ارسال شده بود ----------

گاز اشک آوررررررررر ، از کجا آوردی؟؟؟؟؟؟/

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
اینجا قزوین ما کلوپ زیاد داریم فقط همشون فضاش خفه هست یارو ورداشته توی فضای خیلی کوچیک مبل گذاشته و واقعا خراب کرده
معروف ترین کلوپ قزوین هم به نظر من توی پارک ملت هست حمید کلوپ
واقعا بزرگ و راحت هست و یادم میاد 3 سال پیش نزدیک 17 تا ps2 داشت و یه ps3 اورد و 3 تا x360 الان کل مغازش که 3 تا الاچیق گنده هست رو فقط x360 گذاشته با lcd های 32 اینچ سامسونگ و واقعا خیلی کلوپش عالی هست

ebi13

کاربر سایت
Jan 5, 2011
2
متاسفانه هیچ گیم نتی ندیدم که به روز باشه یا امکانات زیادی داشته باشن. اینجا امکانات زیاد رو قفط تعداد زیاد دستگاهها میدونن.
کدوم گیم نتی رو دیدین که از شبیه ساز یا حداقل لولزم جانبی درجه یک استفاده کنه ؟؟؟

ARZZRA

کاربر سایت
May 16, 2015
83
تو اصفهان یه کلوپ هست هم کنسولای نسل هفت رو داره هم نسل هشت آنلاین هم میشه بای کرد گویا ولی شمال شهر قرار داره این کلوپ (البته بگم اصفهان برعکس تهران شمال شهرش فقیر نشینه جنوب شهرش مرفحین بی درد میشنن:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر