ایا با پلی استیشن 2 میشه دی وی دی نگاه کرد ؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دوست عزیز فیلمهای dvd با دورهای نامشخصی که معمولا هم دورهای بالا هستند رایت میشن که نه تنها لنز دستگاه رو ضعیف میکنه بلکه دستگاه خیلی سریع داغ میشه و صدا هم میده:love:
البته فیلمها با دور نامشخص رایت نمیشه چون dvd رو فقط بین 8X و 16X رایت میکنن. در ضمن بازیهای من و شما و همه کسایی که توی ایران بازی میکنن رایتی هستن اورجینال که نیستند. پس مشخصا هیچ تفاوتی با فیلم ندارند.
در مورد اون صدا دادن هم که یه چیز عادیه و مربوط به حرکت لنز دستگاهه که توی بازی هم خیلی شنیده میشه:biggrin1:.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
:blink::blink::blink::blink::blink:

دیتا دیتاس دیگه. چه فرقی میکنه PS2 از دی وی دی چی بخونه؟ مگه فیلم رو روی دی وی دی چاپ میکنن؟ دیتا دیتاس. چه بازی باشه چه فایل فیلم باشه :blink: مگه مثلا FMV ها و دمو های بازیا که فیلم هستن باعث خرابی میشن؟ :blink::blink: قراره یه سری 0 و 1 خونده بشه ...

ehsan405omp

کاربر سایت
Jun 22, 2008
61
:blink::blink::blink::blink::blink:

دیتا دیتاس دیگه. چه فرقی میکنه PS2 از دی وی دی چی بخونه؟ مگه فیلم رو روی دی وی دی چاپ میکنن؟ دیتا دیتاس. چه بازی باشه چه فایل فیلم باشه :blink: مگه مثلا FMV ها و دمو های بازیا که فیلم هستن باعث خرابی میشن؟ :blink::blink: قراره یه سری 0 و 1 خونده بشه ...
بله فرمایش شما کاملا صحیح هستش

qazxcvbb00433563

عضو جدید
May 5, 2021
2
ببین من کنسولم فت هست و اینجوری اجرا میکنم که درست ترین روش فکر میکنم همین باشه:
DVD رو بزار تو دستگاه و بعد درش رو ببند.یکبار دستگاه رو از پشت کنسول خاموش کن و دوباره روشن کن ولی دکمه ی پاور رو نزن(چراغ قرمز رو میگم.نمیدونم تو اسلایم اینجوری باشه یا نه).بعد که اینکارا رو کردی دکمه ی پاور(با چراغ قرمز)رو 5-4 ثانیه نگه دار تا بیاد تو DVD .با دکمه ی Select هم میتونی کنترل DVD رو بیاری.اگه نشد بگو تا باز بهت بگم.
مال من اصلا در دی وی دیش باز نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر