ایا انتقال دموی قابل بازی از هارد360 به کامپیوتر امکان پذیر است؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
یعنی تمام بازیهایه آرکید رو بصورت فول رویه دیسک میخوای ارائه بدی.
اصلا بازیهایه فول آرکید رو فقط میشه دانلود کرد اونم از طریق لایو.
میشه بیشتر توضیح بدی؟

are:
shoma ba hardetoon tashrif miarid o man hard 360etoon ro mizanam ro 360 khodam va bad har baziei ro ke bekhayd baratoon download mikonam.

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
are:
shoma ba hardetoon tashrif miarid o man hard 360etoon ro mizanam ro 360 khodam va bad har baziei ro ke bekhayd baratoon download mikonam.

ببینم مطمعنی که فقط کافیه رو هارد بریزی؟ چون انگار اکثر چیزهائی که download میکنی رو فقط رو دستگاه خودت میتونی اجرا کنی چون Console ID هم چک میشه. امتحان کردی هارد خودتو بذاری روی یه کنسول دیگه ببینی کار میکنه؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
ببینم مطمعنی که فقط کافیه رو هارد بریزی؟ چون انگار اکثر چیزهائی که download میکنی رو فقط رو دستگاه خودت میتونی اجرا کنی چون Console ID هم چک میشه. امتحان کردی هارد خودتو بذاری روی یه کنسول دیگه ببینی کار میکنه؟

اگه اينطوري كه شما ميگي باشه ميتونيد دستگاهتون رو بياريد.
كنسول ديگم كجا بود! ولي مطمئنم كار ميكنه چون:
توي هردستگاهي هر بازي لايو يه دفعه خريداري ميشه (نه يه دفعه براي همه!)
فكر نكنم اينطوري باشه يجا تو لايو خوندم: "شما ميتونيد پروفايل خودتون رو رو دستگاه ديگه دانلود كنيد!" بعد خودم پروفايلمو پاك كردم و دوباره دانلودش كردم!:eek: تازه در هنگام register كردن دستگاه تو سايت xbox آي دي 360 ام رو يه چيز ديگه زدم كار نكرد بعد يه كاري كردم register شد!(قبلاً آي دي كنسولمو براي يه پروفايل ديگه براي انگليس رجيستر كرده بودم و دانلودش محدودبود!)
فعلاً منتظرم adsl 128 ام اين ماه تموم شه تا 256 بگيرم و كار شما رو انجام بدم.
فعلاً

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اگه اينطوري كه شما ميگي باشه ميتونيد دستگاهتون رو بياريد.
كنسول ديگم كجا بود! ولي مطمئنم كار ميكنه چون:
توي هردستگاهي هر بازي لايو يه دفعه خريداري ميشه (نه يه دفعه براي همه!)
فكر نكنم اينطوري باشه يجا تو لايو خوندم: "شما ميتونيد پروفايل خودتون رو رو دستگاه ديگه دانلود كنيد!" بعد خودم پروفايلمو پاك كردم و دوباره دانلودش كردم!:eek: تازه در هنگام register كردن دستگاه تو سايت xbox آي دي 360 ام رو يه چيز ديگه زدم كار نكرد بعد رقم سوم از آخر رو عوش كردم register شد(قبلاً آي دي كنسولمو براي يه پروفايل ديگه براي انگليس رجيستر كرده بودم و دانلودش محدودبود!)
فعلاً منتظرم adsl 128 ام اين ماه تموم شه تا 256 بگيرم و كار شما رو انجام بدم.
فعلاً

چرا دقیقا همینجوریه. یعنی اگه شما با یک کنسول بازی رو دانلود بکنید فقط رو همون کنسول اجرا میشه. ربطی هم به هارد نداره. شما اگه هاردتو رو یه کنسول دیگه بزاری میبینی بازیهایه آرکیدی که دانلود کردی اجرا نمیشه.
بعدش فکر میکنی هر کی کنسولشو بیاره خونه شما اصلا این کار عملیه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
هیچ کدام از بازی های Aracde رو به هیچ عنوان از طریق عوض کردن هارد و یا ریختن روی مموری و یا هر روش دیگری نمی شه روی کنسول دیگر اجرا کرد. بیخود وقتتنو سر این چیزا تلف نکنید.;)

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
هر بازی ای که با هر گیمر تگی بخرید فقط با اون گیمر تگ اجرا میشه و اگه گیمر تگ رو از روی یک کنسول پاک کنید دیگه نمیتونید اون بازیو انجام بدین.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
هر بازی ای که با هر گیمر تگی بخرید فقط با اون گیمر تگ اجرا میشه و اگه گیمر تگ رو از روی یک کنسول پاک کنید دیگه نمیتونید اون بازیو انجام بدین.

حرف الكي!
من 4 تا پروفايل دارم با يكي دانلود كردم با اونيكيا رفتم تو لايو بازي كردم.از هر بازي آركيد حدود 100 امتياز تو هر پروفايل دارم. اونوقت شما ميگي نميشه؟! ميتوني بياي با چشماي خودت ببيني.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
هیچ کدام از بازی های Aracde رو به هیچ عنوان از طریق عوض کردن هارد و یا ریختن روی مموری و یا هر روش دیگری نمی شه روی کنسول دیگر اجرا کرد. بیخود وقتتنو سر این چیزا تلف نکنید.;)

شما فكر كن اينا دمو هستن ميشه trial بازيهاي آركيد رو زد رو ديويدي و اجرا كرد من هم با پروفايل خودم فقط لايسنس بازي رو دوباره ميخرم يا خودش رو فول دانلود ميكنم.
شما فكر ميكني نميشه؟ از كجا ميدوني، مگه امتحان كردي؟ توي هارد 360 فولدري به نام "content"
وجود داره كه هرچي از لايو دانلود ميشه توي اون فولدره مثلاً همين دموي بازيهاي 360 .
من بازي آركيد small arms رو با يه پروفايلم دانلود كردم و expansion هاشو (چند تا آدم اضافي و مپ و...) رو با يه پروفايل ديگم. تو download history يكي از پروفايل ها بازي ULTIMATE MORTAL KOMBAT 3 وجود داره ولي با يه پروفايل ديگه كه به انگليس رجيستر شده ميرم تو لايو بازيش ميكنم.
تمام اين رجيستر بازيا يه سري داره كه فقط من با خبرم. چند تا پروفايل اكتيو تو يه كنسول:):biggrin1:
براي اثبات گيمر تگ 3 تا از پروفايلامو ميزارم تو امضام كافيه روش كليك كنيد.

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
ببین دوست خوب.
شما فقط با کنسولی که باهاش بازیهای آرکید رو بصورت فول دانلود کردی میتونی بازی کنی. رو اون کنسول با 500 تا پروفایل هم مییتونی بازی کنی ولی فقط رو اون کنسول. در ضمن قضیه بازی trial با بازی کامل فرق میکنه. چون لحظه ای که بازیه آرکید رو میخری به کنسولت Bond میشه.
در ضمن اون قضیه هارد هم بهیچوجه امکان پذیر نیست.
حالا شما بیا مردونگی کن حرف ما رو قبول کن.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
چرا قضيه ي هارد امكان پذير نيست؟ من 360 xport دارم! خيليم امكان پذيره! وقتي تو هارد 360 جا كم مياد چنتا از بازيا رو انتقال ميدم رو هارد pc بعد اين روال ادامه داره!
اصلاً بزار يه مثال ديگه بزنم:
شما از لايو وقتي vpn داري فيلم دانلود كن بعد يه 360 xport هم بخر! بعد اين فيلما رو بريز تو هارد كامپيوترت. به همين راحتي حالا شما هي بگو نميشه. من هم هارد خالي رو امتحان كردم هم هارد با xport فقط با xport جواب داده.
حيف به كسي اطمينان ندارم ولي اگه داشتم حتماً اطلاعات پروفايلم رو بهش ميدادم يه روز تا ميتونه از لايو دانلود كنه بعد بياد اينجا بگه كه ميشه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما فكر كن اينا دمو هستن ميشه trial بازيهاي آركيد رو زد رو ديويدي و اجرا كرد من هم با پروفايل خودم فقط لايسنس بازي رو ميخرم يا خودش رو فول دانلود ميكنم.
شما فكر ميكني نميشه؟ از كجا ميدوني، مگه امتحان كردي؟ توي هارد 360 فولدري به نام "content"
وجود داره كه هرچي از لايو دانلود ميشه توي اون فولدره مثلاً همين دموي بازيهاي 360 .
من بازي آركيد small arms رو با يه پروفايلم دانلود كردم و expansion هاشو (چند تا آدم اضافي و مپ و...) رو با يه پروفايل ديگم. تو download history يكي از پروفايل ها بازي ULTIMATE MORTAL KOMBAT 3 وجود داره ولي با يه پروفايل ديگه كه به انگليس رجيستر شده ميرم تو لايو بازيش ميكنم.
تمام اين رجيستر بازيا يه سري داره كه فقط من با خبرم. چند تا پروفايل اكتيو تو يه كنسول:):biggrin1:
براي اثبات گيمر تگ 3 تا از پروفايلامو ميزارم تو امضام كافيه روش كليك كنيد.
بله عزیزم من تمامی این روش ها رو امتحان کردم اونم روی چندین کنسول! البته اگه به توضیخات خود مایکروسافت هم هنگام دانلود دقت کنید همه چی رو متوجه می شید بنده 3 تا پروفایل اکتیو که هر کدومشونم گلد دارن روی یک کنسول دارم;)

شما وقتی یه بازی arcade رو دانلود می کنی در حالت trail اون هیچ اهمیتی نداره و هر جا می خوای می تونی فایلو بریزی و اجرا هم می شه ولی به همان صورت trail! حالا وقتی خریداری می شه چه شکلی می شه؟
شما وقتی ms point رو برای بازی پرداخت می کنید و بازی تبدیل به full version می شه تمامی پروفایل هایی که روی اون کنسولی که بازی روش اولین بار خریداری شده می تونن بدون هیچ مشکلی چه آفلاین و چه آنلاین اون بازی رو بازی کنن ولی چنانچه شما هارد روی یه کنسول دیگه بزارید و یا فایل بازی رو منتقل کنید به یه کنسول دیگه، بازی متوجه می شه که روی کنسول اول قرار نداره! در این حالت فقط گیمرتگی که بازی با اون خریداری شده می تونه پس از هر دفعه وصل شدن به live و اطمینان از درست بودن گیمر تگ اون بازی رو اجرا کنه و دیگه هیچ کدوم از پروفایل ها روی کنسول جدید نمی تونن اون بازی رو انجام بدن.

منم اتفاقاً از اين روشا كار نميكنم.
پروفايلم رو تو دستگاه شما دانلود ميكنم و بازي رو دوباره ميخرم.
شما گفته هاتون یکم ضد و نقیضه! اول می گی من می تونم بازی های full version رو بریزم رو هارد بچه ها که بازی کنن بعد الان نوشتی که من اکانتمو روی کنسول بچه ها دانلود می کنم و بازی رو دوباره می خرم!
البته با هر گیمر تگ فقط یکبار می شه یه بازی یا هر چیز دیگری رو خرید نه چند بار! شما می تونی رو کنسول جدید دوباره اون بازی رو دانلود کنی به صورت کامل ولی فقط اکانت خود شما می تونه بایز کنه نه اکانت کس دیگری!

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
بله عزیزم من تمامی این روش ها رو امتحان کردم اونم روی چندین کنسول! البته اگه به توضیخات خود مایکروسافت هم هنگام دانلود دقت کنید همه چی رو متوجه می شید بنده 3 تا پروفایل اکتیو که هر کدومشونم گلد دارن روی یک کنسول دارم;)

شما وقتی یه بازی arcade رو دانلود می کنی در حالت trail اون هیچ اهمیتی نداره و هر جا می خوای می تونی فایلو بریزی و اجرا هم می شه ولی به همان صورت trail! حالا وقتی خریداری می شه چه شکلی می شه؟
شما وقتی ms point رو برای بازی پرداخت می کنید و بازی تبدیل به full version می شه تمامی پروفایل هایی که روی اون کنسولی که بازی روش اولین بار خریداری شده می تونن بدون هیچ مشکلی چه آفلاین و چه آنلاین اون بازی رو بازی کنن ولی چنانچه شما هارد روی یه کنسول دیگه بزارید و یا فایل بازی رو منتقل کنید به یه کنسول دیگه، بازی متوجه می شه که روی کنسول اول قرار نداره! در این حالت فقط گیمرتگی که بازی با اون خریداری شده می تونه پس از هر دفعه وصل شدن به live و اطمینان از درست بودن گیمر تگ اون بازی رو اجرا کنه و دیگه هیچ کدوم از پروفایل ها روی کنسول جدید نمی تونن اون بازی رو انجام بدن.

شما گفته هاتون یکم ضد و نقیضه! اول می گی من می تونم بازی های full version رو بریزم رو هارد بچه ها که بازی کنن بعد الان نوشتی که من اکانتمو روی کنسول بچه ها دانلود می کنم و بازی رو دوباره می خرم!
البته با هر گیمر تگ فقط یکبار می شه یه بازی یا هر چیز دیگری رو خرید نه چند بار! شما می تونی رو کنسول جدید دوباره اون بازی رو دانلود کنی به صورت کامل ولی فقط اکانت خود شما می تونه بایز کنه نه اکانت کس دیگری!

تسليم! گفته هاي من ضد و نقيض نيست من گفتم ميريزم رو هارد ولي از طريق لايو!
ولي:
يك عدد پروفايل با تمام لايو! بله تمام لايو درست ميشنويد. (اگه ديده باشيد جلوي هر چيزي كه دانلود ميكنيد چه پولي و چه فري يه تيك ميخوره. توي اين پروفايل تمام چيزها تيك داره و چند ده هزار تا پوينت موجودي داره (75000mspoints!)(براي سالهاي آينده!). هركي خواست به قيمت خوب ميفروشم. (رمزش رو به شما ميدم شما هم بعد از خريد رمزش رو عوض ميكنيد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر