اگر یک سایت «مرچ» (merchendise) در ایران باشه ازش خرید میکنید؟

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
فرض کنید یک شرکت هست که میخواد merch از محصولات خودش بده. مثلا یک فنجون که لوگوی شرکت روشه یا یک تیشرت. فرض کنید یک تاجر هست که تیشرت و فنجون خالی از هند و چین میاره. فرض کنید یک طراح گرافیک هست که برای این فنجونها و تیشرتها طرح میزنه.

کاری که من میخوام بکنم اینه که یک پلتفورم بسازم که همه ی این افراد بتونن خودشونو توش ارایه بدن. و ما با recommender system های قوی بتونیم این افراد رو به هم متصل کنیم.

پس اول شرکت میاد از طریق سایت ما یک طراح و یک تاجر پیدا میکنه بعد تیشرت ها و فنجونها و جاسویچی ها و... رو میسازه در سایت ما میذاره جهت فروش.

آیا شما طرفدار همچین سایتی خواهید بود؟ توجه کنید حتما شرکت نیست. مثلا این دختر پسرهایی هم که توی اینستاگرم ویدیو میسازن میتونن برای خودشون مرچ بذارن برای فروش.

درضمن به نظرتون بهترین ترجمه ی فارسی مرچ چیه؟

• Like
Reactions: Nameless King

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
ایده بنظر جذاب میاد
ممنون دوست من.
به نظرتون ارزشش رو داره یک شرکت بازاریابی استخدام کنیم تا بره دنبال قابلیت اجرا کردن این ایده؟

الان شما این دختره توی اینتساگرام که درگ میپوشه اسمشو نمیدونم مامانم نگاهش میکنه اگه اون مرچ بده میخرید؟ مثلا میگم. یا مرچ بازیهای خارجی. هرچی. مرچ فورتنایت مثلا.

ehtesham9

کاربر سایت
May 6, 2019
17
به نظرتون ارزشش رو داره یک شرکت بازاریابی استخدام کنیم تا بره دنبال قابلیت اجرا کردن این ایده؟

الان شما این دختره توی اینتساگرام که درگ میپوشه اسمشو نمیدونم مامانم نگاهش میکنه اگه اون مرچ بده میخرید؟ مثلا میگم. یا مرچ بازیهای خارجی. هرچی. مرچ فورتنایت مثلا.
دوست عزیز از یه متخصص بپرسین بهتره نه من , من فقط از ایده خوشم اومد
ولی بنظر من اگر مورد مشابهی تو ایران نباشه ایده خوبیه , مخصوصا اینکه کپی رایت تو ایران نیست دستتون بازتره میتونین راحت همه نوع طرحیو بدون در نظر گرفتن کپی رایت بزنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر