اگر قرار بود توي دنياي بازيها زندگي كنيد كدام را انتخاب ميكرديد؟

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
غرب وحشی توی سرخپوست مرده!!!
فکرشو بکنید از شب تا صبح توی بار باشی.....صبح تا ظهر مشغول شکار باشی.....ظهر تا شب هم مشغول علافی و دزدگیری باشی دوباره از شب تا صبح تو بار باشی.

kkkz

کاربر سایت
Mar 3, 2012
105
در سری AC فضا و اتمسفر برتری داره علاوه براین دوست داشتم در نیای پیچیده و عجیب SILENT H و همچنین SLENDER MAN حضوری داشته باشم

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
اقا چرا بری فاینال بیا باهم بریم دنبایی ناراتو حالشم بیشتره :d
راستی اگه تونستی توی گیرین هیل برای منم یه جا ردیف کن خیلی خاطره دارم ازش:d

مشکلی نیست با هم میریم ولی موضوع سایت میگه گیم وگرنه من دوست داشتم کلاً تو دنیای ناروتو و Wreck it Ralph و کوزکو ول باشم
به من only sonic جا نمیدن بیاییم گرین هیل بعد شما.....!!!ما هم ازش زیاد خاطره داریم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
آرکام سیتی برفی واقعا چه کیفی داره جای بتمن باشی و پرواز کنی!
شهر مرده ها.سرد تاریک.حتی یه ماشین هم رد نمیشه.خیابونا و کوچه ها پر از لات و لوت.توی سوراخ سمبه های شهر هم فریز و جوکر و هارلی کویین و پنگوعن منتظرن تا خفتت کنن.وحشتناکه.تازه یه کوسه هم داره:d

غرب وحشی توی سرخپوست مرده!!!
فکرشو بکنید از شب تا صبح توی بار باشی.....صبح تا ظهر مشغول شکار باشی.....ظهر تا شب هم مشغول علافی و دزدگیری باشی دوباره از شب تا صبح تو بار باشی.
اونوقت یا مار نیشت میزنه و کفتارا می خورنت.یا یه گلوله دریافت میکنی و بازم احتمالا کفتارها می خورنت.
.......
بیاین تو دنیای هیلو.
هم میتونین با وسایل نقلیه پروار کنین با رانندگی کنین.هم با جت پک برین تو اسمون ها .هم فوتبال بازی کنین.هم T bag کنین. هم خودتون تو ساختش محیط ها دست داشته باشین.
البته باید با کاووننت ها کنار بیاین دیگه:d

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
دنیای Call of Juarez Bound in Blood ،Left 4 Dead
Call of Juarez:برای علاقه مندیم به بازی های وسترن
Left 4 Dead : همیشه دلم می خواست در حال فرار یا ترس باشم خیلی حال می داد فقط 4 نفر آدم زنده بودیم با یه دنیا زامبی و هی یا باید می کشتیم با فرار می کردیم .

---------- نوشته در 03:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:18 PM ارسال شده بود ----------

البته خیلی دلم می خواست توی دنیای آخر الزمانی باشم مثل Lords Of The Rings یا تاحدی غیر معقول Alex توی Portotype 1

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
دنیای رد دد ردمپشن البته آندد نایتمیر نباشه:d
بیش ترش رو هم می رم تال تریز و اون مناطق برفی معرکه

اونورا ‌خرس هم داره باید مواظب باشیم, اما عجب مناظر قشنگی‌ داره‌ها:x منم با گور خر‌م میام کنار ابشار قدم بزنیم;)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اونورا ‌خرس هم داره باید مواظب باشیم, اما عجب مناظر قشنگی‌ داره‌ها:x منم با گور خر‌م میام کنار ابشار قدم بزنیم;)
اقا بی زحمت داری با گور خر میری منم سورار کن تو راه اخه خیلی وقته نرفتم یه گوراز نصف شده :d داشتم که اونم بخاطر مخارج زندگی فروختم لطف کن به منه بیچاره کمک کن:d دمتم گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر