اکتی : black ops پرفروش ترین بازی PS3 تا به حال.

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
blackops12.jpg

اکتیویژن اذعان کرده که Black Ops با توجه به منابعی چون NPD , Charttrack و Gfk پرفروش ترین بازی PS3 تا به حال بوده است!

اگر این ادعای اکتیویژن درست باشد، یه این معناست که این بازی، بازی های چون Gran Turismo 5 با فروش 6.37 میلیون نسخه، Gran Turismo 5 Prologue با 5.2 میلیون نسخه ،

Konami’s Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots با 4.75 میلیون نسخه،

Infinity Ward’s Call of Duty: Modern Warfare 2 و Naughty Dog’s Uncharted 2: Among Thieves با بیش از 3.8 میلیون نسخه را پست سر گذاشته و مقام اول را به خود اختصاص داده است.

همانطور که می دانید این بازی در نوامبر سال 2010 به بازار آمد و در 5 روز اول عرضه ی خود 650 میلیون دلار فروش کرد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منبع : http://www.vg247.com/2011/03/03/acti-claims-black-ops-is-biggest-ps3-seller-ever/#more-153604

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
درسته فروش BO بالا بوده، اما فکر نکنم پرفروش ترین بازی PS3 شده باشه. چون بیشتر فروش این بازی روی 360 بوده. البته تا اونجایی که من اطلاع دارم.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
درسته فروش BO بالا بوده، اما فکر نکنم پرفروش ترین بازی PS3 شده باشه. چون بیشتر فروش این بازی روی 360 بوده. البته تا اونجایی که من اطلاع دارم.
وحید الان چی گفتی؟:d تیتر یه بار دیگه بخون اکتی : black ops پرفروش ترین بازی PS3 تا به حال.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اکتی تو مسائل مالی با کسی شوخی نداره :d.

بعیده بیشتر از انحصاری های ps3 فروش داشته باشه!
انحصاری ها؟ :d فکر نکنم :-"./

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
وای عجب ویدیویی برای first strike درست کردن انحصاری برای ps3
اهنگ wind of change از باند راک افسانه ای scorpions به همراه صجنه هایی فوق العاده زیبا در مپ دیوار برلین
همین تبلیقات درست و به موقع باعث فروش فوق العاده میشه
http://www.youtube.com/watch?v=AmXkBlJzYjA&feature=player_embedded

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
اگه از آماری که VGchartz می زاره (به خاطر دقیق نبودن )یک میلیون کم کنیم , فروشش روی PS3 بالای 7 میلیون نسخه خواهد بود .

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
واقعا همچین فروشی مایه تاسفه برای گیمر ها که همچین بازی باید بشه پروفروشترین بیت اینهمه شاهکار , برای بعضی از گیمر ها متاسفم .

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
بعیده بیشتر از انحصاری های ps3 فروش داشته باشه!
خبر رو خوندی اصلا؟
واقعا همچین فروشی مایه تاسفه برای گیمر ها که همچین بازی باید بشه پروفروشترین بیت اینهمه شاهکار , برای بعضی از گیمر ها متاسفم .
باو مگه بدبخت چشه؟ درسته یه سری مشکلاتی داره ولی کلا بازی خوبیه.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من این خبر رو نزدیک 3 هفته پیش گذاشتم تاپیکش پاک شد !!!
بعد از فیلم آواتار پرفروش ترین چیز(!) ویدئویی بوده ! :D

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Heavy Rain , yeah ؟
or Killzone 2 + Killzone3 ؟

فروش اونا رو نمیدونم
اما یه بازیه مولتی روی یه کنسول بعیده پرفروش ترین باشه!

خبر رو خوندی اصلا؟

بله عزیز
خوبه نوشته :
اگر این ادعای اکتیویژن درست باشد،...
هنوز اکتی هم که آمار فروش دقیق نداده تا مطمئن بشیم

AMIR0111

کاربر سایت
Jun 7, 2009
96
نام
امیر
ولی خدایی بازیه خوبیه درسته بعضی بازی هایه دیگه ازش بهترن ولی بازیی هست که واقعا هر کسی بازی کنه بدش فکر نکنم بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر