اکانتهای پرفکت دارک و فیبل در توییتر رویت شد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
اکانتهای توییتر بازیهای فیبل و پرفکت دارک در توییتر مشاهده شد و مشخص شد که یکی از آنها توسط یکی از کارکنان مایکروسافت follow شده است.
و دیگری توسط یکی از ایمیلهای مایکروسافت رجیستر شده است،البته در ادامه آرون گرینبرگ در پاسخ میگوید:
میدونم همه شما منتظر شنیدن خبری از این عناوین هستید ولی متاسفانه باید نا امیدتون کنم،اکانتهای این آی پی ها سالهاست که غیرفعال است.
و این حرکت که ثبت اکانتهای توییتر عناوین است یه امر رایج و مرسومه،تا از اکانتهای شبکه های اجتماعی بازیهامون محافظت کنیم.

2020-06-28_22-09-17.jpg

فقط این وسط یک مشکل کوچیک هست. فیبل مارس 2020 و پرفکت دارک ژوئن 2020 ثبت شده.
به قول تام وارن باید گفت: the plot thickens
داستان داره جالب و پیچیده میشه.باید تا جولای صبر کرد و دید. چه خبره
بعد بهش پیام دادم که اگه اکانتو میخوای، تقدیمت کنم که جوابی نداده هنوز و فکر نمیکردم که این موضوع به گوش گرینبرگ برسه و این موضوع به اون مربوط باشه.
2020-06-29_15-36-35.jpg

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اگه واقعا خبری نشه که پس پلی گراند داره رو چ بازی action/rpg کار میکنه؟ :-?
یا استدیو initiative ممکنه رو چی کار کنه؟
بیشترین احتمال برمیگرده به اینکه این گربه نره میخاد ناامید و بعد سوپرایزمون کنه ارواح عمش:|

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
اگه واقعا خبری نشه که پس پلی گراند داره رو چ بازی action/rpg کار میکنه؟ :-?
یا استدیو initiative ممکنه رو چی کار کنه؟
بیشترین احتمال برمیگرده به اینکه این گربه نره میخاد ناامید و بعد سوپرایزمون کنه ارواح عمش:|
آپدیت خبری:
یه کاربری به اسم جوآنا دارک گفته که این اکانت رو بعد از اینکه فهمیدم اکانت فیبل ایجاد شده،ایجاد کردم و یه آدم عادی هستم.
بعد از اون ken lobb درخواست فالو داد و من قبول کردم و شک کردم که اگه چیزی تو دست ساخت نیست،چرا منو فالو کرده.
بعد بهش پیام دادم که اگه اکانتو میخوای، تقدیمت کنم که جوابی نداده هنوز و فکر نمیکردم که این موضوع به گوش گرینبرگ برسه و این موضوع به اون مربوط باشه.
2020-06-29_15-36-35.jpg

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
آپدیت خبری:
یه کاربری به اسم جوآنا دارک گفته که این اکانت رو بعد از اینکه فهمیدم اکانت فیبل ایجاد شده،ایجاد کردم و یه آدم عادی هستم.
بعد از اون ken lobb درخواست فالو داد و من قبول کردم و شک کردم که اگه چیزی تو دست ساخت نیست،چرا منو فالو کرده.
View attachment 151020
چه صداقت نا امید کننده ای :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر