اچیومنت کدام بازی (ها) را کامل کرده اید ؟

اچیومنت چند بازی را کامل گرفته اید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    202
عزیزم میدونی من چند وقته به لایو وصل نشدم ؟ اون برای اولای بازی بود که یک بار به لایو وصل شدم . الان اگه وصل شم آپدیت میشه . حالا میخوای باور کن میخوای نکن
آقا اگه شما چند وقته به لایو وصل نشدی چطوری اچیومنت های آنلاین رو گرفتی؟:d

داداش منم همین وضعیت رو دارم:d تا حالا 130 تا بازی روی دستگاهم گذاشتم هنوز یکیشو هم کامل نکردم

البته فقط Split Second رو همه آفلاین هاشو گرفتم.Dead Space رو هم فقط همونی که خیلی سخته رو نگرفتم:d

تابستون قراره چنتا از این Lego ها بگیرم همشون رو 1000 تایی کنم:d

داداش منم همین وضعیت رو دارم:d تا حالا 130 تا بازی روی دستگاهم گذاشتم هنوز یکیشو هم کامل نکردم

البته فقط Split Second رو همه آفلاین هاشو گرفتم.Dead Space رو هم فقط همونی که خیلی سخته رو نگرفتم:d

تابستون قراره چنتا از این Lego ها بگیرم همشون رو 1000 تایی کنم:d
عزیزم پول های خودتو حروم نکن برو گلیچ کن :dهر چهقدر خواستی هزار تایی کن:d

عزیزم پول های خودتو حروم نکن برو گلیچ کن :dهر چهقدر خواستی هزار تایی کن:d
اینطوری که اصلا حال نمیده

ایشالله تابستون بالاخره به لایو وصل میشم اون چنتا اچیومنت Split Second رو میگیرم که دیگه حداقل یکی رو کامل کرده باشم;;)

الان چند ماه هستش که وقتی مراحل هر بازی رو رد میکنم achivement رو نشون نمیده ولی وقتی رو داشبورد اصلی که میرم نشون میده که گرفتی .اما حین بازی و رد کردن مراحل نشون نمیده . مشکل از چی میتونه باشه؟

من یه ساله لنگ دوتا اچیومنت MW2 هستم که بتونم حداقل یه بازی رو کامل کنم.
اگه خدا بخواد بعدا یکی رو تو XBL پیدا میکنم که به کمک هم بتونیم تمام این ستاره های mw2 رو بگیرم تا اچیومنت ها کامل بشه.
(علت ناراحت بودن گیمر پیکچرم هم همینه!)

سلام
من هم
Call of duty 4 : Modern Warfare
Call of duty 6 : Mdern Warfare 2
رو 1000 تا کردم >:d<
علاقه ی چنندانی به بقیه بازی ها نداشتم
وگرنه از این بازی های راحت تر هم هست که 1000 تا بشه :">

الان چند ماه هستش که وقتی مراحل هر بازی رو رد میکنم achivement رو نشون نمیده ولی وقتی رو داشبورد اصلی که میرم نشون میده که گرفتی .اما حین بازی و رد کردن مراحل نشون نمیده . مشکل از چی میتونه باشه؟
باید بری تو setting و از اونجا فعال کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or