اپیک گیم فروشگاه اختصاصی خودش رو واسه مقابله با استیم راه میندازه !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
UnrealEngine%2FNews%.jpg

واسه رقابت با استیم سهمی که از سازندگان بر میداره 12 درصد بیشتر نیست ! در کل شرایط رو برای راحتی هرچه بیشتر سازندگان و پلیر ها و ایجاد یک رابطه بدون واسطه قراره مهیا کنن ....

Have a Direct Relationship With Players
People who buy your games automatically subscribe to your newsfeed so you can reach them with game updates and news about upcoming releases. The newsfeed is front-and-center. You’ll also be able to reach your players through email, if they choose to share it.

Connect with Creators
YouTube content creators, Twitch streamers, bloggers, and others are at the leading edge of game discovery. The 10,000-strong Epic Games Support-A-Creator program helps you reach creators, so they can help you reach players. If you opt to participate, creators who refer players to buy your game will receive a share of the revenue that you set (tracked by code or affiliate marketing link). To jumpstart the creator economy, Epic will cover the first 5% of creator revenue-sharing for the first 24 months.

Developers Control Their Game Pages
As a developer, you control your game page and your newsfeed. There will be no store-placed ads or cross-marketing of competing games on your page, and no paid ads in search results.

All Engines Are Welcome
The Epic Games store is open to games built with any engine, and the first releases span Unreal, Unity and internal engines.

When You Succeed, We Succeed
We’ve built this store and its economic model so that Epic’s interests are aligned with your interests. Because of the high volume of Fortnite transactions, we can process store payments, serve bandwidth, and support customers very efficiently. From Epic’s 12% store fee, we’ll have a profitable business we’ll grow and reinvest in for years to come!

--

More details on upcoming game releases will be revealed at The Game Awards this Thursday, December 6th.

Announcing the Epic Games Store

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
دیسکودر انحصاری کردنش باز قابل قبوله 3 ماه حداقل انحصاری میکنه بعد روی استیم میاد نه اینکه 1 سال انحصاری کنن.
دیسکورد از نظر من بهتر از اپیک استور هست.

Last edited by a moderator:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این تغییر تحولات سریعی که روی PC داره اتفاق میفته به ضرر کنسول گیمینگ هم هست !! چون اونها واقعا نمیتونن سهم سازنده رو کمتر از ۳۰ درصد بیارن ، دیگه براشون صرفه ای نداره !! از طرفی فعلا اپیک داره بعضی بازی ها رو روی PC انحصاری میکنه !!! فردا اگه کار و بارش گرفت و اومد کلی بازی رو کلا انحصاری کرد چی !!! هر چند که کار کنسول های سنتی و پلتفرم ها داره به اخر مسیر میرسه !! اما این اتفاقات شرایطی به وجود میاره که این امر تسریع بشه !
هر چی بیشتر میگزره بیشتر اون حرف پیتر مور که میگفت در اینده کنسولی وجود نداره باور میکنم:-"

• Like
Reactions: vaan 2

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
اشکال نداره حالا. بالاخره رقابت خوبه. یادت نرفته که؟:lol:

جالبه کامنت قبلی من بدون دلیل پاک شده:|

من با رقابت مشکلی ندارم و اتفاقا خوبه ولی اینکه شما فکر میکنی هر فروشگاهی میتونه تهدید باشه برای اپیک با این قسمت موافق نیستم و این دیسکورد هم که دوستان توییت قرار دادن در حد و اندازه ای نیست که بخواد اپیک حتی قلقلک بده![-x

این تغییر تحولات سریعی که روی PC داره اتفاق میفته به ضرر کنسول گیمینگ هم هست !! چون اونها واقعا نمیتونن سهم سازنده رو کمتر از ۳۰ درصد بیارن ، دیگه براشون صرفه ای نداره !! از طرفی فعلا اپیک داره بعضی بازی ها رو روی PC انحصاری میکنه !!! فردا اگه کار و بارش گرفت و اومد کلی بازی رو کلا انحصاری کرد چی !!! هر چند که کار کنسول های سنتی و پلتفرم ها داره به اخر مسیر میرسه !! اما این اتفاقات شرایطی به وجود میاره که این امر تسریع بشه !

یعنی سازنده های کنسول که اینقدر هزینه تبلیغات و طراحی و ... میکنن بازم 30 درصد میگیرن زیاده و برای سازنده بازی صرف نمیکنه روی کنسول بازی بده؟:-?

یعنی چی اونا نمیتونن سهم سازنده رو کمتر از 30 درصد بیارن؟:-??

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
کسی که خودشو الکی زده به خواب نمیشه بیدار کرد.
شما احتمالا نمیدونی کسایی که بازی های اپیزودی میخرن کل اپیزود یه فصل می خرند و تکی اون اپیزود نمی خرند، و چون این بازی سیوهاش اثرگذاره و هر اپیزود سیوهاش به هم مربوطه نمیرن بخاطر 2 تا اپیزود روی اپیک استور بازی بخرن.
...
کسانی هم که کل اپیزود TWD فصل اخر از استیم خریده باشن قسمت های باقی مونده براشون اپدیت میشه به همین سادگی

• Like
Reactions: just_p30

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
کسی که خودشو الکی زده به خواب نمیشه بیدار کرد.
شما احتمالا نمیدونی کسایی که بازی های اپیزودی میخرن کل اپیزود یه فصل می خرند و تکی اون اپیزود نمی خرند، و چون این بازی سیوهاش اثرگذاره و هر اپیزود سیوهاش به هم مربوطه نمیرن بخاطر 2 تا اپیزود روی اپیک استور بازی بخرن.
...
کسانی هم که کل اپیزود TWD فصل اخر از استیم خریده باشن قسمت های باقی مونده براشون اپدیت میشه به همین سادگی

من خبر هم میزارم شما وصلش میکنی به من چرا:D

این جمله خبری بود و حالا بازی فصلی رو طرف چه جوری خریده و سیو بازی کجاست و اینا من کاری ندارم:D

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
خب دوستان قابلیت ریفاند و قیمت گذاری منطقه ای هم قراره به صورت خیلی جامع اضافه بشه و دوستان طرفدار استیم نظری ندارن؟>:D<

خبرش هم صفحه اصلی سایت هستش:-bd

• Like
Reactions: vaan 2

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
بابا اصلا قضیه رقابت با استیم مطرح نیست. اپیک یه خرده دوزاریشون دیر افتاد که با وجود UE و Unity چرا بازار رو دست خودشون نگیرن و سودشو خودشون نبرن؟ وگرنه پدرکشتگی با خپل خان (گیب نیول) ندارن که. الان ولو از صفر شروع کرد با هیچی به اینجا رسید. اپیک با موتورای قدرتمند و بی رقیبش قطعا بهترم میتونه عمل کنه فقط میگم ی خرده دیر فهمیدن این موضوع رو :D
داداش فکر کنم اشتباه زدی
unity برای epic نیست

• Like
Reactions: wii baz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر