اپتیموس g پرو ال جی با نمایشگر تمام اچ دی وارد می شود

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
تلفن هوشمند اپتیموس G ال جی یکی از تلفن های قدرتمند این شرکت است که همین سه ماه پیش رسما معرفی شد. اما امروز مشخص شد که قرار است نسخه جدید این تلفن هم به نام Optimus G Pro وارد بازار بشود.

تلفن ۵ اینچی جدید با نمایشگر اچ دی و رزولوشن 1920 در 1080 وارد بازار خواهد شد و پردازشگر 1.7Ghz Snapdragon S4 Pro را با ۲ گیگابایت رم به همراه دارد. حافظه داخلی هم ۳۲ گیگابایتی است و از شبکه LTE نیز پشتیبانی می کند.

اپتیموس جی پرو دارای باطری 3,000mAh است و وزن اش ۱۶۰ گرم خواهد بود. دوربین تلفن هم ۱۳ مگاپیسکلی است و یک دوربین جلویی ۲.۴ مگاپیکسلی هم آن را همراهی می کند.

در کنار اینها فقط می دانیم که اپتیموس جی پرو با اندروید جیلی بیلی وارد بازار خواهد شد. اما بقیه مشخصات به همراه قیمت و زمان ارایه آن به بازار هنوز مشخص نیست. ولی با این مشخصات، انگار اپتیموس G پرو قصد دارد به رقابت جدی با دیگر رقیبان بپردازد.
منبع

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
دوست عزیز ممنون بابت خبر
خداوکیلی دیگه این S4PRO رو خز کردن الآن اچ تی سی سونی الجی و ... همه از این چیپست استفاده می کنند

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این 5 اینچ چطور تو جیب جا میشه ؟؟:| سال به سال داره گوشی ها بزرگتر میشن
به نظر 3.5 اینچ بهترین انداره هست

خیلی راحت اصلا هیچ مشکلی نداره
اتفاقا صفحه های بزرگتر انقدر خوبند که بعد از مدتی حاضر نخواهید بود با صفحه ی کوچکتر کار کنید
اپل هم به زودی این رو متوجه میشه و مطمئنم آیفون 4.5 اینچی رو هم می بینیم

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
اتفاقا صفحه های بزرگتر انقدر خوبند که بعد از مدتی حاضر نخواهید بود با صفحه ی کوچکتر کار کنید
همین الانشم 4.0 اینچه:d

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,411
اخه کجاش راحته دوست عزیز
تصور کن از جیبت در بیاری اندازه لنگ کفش هست:d
به نظر من 3.5 نسخه استاندارد موبایل هست هم با یک دست میتونی باهاش کار کنی . نه مثل این 4 یا 5 اینچ باید با یه دست بگیریی و با دست دیگه کار کنی
موفق باشی

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
اخه کجاش راحته دوست عزیز
به نظر من 3.5 نسخه استاندارد موبایل هست هم با یک دست میتونی باهاش کار کنی . نه مثل این 4 یا 5 اینچ باید با یه دست بگیریی و با دست دیگه کار کنی
موفق باشی
با حرفتون موافقم ولی دیگه نه 3.5 اینچ ...
4.3 از همه بهتره .

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
همین الانشم 4.0 اینچه:d

بله میدونم البته کار جالب و کمی عجیبی که اپل انجام داد این بود که فقط از لحاظ طولی سایز صفحه رو زیاد کرد که کمی قیافه ی دستگاه عجیب شده

اخه کجاش راحته دوست عزیز
موفق باشی

عزیز این دلیلی که میاری درست مثل شعار تبلیغاتی GLX هست که میگه به راحتی از جیب خارج میشه
از نظر من هدف استفاده از موبایل ، اینه که شما بتونید خارج از منزل کارهای ارتباطی خود را با سرعت انجام بدید و هر چیزی که بتونه سرعت شما رو افزایش بده و کار شما رو راحتتر کنه مفیده
Note 2 صفحه ی 5.5 اینچی داره و در دست گرفتنش کمی سخته در عوض کارهایی انجام میده که دیگه به کیف و کتاب و لپتاپ و ... نیاز ندارید
در ضمن فروش بالای سری نوت نشون داد که اکثریت مردم از سایز بزرگ استقبال می کنند(قبل از شروع فروش Note 1 همه مسخره اش می کردند) به نظر من شرکت ها باید تمام سعی شون رو بگذارند روی رضایت مشتری

با حرفتون موافقم ولی دیگه نه 3.5 اینچ ...
4.3 از همه بهتره .

البته باز هم سلایق فرق می کنه
به نظر من حتی Ascend Mate با صفحه ی 6.1 اینچی هم مزایای خودش رو داره
گرچه گوشی های من هم اکثرا 4.3 - 4.8 هست (One S - One X - Galaxy SIII - Galaxy Nexus)

و جدا از این مسائل فکر می کنم دلیل این که اکثر شرکت ها در حال تولید صفحات 5 اینچی Full HD هستند اینه که سایز کوچکتر از این به صرفه نیست
نه از لحاظ سخت افزاری و نه از لحاظ قیمت ساخت

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
دلیل این که اکثر شرکت ها در حال تولید صفحات 5 اینچی Full HD هستند اینه که سایز کوچکتر از این به صرفه نیست
البته دلیلش اینه که این پنلها رو شارپ تولید میکنه
اکثر شرکتها هم پنل های گوشی رو خودشون طراحی نمیکنن( چون به صرفه نیست)
واسه همین یه شرکت تمام وقت روی این موضوع کار میکنه و تولید کننده های موبایل, این پنلها رو خریداری میکنند
واسه همینه که امسال همه رفتن روی 5 اینچی Full HD

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
واسه همینه که امسال همه رفتن روی 5 اینچی Full HD
قبول ندارم،به دلیل این که سلیقه ی کاربرا داره به سمتی می ره که همه دیگه گوشی های بزرگ رو می پسنده و شرکت های بزرگ به این دلیل این گوشی ها رو می پسندن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر