اين عناوين را بر روي Psp حتما بازي كنيد!

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
Downstream Panic

سلام در ادامه پست samii عزیز باید بگم که:
downstream-panic-20080201013625431_640w.jpg

این بازی یکی از سرگرم کننده ترین بازی های psp در سبک Puzzle است که با استفاده از محیط های شاد و رنگ های زیبا و همچنین مهم تر از همه معما های بسیار جالب و تا حدودی سخت به بازیکن اشتیاق ادامه ی بازی رو میده و بازیکن دوست داره مراحل رو هرچه زود تر به اتمام برسونه.
بازی با گرافیک دو بعدی ساخته شده و میشه گفت تقریبا از بازی locoroco همانند سازی کردن
اما تمام معما ها و همچنین گیم پلی بازی در یک ساعت اولیه بازی باعث از بین رفتن این افکار میشه .
downstream-panic-20080201013635477_640w.jpg

داستان بازی از این قرار است که تعدادی ماهی که با پیشرفت مراحل تعدادشون هم بیشتر میشه از محل زندگیشون دور شدن و شما باید با به کار گرفتن هوش و استفاده صحیح از ابزار های بازی اونارو به مکان مورد نظر که به صورت دو پرچم در آب مشخص است برسانی., در کل به اینصورت است که یک چسم دایره وار ماهی ها رو به همراه مقداری آب از بالا سرازیر میکنه و شما باید اونارو به محل مورد نظر برسونین و در این بین ماهی ها باید نقاط مختلفی رو طی کنن که اگه یکی از راه هارو اشتباه برن به دیار ابدی میپیوندن.:biggrin1:
downstream-panic-20080201013639337_640w.jpg

گیم پلی بازی دارای هیچگونه اشکالی نیست و میشه گفت در psp هیچ نقصی از لحاظ گیم پلی وجود ندارد.
کنترل بازی تماما به وسیله ی آنالوگ انجام میشود و در این کتار دکمه های X کار انجام یک ابزار را دارد(در ادامه توضیح میدم), کلید های مربع و دایره تقریبا کنترل منوی بازی رو بر عهده دارن.کلید مثلث زمان بازی رو جلو میبره تا زودتر از سرنوشت ماهی ها مطلع بشین.
کلید های R وL کار تعویض ابزار هارو دارن.
با زدن کلید start به منوی بازی میرین و کلید select بازی رو ریست میکنه و شما میتونین دوباره بازیو شروع کنین.
به طور کل برای بار اول باید هر مرحله چند بار بازی رو ریست کنین.
downstream-panic-20080201013633227_640w.jpg

خب میرسیم به ابزار ها:
ابزار ها در این بازی کار بسیار مهمی رو انجام میدن و شما بدون بهره گیری از اونها امکان به پایان رسوندن مراحل رو ندارین.
1.bomb=این وسیله برای از بین بردن مقداری از مسیر راه میباشد.
downstream-panic-20080201013630946_640w.jpg

2.plant=از این ابزار برای بستن یک قسمت از راه و جلوگیری از ورود ماهی ها به آن قسمت استفاده میشود.
3.fan=در مراحل بالاتر بعضی از گزرگاه ها به وسیله ی پل هایی بسته شده که دارای یک کلید میباشد که فقط بدست این fan ها باز میشود.
4.attractor=این آیتم برای جمع کردن ماهی ها در یک نقطه به کار میرود.
5.harpoon=از این وسیله برای منهدم کردن دشمنان که در انتظار بلعیدن ماهی های شما هستند استفاده میشود.
6.freezer=این آیتم قسمتی از آبی که ماهی درون آن قرار دارند رو برای زمانی محدود فریز میکند.
7.fishing net=این آیتم هم برای گرفتن تعدادی ماهی است که ساده ترین ابزار بازی نیز میباشد.
downstream-panic-20080201013633977_640w.jpg

شما با استفاده از این ابزار های میبایست راه را برای رسیدن ماهی ها به مکان مورد نظر که در زیر نقشه مشخص است هموار سازید.
بازی درکل دارای 80 مرحله است.
برای یادگیری بازی 30 دقیقه زمان لازم است.
این بازی همونطور که گفتم یکی از زیبا ترین بازی های psp است و به همه پیشنهاد میکنم حداقل 5 مرحله از این بازی رو به اتمام برسونن.البته مطمئنم بعد از گزروندن حتی 2 مرحله صبر تموم کردن بازی رو نخواهید داشت.;):p

امتیازات من:
داستان:0
گرافیک:9
صداگزاری و موسیقی:10
کنترل و روند بازی :9
امتیاز کلی:.8.5

امتیاز سایت های مختلف به این بازی:
IGN Score: 8.3
gamespot Score: 8

تمام
موفق باشید
احسان.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
این Downstream Panicبیشتر شبیه Lemmingsه تا locoroco
مثل locorocoشاید فقط بتونهlocoroco2 بشه:love:
بهرحال بازی جالبیه :cheesygri

همینجا دوتا بازی Rpgمعرفی کنم;)

Jeanne D'arc
JDA-Packfront-6_15boxart_160w.jpg

Published by: Sony Computer Entertainment
Developed by: Level-5

اگه Level5رو بشناسید با شاهکارهایی که تو کارنامش داره در خوب بودن این بازی شک نمیکنید

jeanne-darc-20070813054136095-000.jpg

jeanne-darc-20070813054137048-000.jpg

ign score:9
gamespot score: 8

اگر طرفدارrpg تاکتیکال هستید حتما عاشق این بازی میشید:love:

بازی دوم در همین سبک
با تم کمدی و خنده دار موزیک جالب و کلا یکrpg اعتیاد اور:cheesygri

Disgaea: Afternoon of Darkness
DIS_CoverSheetboxart_160w.jpg

Published by: NIS
Developed by: NIS

disgaea-afternoon-of-darkness-20071030045339281-000.jpg

disgaea-afternoon-of-darkness-20071030045339593-000.jpg

ign score: 9
gamespot score: 8

مرسی

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
Manhunt2

سلام و خسته نباشید
یکی از بازی هایی که بازی کردم و به نظرم ارزش بازی کردن داره manhunt 2 بود با سبک دیوانه کننده بازیش و اون تم روانی و ابزارایی که استفاده میکنه به نظر من یکی از بازی های خیلی خوفه داستان بازی هم خیلی جالبه فقط یه چیزی هست این بازی برای mature +21 هست
موفق باشید
ManHunt2-8.jpg

Expert

کاربر سایت
Mar 26, 2008
8
سلام دوستان;) من شرط میبندم و تضمین میکنم، اگه هر کسی بازی
GOD OF WAR:Chains of olampusرو بر روی کنسول pspبازی کنه
عاشق این بازی خواهد شد.این بازی بسیار زیبا،باگرافیک عالی طراحی شده است.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
Syphon philter: Logan's Shadow رو هم اضافه کنید:love:
خوب این بازی نیازی به تعریف نداره همه اونایی که SF1/2رو در ps1بازی کردن این بازیرم انتخاب میکنن
گیم پلی نسبتا روون با توجه به کنترل سخته psp
گرافیک فوق العاده
افکت اتش و اب و نورپردازی خیره کنندس:eek:
مراحل زیادی زیر اب صورت میگیریه
در واقع gabe قواصی میکنه که زیر اب خیلی عالی ساخته شده:love:
انفجارها خیلی عالیه:love:
همه سایتها امتیاز بالای 9به این بازی دادن:love:
از دست ندین;) فقط حجمش بالاست:biggrin1:

عکس نمیذارم چون تو عکس این تعریفایی که کردم مشخص نیست
چون اصولا توpsp (بخاطر سخت افزارش) بافتها ضعیفه و لبه زیاد داره که البته حین ه بازی مشخص نمیشه
برعکس تو اسکرین شات تابلو تو ذوق میزنه:cool:

مرسی

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
من Harvest Moon روی psp باهاش خیلی حال کردم ;)

در پست اول این تاپیک آقا حامد به این نکته اشاره کردن;)

سلام ...

اين تاپيك براي پيشنهاد بهترين بازي هايي كه بر روي Psp بازي كرديد به ديگر دوستان است.
در مورد بازي ها لطفا مفيد و نسبتا كامل توضيح دهيد و از زدن پست بي مورد با تاپيك خودداري كنيد.

like.no.other

کاربر سایت
May 24, 2008
22
نام
Shahin
Syphon philter: Logan's Shadow رو هم اضافه کنید:love:
خوب این بازی نیازی به تعریف نداره همه اونایی که SF1/2رو در ps1بازی کردن این بازیرم انتخاب میکنن
گیم پلی نسبتا روون با توجه به کنترل سخته psp
گرافیک فوق العاده
افکت اتش و اب و نورپردازی خیره کنندس:eek:
مراحل زیادی زیر اب صورت میگیریه
در واقع gabe قواصی میکنه که زیر اب خیلی عالی ساخته شده:love:
انفجارها خیلی عالیه:love:
همه سایتها امتیاز بالای 9به این بازی دادن:love:
از دست ندین;) فقط حجمش بالاست:biggrin1:

عکس نمیذارم چون تو عکس این تعریفایی که کردم مشخص نیست
چون اصولا توpsp (بخاطر سخت افزارش) بافتها ضعیفه و لبه زیاد داره که البته حین ه بازی مشخص نمیشه
برعکس تو اسکرین شات تابلو تو ذوق میزنه:cool:

مرسی
بازی فوق العاده ای هست اما زمان میبره تا گیم پلیش دستت بیاد من که الان تو باقالیام فعلا...!

amination

کاربر سایت
May 8, 2008
12
a little help

سلام
یه لطف کوچولو
لطفا یه نفر فقط اسم بهترین بازی های psp رو که میدونه به صورت لیست بزاره تا ما ها اینقدر تاپیک بالا پایین نکنیم بابا:sick:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
این لیست بازی هایی که من خودم بازی کردم و واقعا لذت بردم از بازی:
Silent hill,God Of War,metal gear solid Ops,Metal Gear solid Acie 1, 2,Ratchet and clank,Daxter,Patapon,Syphon ****** 1,2,Star Wars Lego,Iniana Jones LEgo,Midnight Club,Need For Speed Most wanted,Gta Liberity City,Gta Vice City,loco roco,باز هم هست منتهی الان یادم نمی یاد اکثر بازی این کنسول قشنگه اوه داشت یادم می رفت یکی از شاهکاراش Final Fatnasy:crysis Core

paradise_human

کاربر سایت
Jul 1, 2008
18
نام
Ahmad
25fsq6v.jpg

بچه ها ace combat x رو هم به لیست اضافه کنید.
فکر کنم بشناسیدش همون که توی ps1 هم بود همون سبکه ولی با گرافیکی بهتر.
داستانی هم به اون اضافه کردن که به جذابیت بازی افزوده از gamespot هم امتیاز خوبی گرفته (دقیقا یادم نیست)خلاصه کسایی که به این سبک علاقه مندند ای بازی رو از دست ندند.
حجم iso ش 1.04 هستش (اگه اشتباه نکنم.)
موفق باشید.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
با سلام
خب دیدم تابستونیه خبری از بازی نیست و تاپیک خوابیده گفتم بیام یه بازی معرفی کنم!
اسم بازی pursuit force: extreme justice هست که محصول سونی میباشد. نمیدونم قسمت اول این بازی رو انجام دادید یا نه به هر حال یک سری توضیحات راجع به بازی:
این همه فیلم های تلویزیون رو دیدیم که درگیری با اتومبیل پریدن از یه ماشین به یه ماشین دیگه و هزاران جور از این خالی بندیا! نمونه بارزش کبرا11 خودمون. حالا همچین سبک بازی تو psp و توسط سونی تجربه جالب و متنوعی خواهد بود. قسمت قبلی بازی زیادی سخت بود و خیلی ها موفق به تموم کردنش نشدن اما در این قسمت به لطف انتخاب درجه سختی بازی کمی راحت تر و قابل تحمل تره!

21b9f2d.jpg

گیم پلی قسمت های متنوع و زیادی داره: انواع سواری از وسایل نقلیه مثل ماشین موتور قایق... – شلیک کردن به دیگران در حین سواری – پریدن از یکی به اون یکی – و البته قسمت اکشن سوم شخص که باید با پای پیاده دشمن ها رو از بین ببرید. در ضمن بازی دارای چند تا غولآخر هم هست.

2qtz6zl.jpg

گرافیک در حد قابل قبولیه و گیم پلی بازی بسیار سریع و روونه. تا حدی هم امکان آپگرید کردن توانایی های کاراکتر اسلحه ها ... وجود داره. کنترل بازی هم بسیار ساده و راحته. چند دموی از پیش رندر شده هم خط داستانی بازی رو پیش میبره که به جذابیت بازی اضافه میکنه.

2rzz4o1.jpg

از سایت های معتبر هم امتیاز خوبی گرفته. (گیم زون: 7.5)
در انتها توصیه میکنم این بازی زیبا رو از دست ندید که با این سبک تو هیچ کنسول دیگه ای (جز ps2) گیرتون نمیاد!

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
این همه مدت CRASH OF THE TITANS داشتم و بازی نمی کردم !!!!
فوق العاده است ...یکی از بهترین بازیهاتو سبک 3D PLATFORMER من اندازه GOW باهاش حال کردم :love:
از دست ندیدش که نصف عمرتون...

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
+

Myst رو به لیست بازیاتون اضافه کنید:love:
index.php

خودم چند روزه شروع کردم :cheesygri خیلی عالیه
احتمالا باهاش اشنایی دارید اگه به بازی فکری علاقه داشته باشید:p
واقعا اسرار امیز :love:
فکری:confused: :biggrin1:
خیلی فکری
و جالبه;)
myst-20060907022300153_640w.jpg

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام
یه لطف کوچولو
لطفا یه نفر فقط اسم بهترین بازی های psp رو که میدونه به صورت لیست بزاره تا ما ها اینقدر تاپیک بالا پایین نکنیم بابا:sick:
خودتو اذیت نکن برو تو گیم اسپات بزن PSp> top games بهترین بازیها رو برات به ترتیب امتیاز ردیف می کنه ولی اینایی که بچه ها می گن چون تجربیه یه چیز دیگس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر