اين عناوين را بر روي Psp حتما بازي كنيد!

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
یه زمونی فراون تو خط legends of heros بودم یه بازی نقش افرینی باحاله هااااااااا ژاندارک هم بود اینا رو بازی کنین از کارو زندگی میمونین برین حال کنین

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
يه سري بازي من ميگم اميدوارم دوستان نگفته باشن , اگه گفته بودن هم , دوباره بازي كنيد !!

چون واقعا ارزشش رو داره :

The warriors - Resistance - midnight club l.a remix - g-force - god of war -

manhunt 2 - takken5 - the simpson games - ben10 => Alien force & Protecter of earth

syphon ****** logans shadow - FF Criss core - Kill zone - African safari -

Naruto - Exit1 & 2 - Jackass mtv - Lemmings - mortall kombat unchained

mg1000

کاربر سایت
Apr 2, 2009
23
نام
mg1000
منتظر عناوینی چون:
Assassins creed:bloodlines
metal gear solid: peace walker
granturismo
باشید که خیلی زیبا اند
همچنین بازی patapon2 رو هم حتما بازی کنید :evil:

patapon-2.jpg

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
دوستان این spider man جدیده(web of shadow)قشنگه؟اصلا میارزه دانلود کنم؟
چطوریه یکم توضیح بدید!

فکر کنم نزدیک یه سال میشه که هست.
شما هم میتونی قرمز بشی و هم سیاه(با زدن دکمهSELECT)
بازی هم که 2 بعدی هست.
بد نیست;)
spider-man-web-of-shadows-amazing-allies-edition-20081024014718285_640w.jpg

spider-man-web-of-shadows-amazing-allies-edition-20081024014722613_640w.jpg

miladcf

کاربر سایت
Jan 28, 2006
11
چند تا عنوان

سلام به همه
یه چند تا بازی مد نظرم هست گفتم شاید دوست داشته باشید :
اولین بازیو واسه طرفداران بازی های اکشن معرفی میکنم.
اسم بازی Tencho : shadow assasin هست که امسال عرضه شده نسخه اول بازی چنگی به دل نمی زد اما این بازی رو جزء خوب هایه پی اس پی هست.
طرفداران manhunt2این بازیو به هیچ وجه از دست ندن.
TENCHO.png

ICON0.png

UP:
بازی بعدی برای طرفداران بازی های ماجراییه:laughing: اسم بازی عنوان معروف UP هست که ماجرای یه پیرمرد با یه پسر بچه فضوله که حوادث جالبی براشون رخ میده.صدا گذاری بازی عالیه و گرافیک بازی خیلی خوبه مخصوصا طراحی محیط و افکت مه و .........
hammerin hero:
یه بازی با صداگذاری و گیم پلی فوق العاده و لازمه ی بازی کردن پس از چند بازی اکشن.این بازی یه بازی بی نظیر تو سبک انیمه هستش در ضمن محصوله 2009 هم هست
Hellboy:
HEllBoy.png

نمی تونم بگم جزء تاپ های پی اس پیه ولی واقعا ارزش یه بار بازی کردن و تموم کردن رو داره.
Juccid2:hot import night
بدون شک برترین بازی اتوموبیل رانی پی اس پی . از نظر گرافیک صداگذاری گیم پلی برترین بازیه ماشین محسوب میشه . من تمام بازی های race رو بازی کردم اما هیچ کدوم مثل juccid2 نبود . البته نسخه اولش اصلا باحال نیست و ارزش بازی کردن نداره.محصوله 2007 البته منظورم اتوموبیلرانی داخل پیست مسابقه هست وگر نه همه میدون MIDNIGHT CLUB:DUB & LA REMI بازی های برتر اتوموبیلرانی در شهر هستند.:blushing:
juccid2.png

LAremix.png

DUB.png

:GUN SHOWDOWN
929182_6.jpg

طرفداران بازی gun و Call of Juarez در pc این عنوان رو در psp از دست ندن. توضیح نمی خواد ........وسترن تمام عیار
یه نکته هم به طرفداران فوتبال که تجربه ندارند بگم که :
FIFA=Consule
PES=PC
fifa09 on psp:
fifa-soc.jpg

pes2010 on psp:
0908220C.jpg

بهترین فوتبال ها برای پی اس پی نسخه های fifa هستند.
اگه بازی معرفی شد که توی پست های قبلی هم معرفی شده بود عذر میخوام.:-"
عکس زیاد نذاشتم که سایت سنگین نشه سایت psp.ign.com یه مرجه خوب برای دیدن اطلاعات تریلر پیش نمایش و.... در مورد بازی هاست.

آخرین ویرایش:

HammerHand

کاربر سایت
Jan 20, 2009
24
سلام

من هم به شدت ! Star wars:The force unleashed رو به همه توصیه می کنم و به خصوص به طرفداران استاروارز.
یکی از بهترین بازی های اکشنیه که رو پی اس پی بازی کردم.

miladcf

کاربر سایت
Jan 28, 2006
11
سلام به همه
اولین بازی که میخوام معرفی کنم MotoGpهست که فکر کنم حدود 300 مگ در حالت ایزو و 235 مگ در حالت CSO حجم داشته باشه .گرافیک بازی خوبه صداگذاریش هم بد نیست ولی گیم پلی اصلا تعریفی نیست و سر پیچ ها خیلی اذیت میکنه:pالبته با توجه به سبک بازی این کنترل ساخته شده کلا بازی خوبیه باتوجه به حجمش.
123855t0.jpg

بازی بعدی نسخه سوم از بازی prince of persia:Rival Swords هست که اگه اونو توی pc بازی کرده باشید بامن هم عقیده هستید که گرافیک بازی در pc با psp تغییر زیادی نکرده و خیلی گرافیکش توپه . صداگذاری بازی با آهنگ های خیلی توپی همراهه که ارزش بازی کزدن بازی رو چند برابر میکنه (بازی اونقدر طرفدار داره که تعریف از اون بی معنی اگه پی اس پی داری و بازی نکردی عمرت به فناست )بازی دارای محیط های شکیل و زیبا و غول ها و موجودات انسان نما و....... که در آخر پرنس مجبور میشه با نفس خودش بجنگه که خیلی جالبه . (عکس رو جلد بازی)در کل اگه God of war رو بازی کردین و خوشتون اومده حتما این بازی رو هم بازی کنید چون دست کمی از زنجیرهای المپیا ندارهو داستان بازی مثل GOW بسیار گیرا و هیجان انگیزه و صد البته ذکر این نکته که شخصیت داستان ایرانیه نه ضد ایرانی:biggrin1:

images.jpg

prince-of-persia-the-two-thrones-20050920053911812.jpg

f.jpg

درتایید گفته های HammerHand بگم که این نسخه ازstar wars هم گرافیک و هم داستان قوی داره(مثل نسخه های قبل) و از اون بازی هایی هست که با یک بار تمام کردن بازی کفاف ;)نمیده
938359_8.jpg

اگه تکراری معرفی شد ببخشید:blushing:

راستی تا یادم نرفته بگم فیلم شاهزاده ایرانی prince of persia داره ساخته میشه که سبک فیلم درامه توضیحات رو خودتون بخونین . فکر کنم نوشته بود می(مرداد) 2010 عرضه میشه.
http://www.imdb.com/news/ni0981290/
اینم لینک توضیحات اصلی:
http://www.aceshowbiz.com/news/view/00027165.html

تصویری از فیلم:
00027165_001.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر