اولین DLC ـی Devil May Cry معرفی شد + جزییاتی از درجات سختی مختلف

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درود
66453785024214958886.jpg

امروز اطلاعات زیادی در مورد عنوان جدید از سری بازی های Devil May Cry منتشر شد که در پایین به اولین DLC این عنوان و جزییات آن میپردازیم.

یه گفته نینجا تئوری اولین DLC این عنوان مربوط به Costume ها و Skin های موجود برای دانته و سلاح هایش میباشد که سازنده این عنوان جزییاتی درباره این DLC منتشر کرده است :

- Costume های مختلفی در بازی وجود دارد که شما میتوانید در منو Options کاستوم مورد نظر خود را انتخاب کنید اما تنها یکی از این Costume ها از همان ابتدای بازی در دسترس خواهد بود که همان دانته جدید میباشد ( موهای سیاه رنگ )

شما می‌توانید با بازی کردن مدهای مختلف Costume های جدیدی را برای دانته باز کنید یا ( اگر تمایلی به انجام این کار ندارید ) توانایی خرید این Costume ها به عنوان DLC را نیز دارید. این موارد به صورت 'Skin/Perks' عنوان شده اند که بدین معناست که همانند DMC3 ممکن است Skin های مختلف، توانایی مختلفی در بر داشته باشند.

- علاوه بر این، شما قادر به خرید skin های مختلفی برای سلاح ها خواهید بود ولی این موارد تنها از طریق DLC در دسترس خواهند بود.

Devil May Cry: First DmC DLC Details - NowGamer

============================================================

20634262303098867704.jpg

همچنین جزییاتی در مورد درجات سختی Devil May Cry نیز منتشر شده است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت :

سه درجه سختی Easy ، Normal و Hard از همان ابتدای بازی قابل انتخاب هستند ولی همانند نسخه های قبل بعد از تمام کردن بازی بر روی درجات سختی بالا درجات سختی جدیدتر آزاد خواهند شد. این لیست درجات سختی ایی است که قابل باز شدن میباشند :

Son Of Sparda - دشمنان سخت تر میشوند ، تعداد دشمن ها در هر محیط نسبت به درجات سختی قبل تغییر میکند.
Dante Must Die - قویترین دشمنان در تمام درجات سختی در این بخش حضور دارند، تعداد دشمن هایی که به دانته حمله میکنند نیز بسیار زیادتر از قبل خواهد بود.
Hell Or Heaven - ترکیبی از درجات قبل میباشد ولی تفاوتش با آنها در این است که همه چیز و همه کس(حتی باس ها) تنها با یک ضربه کشته خواهند شد، دانته نیز از این قاعده مستثنا نیست.
Hell Or Hell - همان درجه سختی Hell Or Heaven میباشد با این تفاوت که اینبار تنها دانته است که با یک ضرب از بین می رود.

DmC: Devil May Cry - Four extreme difficulty settings confirmed as unlockable | GamesRadar

با تشکر از دوست خوبم

آخرین ویرایش:

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
Hell Or Hell رو اولین نفر که تموم کنه بهش یه کارت psn بیست دلاری میدم
:d
لامصب نموس درجه سختی هست
آقا با این وضع دلار آدما حاضرن برا 20 دلار آدم هم بکشنا .............. Hell or hell و Hell to hell که سهله یه جنگ توی بازی سنتر راه می افته.
یه دفعه دلارم بکشه بالا اون وقت به گور پدر هر چی DMC هست صلوات می فرستی:d

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
یه درجه سختی هم ایکاش بزارن که دشمنا با یه ضربه بمیرن اما دانته با هزارتا ضربه هم نمیره! اونوخت دیگه خیلی سخت میشه لامصب :D

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
مثل شماره های قبل دشمن ها Dante Must Die از Hell or Hell قوی تر هستند
مشکل اصلی ضربه نخوردن هست.البته 3 تا orb طلا میده که 3 تا تو هر مرحله میشه ضربه خورد
Hell or Heaven هم مثل همیشه از easy هم ساده تر هست

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مثل شماره های قبل دشمن ها Dante Must Die از Hell or Hell قوی تر هستند
مشکل اصلی ضربه نخوردن هست.البته 3 تا orb طلا میده که 3 تا تو هر مرحله میشه ضربه خورد
Hell or Heaven هم مثل همیشه از easy هم ساده تر هست

دقیقا ، به نظر من که سختترین درجه بازیDMD ـه

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
دقیقا ، به نظر من که سختترین درجه بازیDMD ـه
بابا مگه تو اين درجه سختي DMC 3 ميشد اين شخص موجود در عكس آواتار جنابعالي رو زد؟:d رسما دهن آدم رو اتوبان ميكرد:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بابا مگه تو اين درجه سختي DMC 3 ميشد اين شخص موجود در عكس آواتار جنابعالي رو زد؟:d رسما دهن آدم رو اتوبان ميكرد:d
به همین دلیله که الان آواتار منه دیگه :D باحال ترین و خفن ترین شخصیت منفی در تمام HnS هایی که دیدم همین ورجیله >:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
2 نکته
یکی اینکه Hell or Hell شدیدا فان و آسونه. خیلی هم حال داد به من توی 4. من توی 4 همرو تموم کردم. سره Dante Must Die من دیگه داشتم میمردم!

دو، همچنان لعنت به کپکام که قبل از عرضه شدن بازی DLC تایید میکنه. بیشرف های عوضی... برید یخورده از نامکو یاد بگیرید.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
به همین دلیله که الان آواتار منه دیگه :biggrin1: باحال ترین و خفن ترین شخصیت منفی در تمام HnS هایی که دیدم همین ورجیله >:d<

تاييد ميشه در حد Hater Gonna Hate :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر