اولین DLC عنوان PES 2012 ارایه شد

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
77237.jpg
کونامی اولین افزونه این عنوان رو عرضه کرده و این افزونه رایگان است و شامل آپدیت های 160 تا از تیم ها و برند های لباس ها و کفشهای مارک های معتبری مانند Nike, Adidas و غیره است.
و اگر شما آن را آپدیت کنین شاهد تغیراتی در 29 تیم هستید مانند تیم های: Real Madrid و Sporting Lisbon و Bayer 04 Leverkusen.

• Like
Reactions: XagroX

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
من یه چیزیو راجب این لیسانس نفهمیدم.EA با فیفا قرارداد انحصاری داره برای گرفتن اسامی تیم ها و ورزشگاه ها و لباس تیم ها و اینا.
چجوریه کونامی نمیتونه ازش استفاده کنه توی دیسک بازیش بعد میاد با DLCش همه رو درست میکنه!؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خوب خدارو شکر این DLC اومد دوستان منکه اعصابشون خورد بود از دست این بازی با اومدن این کمی شاید بتونن مشکلات بازیو درست کنن تا حدی البته خیلی خوشحال شدم اومد حیفه PES خدایی PES6 کجا PES 12 کجا .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من یه چیزیو راجب این لیسانس نفهمیدم.EA با فیفا قرارداد انحصاری داره برای گرفتن اسامی تیم ها و ورزشگاه ها و لباس تیم ها و اینا.
چجوریه کونامی نمیتونه ازش استفاده کنه توی دیسک بازیش بعد میاد با DLCش همه رو درست میکنه!؟
دقيقا همينم سوال من هست ولي فكر كنم اين اپديت ها بصورت رسمي از طرف خود كونامي نيست و فن ها و طرفدار هاي بازي اونر و ميدن بيرون . حالا اگه اين درست نباشه خب امكان نداره خود كونامي بصورت رسمي بتونه اين كار رو بكنه چون هرچي باشه قراردادي هست و در واقع DLC هم جزي از بازي هست واقعا ادم گيج ميشه!

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
من خودم دانلود کردم.
چه طوری میتونم بدم به دوستم؟بدون اینکه اون به اینترنت وصل شه؟
گمونم ولی مطمئن نیستم با فلشی که توسط کنسول فرمت شده باشه بتونی محتویات دانلود شده رو بریزی توی فلش و بعد با نرم افزار USBXTAFGUI_v44 به سیستم انتقالش بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر