اولین و تخصصی ترین تاپیک در زمینه های 3dmax,maya,mentalray,digital fusion,vray,...

mehran.3d

کاربر سایت
Aug 23, 2008
108
نام
mehran
سلام به تمامی دوستداران دنیای CG یک خبر خوب به تمام حرفه ای ها و حتی تازه وارد های که دوست دارن وارد دنیای CG بشن اما نمی دانند از کجا باید شروع کنند شما از این به بعد می توانید با عضویت در اولین و تخصصی ترین website آموزشی ایرن که شروع به کار کرده است اولین قدم برای پیشرفت در دنیای CG را بردارید .در این سایت(http://www.ar-institute.com) شما می توانید به صورت online آموزش ببینید و با مدرسینی که به راستی جزو بهترین ها هستن در ایران ارتباط داشته باشید و با عضو شدن در این سایت میتوانید به روز ترین آموزش های دنیای CG که به صورت movie clip می باشد را مشاهده کنید .من که این تاپیک رو ایجاد کردم به عنوان یک نماینده از این سایت با شما دوستان ارتباط خواهم داشت تا شما دوستان از طریق من مشکلات و خواسته های خود را در این تاپیک بنویسید تا مدرسین این سایت به خواسته های شما به سرعت رسیدگی کنند از این نکته نباید گذشت من قسد تبلیغ ندارم به علت این مشکل تاپیک ایجاد شده که دوستان من در دنیای CG جواب های مشکلات خود را نیافته اند و یا به اشتباه به آنها جواب داده شده است که آنها را دچار اشتباه میکند و با ایجاد شدن این تاپیک دوستانمان میتوانند به علم روز دنیای CG به طور صحیح دست یابند.
(به امید پیشرفت دوستانمان در دنیای CG)
امید وارم با همکاری دوستانمان تاپیک موفقی داشته باشیم
http://www.ar-institute.com

آخرین ویرایش:

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
سلام

کار جالبی به نظر میرسه البته اگر کسایی که پشت این کار هستند واقعا تو کار CG استاد باشن (که به نظر میرسه باشن) خیلی سریع کار پیشرفت میکنه فقط اگر برای قسمت مهمانش قابلیتهای بیشتری و میزاشتن خیلی بهتر میشد تا حداقل با میزان حرفه ای بودن آموزشها بیشتر آشنا میشدیم.

shl_gamer

کاربر سایت
Dec 13, 2007
106
نام
Shahab
سلام!!
به به بازم یه تاپیک عالی در زمینه پیشرفت و اینجور کارا
من خیلی احتیاج داشتم ( و دارم ) به این تاپیک و سایت
مهران جان ممنونم ازت
راستی شرایط عضو شدن توی سایت بهتر نمیشه ؟ ( از نظر مالی و .... :cool:)

halo_game2000

کاربر سایت
Jun 23, 2007
127
خیلی خوبه مهران خان. من خودم خیلی به این کارا علاقه دارم ولی چون اموزش هایی که میدن زیاد خوب نیست هیچ وقت ازشون استقبال نکردم امیدوارم که این یکی واقعا خوب باشه و نوب نباشن:laughing:

mehran.3d

کاربر سایت
Aug 23, 2008
108
نام
mehran
خیلی خوبه مهران خان. من خودم خیلی به این کارا علاقه دارم ولی چون اموزش هایی که میدن زیاد خوب نیست هیچ وقت ازشون استقبال نکردم امیدوارم که این یکی واقعا خوب باشه و نوب نباشن:laughing:
دوست عزیز اگر noob بودن که من تاپیک نمیزدم چون خودم نوب زیاد دیدم و ممنون از همکاریت:love:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ببین من یه پیشنهاد براتون دارم البته اگه قبول کنین .
اینجوری هیچکس نمیاد یعنی دلشون برای پولی که میدن میسوزه یوقت بی نتیجه باشه شما باید مثلا آموزش یک بخش را در اختیار کاربران بذارین تا قدرت آموزش و ببینند که متوجه بشن ایا خوب درس داده میشه و بعد اگه خوششون اومد بیان ثبت نام کنن .

mehran.3d

کاربر سایت
Aug 23, 2008
108
نام
mehran
ببین من یه پیشنهاد براتون دارم البته اگه قبول کنین .
اینجوری هیچکس نمیاد یعنی دلشون برای پولی که میدن میسوزه یوقت بی نتیجه باشه شما باید مثلا آموزش یک بخش را در اختیار کاربران بذارین تا قدرت آموزش و ببینند که متوجه بشن ایا خوب درس داده میشه و بعد اگه خوششون اومد بیان ثبت نام کنن .
همانطور که قبلا گفتم این سایت بسیار فعال برای کمک به دوستانمان هست و در راستای حرفه ی بودن به پیشنهادات دوستانمان سریعا عمل کرده و شما می تونید در این سایت یک کلیپ آموزشی را به صورت رایگان مشاهده کنید .(دوست عزیز ممنون از پیشنهادت)

آخرین ویرایش:

mehran.3d

کاربر سایت
Aug 23, 2008
108
نام
mehran
دوستان از این نکته نباید گذشت که هزینه ی این سایت در مقایسه با سایت های مثلfxphdو...که دوره های دو ساله ی آنها 90.00دولار می باشد بسیار اندک است .البته دوستان حرفه ای ما قدر این سایت را میدانند و ثبت نام کرده اند.:cool:

آخرین ویرایش:

shl_gamer

کاربر سایت
Dec 13, 2007
106
نام
Shahab
wow من شگفت زده شدم وقتی دیدم با یک پیشنهاد ( دوستان) این سایت
سریع آپدیت شد و با حرف های موسس و مدرس این سایت نشون دادن که بسیار حرفه ای عمل میکنند
پ.ن: حتما برید ببینید:-"
ممنون:cool:

آخرین ویرایش:

mehran.3d

کاربر سایت
Aug 23, 2008
108
نام
mehran
ممنون از دوست عزیزمون شهاب جان (shl_gamer)که واقعا به نکته ی خوبی اشاره کرد و من هم به دوستانم پیشنهاد میکنم که کلیپ مدرس و موسس این سایت را مشاهده کنند حتما توجیح میشن که این سایت حسن نیت خود را به تمام دوستانمان ثابت کرد و میتوانند بغیر از این کلیپ های آموزشی را در قسمت آموزش onlineمشاهده کنند به صورت رایگان البته به مدت کم تا ببیند آموزش ها حرفه ای می باشد:smile:

آخرین ویرایش:

mehran.3d

کاربر سایت
Aug 23, 2008
108
نام
mehran
عکس العمل سایت در برابر دوستانی که هزینه را زیاد می دانستند

موسس این سایت باز هم حسن نیت خود را به دوستانمان ثابت کرد و هزینه ی عضویت را به نصف هزینه ی قبلی رسوند و clip های آموزش رایگان و قابل دانلود را در سایت قرار داد من دیگه تصمیم رو به عهده ی دوستانمان می زارم دیگه از این بهتر نمیشه :love:

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
یکی از اون 2 تا آموزشها که گذاشتن رو که دیدم واقعا حال کردم نشون میداد که واقعا حرفه ای هستن اگر همین جور آموزشها برای مایا هم داشته باشن من که مشتریم حداقل برای خرید dvd آموزشی :biggrin1:

ایشالا هر چه زودتر سایت خفن تر بشه :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر