اولین نگاه به Darksider 2

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
چندین سال است که بازی های سبک Hack & Slash مهمان خانه های اکثر گیمر ها است . از زمانی که خود من به شخصه با دنیای Game اشنا شدم اولین عنوان سبک H&S را سری بازی های Devil May Cry می دانستم بعد با بازی دیگر در همین سبک اشنا شدم بازی بزرگ و خوش ساخت سونی بازی God Of War. در هر صورت سبک بازی های H&S دنیای جدیدی را در بازی های رایانه ای به وجود اورده است . سبک H&S سبکی است که در ان شخصیت اصلی و البته دیگر شخصیت های حرکت های منحصر به فرد و دیوانه وار انجام می دهند و بهترین تعریف ممکن برای سبک مورد نظر در یک جمله کوتاه می توان به حرکت های دیوانه وار تعبیر شود. سال 2009.2010 بود که سایت های معتبر جهانی خبر از عنوان جدیدی در سبک بازی های H&S دادند این بازی را می توان بعد از چند بازی دیگر جدیدترین بازی سبک H&S دانست. بعد از گذشت یک سال از عرضه نسخه شماره یک بازی مورد نظر(Darksider) عنوان جدیدی از این سری به نام Darksider 2 عرضه خواهد شد.
مقدمه و شروع اولین نگاه Darksider 2
یکی از جدیدترین بازی های موجود در سبک H&S بازی DarkSider است . این بازی سال گذشته روانه بازار جهانی شد و توانست به خوبی در بین گیمر ها برای خود Fan ها زیادی پیدا کند . اولین عنوان از سری بازی های Dark Sider روایتگر داستان شخصیتی به نام war بوده است که برای نجات زمین از دست اهریمن زمان امده است حال باید ادامه مطالب را مطالعه کنید تا به اطلاعات کامل در مورد بازی دست پیدا کنید»»»»»»»»»»»»:
بازی darksider 2 عنوانی است که توسط شرکت محبوب THQ منتشر می شود D2 دومین عنوان از سری بازی های Darksider است تاریخ عرضه بازی به صورت تخمینی سال 2012 ذکر شده است .

Darksiders-2.jpg

بازی Darksider 2 توسط شرکت خالق این سری یعنی توسط THQ عرضه خواهد شد. داستان بازی ادامه دهنده راه نسخه اول خواهد بود. ولی این بار شخصیت اصلی بازی تغییر کرده است و به جای war که شخصیت اصلی در Darksider است را Death گرفته است Death( مرگ) برادر جنگ است . این بازی بزرگ تر از نسخه شماره یک خواهد بود ، در این بازی مناظر و محیط های جدیدی به نمایش گذاشته می شود. علاوه بر اینکه ویژگی های جنگ در این بازی وجود دارد ویژگی های دو اسب سوار دیگر ( نزاع- غضب) هم در این بازی وجود خواهد داشت. این بازی روایتگر داستان مرگ است که چگونه از عرش به فرش می رسد. این بازی از ویژگی ها و خصوصیت های جدیدی بهره می برد.همان طور که گفته شد داستان بازی و به طور کلی بازی از جایی شروع می شود که نسخه شماره یک شروع شده بود. زمانی که جنگ به زمین فرستاده شد و اقداماتی که او در طی بازی انجام داد در سرنوشت سه اسب سوار دیگر تاثیر گذاشت و باعث تغییرات گسترده در راه و روش انها شد. یکی از 4 اسب سوار یعنی Death به خوبی می دانست که برادرش War در بین این 4 اسب سوار از همه انها با شرافت تر و فساد ناپذیر تر است، برای همین دلیل است که او به برادرش اعتماد کامل دارد و می داند که war کار اشتباهی انجام نداده است. مرگ حالا می داند که برادرش گرفتار توطئه شده است. حالا که مرگ از بی گناهی جنگ اگاه است به دنبال یافتن دلایلی هست تا بی گناهی او را به خدایان ثابت کند و از این قسمت است که بازی شروع می شود. بازی در بیشتر اوقات در nether Realms اتفاق می افتد جایی بین بهشت و جهنم( برزخ) اینجا است که شما وارد مبارزه برای پیدا کردن دلایل بی گناهی برادرتان می شود.
ای کاش برادرم جنگ هرگز برای انسان ها دل نمی سوزاندی!!
طبق تصاویر و اطلاعات مختصری که از بازی منتشر شده است ، وسعت زیاد با گرافیک بهتر را نشان می دهد که می توان نتیجه گرفت بازی به مراتب از نظر وسعت مناطق بزرگتر و از نظر گرافیکی بهبود پیدا کرده است . در نسخه شماره 1 اگرچه وسعت بازی کم نبود ولی hardcore Gamer ها از وسعت کم بازی گلایه داشته اند بنا به همین دلیل و دلایل دیگر شرکت THQ و Vigil تصمیم بر این گرفته اند که محیط بازی را بزرگتر از نسخه قبل اماده سازی کند تا همه گیمر ها از این بازی نو ظهور لذت کافی را ببرند. در این نسخه همان طور که می دانید شخصیت اصلی بازی تغییر کرده است و دیگر شما با war نخواهید بود در این بازی شما کنترل شخصیت Death را بر عهده خواهید داشت. مرگ همانند برادر خود مبارزه را بین روشنایی و تارکی اغاز می کند و البته چندین هدف مختلف دارد ولی مهمترین هدف وی نجات برادرش war است ، در اثر اتفاقاتی خدایان بازی جنگ را محکوم کرده اند و به همین دلیل مرگ تصمیم می گیرد که برای نجات برادر خود تمام تلاش خود را به کار بگیرد تنها راه نجات جنگ این است که مرگ با استفاده از مدارک و شواهد نشان دهد که برادرش بی گناه است و کاری انجام نداده است.

علاوه بر تغییر کاراکتر اصلی بازی موارد مختلفی در ای عنوان دچار تغییر شده است از موارد تغییر کرده می توان به سیستم مبارزات ، سلاح ها اشاره کرد . در این نسخه سلاح های مختلف و متنوعی وجود خواهد داشت و بر خلاف جنگ که بیشتر از شمشیر استفاده می کرد مرگ از داس استفاده می کند در ضمن دیگر مشکلاتی که جنگ هنگام استفاده از برخی سلاح در نسخه شماره 1 داشته است در این بازی مرگ با این مشکلات رو به رو نخواهد شد. مکانیزم بازی تغییرات گسترده ای داشته است ، ویژگی های مختلفی به بازی اضافه شده است که می تواند افرادی را که علاقه ای به این بازی نداشته اند را جذب کند . طبق گفته های کارگردان بازی داستان این نسخه غنی تر و صد البته تاریک تر از نسخه قبل خواهد بود. درست است که نسخه قبل داستان خوب و بوده است ولی در اثر پیام هایی که شرکت سازنده بازی از طرفداران دریافت کرده است انها از عدم جذابیت کافی در برخی از مراحل شکایت داشته اند در همین راستا مسئولین ساخت بازی به گیمر ها این قول را داده اند که Darksider 2 خیلی بهتر و جذاب تر از نسخه شماره 1 خواهد بود. همچنین در مورد معما ها در این بازی مطالب زیادی منتشر نشده است ولی بر اساس مطالبی که شرکت THQ منتشر کرده است معما ها در این بازی بهتر و پیچیده تر از Darksider 1 خواهد بود .
از گوشه و کنار Darksiders
طبق گفته های نسخه شماره 1 یعنی Darksider 1 نزدیک به 1.3 میلیون کپی تا ماه گذشته فروش داشته است و مسئولین ساخت نسخه شماره 2 گفته اند که اگر نسخه شماره 2 هم ، همین فروش را داشته باشد انها حتما" نسخه شماره 3 بازی را نیز خواهند ساخت. زمانی که شما در حال خواندن این اولین نگاه به بازی Darksider 2 هستید ( 21.4.1390) ساخت بازی تا 30 درصد تکمیل شده است. نکته جالبی که در مورد بازی Darksider وجود دارد شباهت این بازی به دو بازی Zelda &God Of War است. بسیاری از سایت ها و انجمن های بازی در مورد شباهت هایی این بازی با دو بازی دیگر که نام برده شد تاکیید کرده اند و چنین ادامه داده اند که بازی Darksider از المان های دو بازی موفق استفاده کرده است که توانسته است به موفقیت خوبی دست پیدا کند .در سایت مشهور IGN خبری مبنی بر اینکه تاریخ عرضه بازی از سال 2012 به سال مالی 2013 به تاخیر افتاده است منتشر شده است . البته بعد از مدتی شرکت THQ و Vigil خبر تاخیر بازی را تایید کردند و علت به تاخیر افتادن بازی را بیان کرده اند که انها برای به کار گیری ویژگی ها و ساخت محیط بزرگتر باید مدت زیادی بر روی بازی و محیط ان کار تمام وقت انجام بدهند تا به هدف خود نزدیک و نزدیک تر شوند.
دوستان لطفا" نظرات خود را برای بهبود کیفیت مطالب پست شده بیان کنید تا از انها در راستا بهتر شدن مطالب استفاده شود.

• Like
Reactions: Destruction

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
سلام
یکی میشه تضیح بده بعد معمای ال ازراییل داستان چی شد؟
چون من بعد معمای اول سیوم پاک شد از انجایی که بازی ر اعصابم بود دباره بازی نکرددم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
بازی خیلی خوبی بود به شخصه کلی حال کردم ولی تنها بدی که داشت واسه من انگار داشتم Devil May Cry بازی میکردم و خداییش بعد از بازی کردن خدای جنگ 1 و 2 و تموم کردنش و دیگه بازی 3ش رو که نمیتونستم بازی کنم این بازی خیلی بهم چسبید امیدوارم نسخه 2 بهتر باشه

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
این سوارکارا 4 تا هستن توی فرهنگهای اگه اشتباه نکنم فراماسونی به اونها اعتقاد دارد.
مرگ برادر بزرگتر .
سه تا برادر دیگه میشن جنگ و قحطی و بیماری وکار همشون کشتنه .
توی فرهنگ فراماسونی اینا همشون توی جهنم هستن ولی توی این بازی داستان فرق کرده .
من از همین الان پیش بینی نسخه های دیگشونو میکنم شاید به داستان مشابه .
ولی درکل بازی به خاطر گرافیکش و کاراکترش بازی قشنگیه.(کل اینا رو صرفا جهت اطلاع گفتم).

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این سوارکارا 4 تا هستن توی فرهنگهای اگه اشتباه نکنم فراماسونی به اونها اعتقاد دارد.
مرگ برادر بزرگتر .
سه تا برادر دیگه میشن جنگ و قحطی و بیماری وکار همشون کشتنه .
توی فرهنگ فراماسونی اینا همشون توی جهنم هستن ولی توی این بازی داستان فرق کرده .
من از همین الان پیش بینی نسخه های دیگشونو میکنم شاید به داستان مشابه .
ولی درکل بازی به خاطر گرافیکش و کاراکترش بازی قشنگیه.(کل اینا رو صرفا جهت اطلاع گفتم).

كلا چهار سوار سرنوشت فكر مي كنم كه داخل انجيل هم اومده!!
من جايي نديدم كه داخل جهنم باشن.
بعد همون طوري كه داستان بازي هم هست وقتي دنيا به آخر ميرسه سر و كله اين چهار سوار پيدا مي شه!! كه داستان بازي بر اساس اشتباه و زودتر آمدن War به زمين بود كه باعث اين درگيري ها شد. بعد اين هم فكر مي كنم با توجه به پايان بازي اول داستان از اون چيزايي كه هست فاصله بگيره و به انتقام از كسايي كه باعث اين كار شن برگرده!!!

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
كلا چهار سوار سرنوشت فكر مي كنم كه داخل انجيل هم اومده!!
من جايي نديدم كه داخل جهنم باشن.
بعد همون طوري كه داستان بازي هم هست وقتي دنيا به آخر ميرسه سر و كله اين چهار سوار پيدا مي شه!! كه داستان بازي بر اساس اشتباه و زودتر آمدن War به زمين بود كه باعث اين درگيري ها شد. بعد اين هم فكر مي كنم با توجه به پايان بازي اول داستان از اون چيزايي كه هست فاصله بگيره و به انتقام از كسايي كه باعث اين كار شن برگرده!!!

انجیلو نخوندم ولی داستان بازی رو مطمئنم از انجیل نساختن.
و اگه داستان بازی از یه اشتباه سر رشته میگیره برادرش چرا توی داستان اومده وسط
اگه دشمنی مونده میتونستن قضیه رو همون جوری با همون شخصیت ادامه بدن b-)
چرا داداشه اومد وسط
به عبارت دیگه این داستان یه جاهاییش میلنگه
و چرا توی قسمت 1 اسمی از برادرای دیگه نیومده .b-)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اتفاقا این چهار تا هیچ ربطی‌ به جهنم ندارن.

اینا وقتی‌ میان که دنیا به آخر رسیده بشه که جنگ و نظاره کنن و قدرتمند تر از هر موجود دیگری هستند.
تو بازی هم به سه برادر دیگه زیاد اشاره شده. این جنگ(شخصیت) واسه منافع مجلس فرا خونده شده. یعنی‌ به عبارتی بهش خیانت شده
این چهار تا هم به فرهنگ ماسون‌ها هیچ ربطی‌ ندران.
برادر جدید هم واسه این اومده وسط چون سه تا برادر دیگه هم وارد جنگ میشن.
دوستمون راست میگن از این چهار تا تو کتاب مکاشفه یوحنا هم نام برده شده.

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
انجیلو نخوندم ولی داستان بازی رو مطمئنم از انجیل نساختن.
و اگه داستان بازی از یه اشتباه سر رشته میگیره برادرش چرا توی داستان اومده وسط
اگه دشمنی مونده میتونستن قضیه رو همون جوری با همون شخصیت ادامه بدن b-)
چرا داداشه اومد وسط
به عبارت دیگه این داستان یه جاهاییش میلنگه
و چرا توی قسمت 1 اسمی از برادرای دیگه نیومده .b-)

نه تو انجیل هم درموردشون نوشته شده.
برادرش به این دلیل میاد وسط چون که بر علیه War توطئه شده بود و Death میخواد انتقام بگیره.
توی قسمت یک هم درمورد برادرای دیگه حرف زیاد بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر