اولین نمایش عمومی بازی شبگرد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام

پنج شنبه‌ این هفته مورخ پانزدهم اسفند ماه از ساعت 12 الی 14 در مجتمع فنی تهران، موضوع کارگاه به معرفی اولین بازی نوآر ایرانی، «شب‌گرد» اختصاص دارد. تمامی رسانه‌ها و مطبوعات بازی ایران در این ورکشاپ حضور خواهند داشت و در کنار تیم سازنده‌ی بازی، به تماشای ویدئوها و اطلاعات اختصاصی از شب‌گرد خواهند نشست. حضور در این ورکشاپ برای عموم آزاد خواهد بود. توجه داشته باشید که ظرفیت این ورکشاپ محدود بوده و برای حضور باید ضمن تماس با شعبه‌ی شیخ بهایی مجتمع فنی تهران بلیط رزرو کنید.

تلفن جهت رزرو: 88608530

پ.ن : بازی سنتر هم یه پیش نمایش اختصاصی از بازی میره :D

bg-home-660x330.jpg

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
برای خبرنگارا مجانیه. برای بقیه نه. البته قرونی از پولش توی جیب ما نمیره. اما خب برای بچه های بازی سنتر یه تخفیفی میگیرم :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
میگم کسری میخوای یکم از بازی بیشتر اینفو بدی !؟ :D شاید البته از عمد چیزی نمیگی که همه چی رو تو اولین نمایش رسمیش بگید :-/ :D
ولی خب یه عقبه ای چیزی که میتونی از بازی به ملت بگین :-" :D

پ.ن:ماشالا استقبال ملت از بازی وطنی چقدر زیاد بوده :| :D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
امیدوارم خبرهای خوبی از بازی بدن، همچنین اگر به داستان هم بپردازن و توضیحات خوبی دربارش بدن عالیه.
من خودم این ساعت کار دارم وگرنه حتما خودم رو میرسوندم و میرفتم.
امیدوارم نمایش خوبی باشه و بازیسنتر هم به خوبی پوشش بده :d

پ.ن: کلا استقبال ایرانی ها از بازی های ایرانی عالیه، وقتی هم که بازی میاد به کل بازی گیر میدن و سازنده ها و خوده بازی رو زیر سوال میبرن :|
درسته بیشتر بازیهای ایرانی سطح زیاد خوبی ندارند ولی نه دیگه هی بخوایم بهشون گیر بدیم. من یکی که خیلی منتظر بازی شبگرد و ارتش های فرازمینی هستم.
امیدوارم دید دوستان هم نسبت به بازیهای ایرانی عوض بشه :)

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
مسافت نمیزاره بیام وگرنه خیلی به این بازی علاقه مند شدم و امیدوارم چیز خوبی ازش در بیاد.
تریلری چیزی بعدا ازش میزارین یا میاد؟؟؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
کلا استقبال ایرانی ها از بازی های ایرانی عالیه، وقتی هم که بازی میاد به کل بازی گیر میدن و سازنده ها و خوده بازی رو زیر سوال میبرن :|
درسته بیشتر بازیهای ایرانی سطح زیاد خوبی ندارند ولی نه دیگه هی بخوایم بهشون گیر بدیم. من یکی که خیلی منتظر بازی شبگرد و ارتش های فرازمینی هستم.
امیدوارم دید دوستان هم نسبت به بازیهای ایرانی عوض بشه :)
متاسفانه من اطلاعاتی ار طریق یک اینسایدر دارم که نمیتونم بروز بدم :p :d فقط همین رو بگم که مطمئناً این بازی از ارتش فرازمینی و گرشاسب و بقیه ساخته های وطنی کار بهتری میشه :D
در مورد این بازی حداقل میدونم که به شدت داره با وسواس ساخته میشه و به تک تک نکات بازی توجه خاصی میکنن :D وقتی میگم وسواس منظورم وسواس در حد کن لوین ــه :D

متاسفانه به نظرم مشکل همینه ، ماها نوع نگاهی که داریم اینجوریه که میگیم " خب این بازی ایرانیه ==> بازی خوبی نیست :| " چرا !؟!؟ چرا اصولاً 99.999% ملت حتی حاضر نیستن یه فرصت به بازی بدن ؟! :-/
امیدوارم شبگرد و چندتا کار خوب دیگه از این دست بیان و این نوع نگاه رو حداقل عوض کنن :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خیلی خوبه, انصافا سطح این workshop ها خوبه و بحث های خوبی توش شکل می گیره, این بار با توجه به موضوعش احتمالا از همیشه بهتر باید باشه! من چند بازی شرکت کردم و باید بگم کار بچه ها درسته :d ضرر نمی کنید اگه شرکت کنید ;)
شبگردم با توجه به تیمی که پشتش ـه و با توجه به دقتی که تو ساختش به خرج می دن بعید نیست بهترین بازی وطنی از آب درآد!

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
متاسفانه من اطلاعاتی ار طریق یک اینسایدر دارم که نمیتونم بروز بدم :p :d فقط همین رو بگم که مطمئناً این بازی از ارتش فرازمینی و گرشاسب و بقیه ساخته های وطنی کار بهتری میشه :D
در مورد این بازی حداقل میدونم که به شدت داره با وسواس ساخته میشه و به تک تک نکات بازی توجه خاصی میکنن :D وقتی میگم وسواس منظورم وسواس در حد کن لوین ــه :D

متاسفانه به نظرم مشکل همینه ، ماها نوع نگاهی که داریم اینجوریه که میگیم " خب این بازی ایرانیه ==> بازی خوبی نیست :| " چرا !؟!؟ چرا اصولاً 99.999% ملت حتی حاضر نیستن یه فرصت به بازی بدن ؟! :-/
امیدوارم شبگرد و چندتا کار خوب دیگه از این دست بیان و این نوع نگاه رو حداقل عوض کنن :D

من خودم هم چند وقت پیش که یک تریلر کوتاه از بازی دیدم که سینماتیک بود واقعا کارشون عالی بود اگر همه دموهاشون این جوری باشه من یکی فکر کنم بری توی لیست بهترین بازیهایی که بازی کردم :d البته توی همون دمو یکسری باگ بود ولی بازهم برای یک کار ایرانی عالی بود و نمیشد بهش گیر داد.
من خودم نمیدونستم چنین کسی پای پروژه هست ولی واقعا امیدوار شدم خیلی خوبه کسی یا کله تیم به بازی توجه کنن و با وسواس کارشون رو انجام بدن. ایشالا یک بازی خوب بیرون بدن تا ما هم یک حالی ببریم.

گرشاسب هم با اینکه در کل خوب بود ولی باگ های خیلی زیادی داشت اگر سازنده ها یکم بازی رو بیشتر پولیش میکردن یا حتی بعد از عرضه بازی با چنتا پچ باگ های بازی رو کم میکردن عالی میشد.

پ.ن1:حالا این اینسایدر یعنی انقدر رده بالاست که نمیتونید اسمش رو به ما هم بگید؟ :d ;)
پ.ن2: راستی بازی برای عید میاد درسته؟ یا رفت برای بعد از عید؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من خودم هم چند وقت پیش که یک تریلر کوتاه از بازی دیدم که سینماتیک بود واقعا کارشون عالی بود اگر همه دموهاشون این جوری باشه من یکی فکر کنم بری توی لیست بهترین بازیهایی که بازی کردم :d البته توی همون دمو یکسری باگ بود ولی بازهم برای یک کار ایرانی عالی بود و نمیشد بهش گیر داد.
اونی که شما دیدی احتمالاً مالِ اون موقعی بوده که بازی در مرحله ماقبل ماقبل آلفا بوده :D
حالا این اینسایدر یعنی انقدر رده بالاست که نمیتونید اسمش رو به ما هم بگید؟ :d ;)
والا اینجوری نیست که نخوام اسم ببرم ، ولی خب اسم نبرم بهتره ;) :d
راستی بازی برای عید میاد درسته؟ یا رفت برای بعد از عید؟
این رو که درستش رو خود تیمی که بازی رو ساختن باید بگن :D من کاره ای نیستم که بتونم دقیقش رو بگم :-" ولی مثل اینکه قرار بر همینه :D
بازی "شبگرد " اواخر امسال وارد بازار گیم می شود
از متن همین خبر :
انتخاب این بازی به عنوان تنها بازی سوم شخص اکشن در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ IndieDB به شمار می رود.
فکر میکنم مراحل تست نهایی بازی هم تکمیل شده ، اتفاقاً برای تستش هم دعوت به همکاری کرده بودند :D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
میگم کسری میخوای یکم از بازی بیشتر اینفو بدی !؟
:biggrin1:
شاید البته از عمد چیزی نمیگی که همه چی رو تو اولین نمایش رسمیش بگید
:-/:biggrin1:
من یکم اینفو میدم که منتها خبرهای اصلی رو میذارم برای نمایش اصلی.

1 - بازی حالت اپیزودی داره ؛ شبیه به الن ویک

2 - بازی با UDK ساخته شده و گرافیکش از همه بازی ایرانی که تا به حال عرضه شدند بهتر.

3 - از نظر دیالوگ و بازینامه ؛ عظیم ترین بازی داخلی.

4 - بیشتر انیمیشن های بازی با موشن کپچر ساخته شده. (نمایش ویدیوییش رو 5 شنبه نشون میدیم)

5 - گیم پلی بازی بر اساس کاور و از المانی به اسم Focus بهره می بره (شبیه به هیتمن)

6- برای همایش 5 شنبه برادران عبدالهی به عنوان کارگردان های بازی ، من و شهریار ازهاریانفر هم به عنوان نویسنده حضور داریم.

7 - گرافیک بازی از زمان تریلر سال پیش خیلی پیشرفت کرده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
ای بابا ساعتش خیلی بده 8-|
مجبوریم از سر کار میایم دانلودش کنیم اما زنده دیدنش یه حال دیگه داشت :d

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
کسری جان تبریک می‌گم.
ظاهرا برای بهترین بازی سال بعد با شما و شهریار و برادران عبدالهی باید یه جا مبارزه کنم!:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر