اولین محتوای الحاقی Black Ops با نام First Strike تایید میشود!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
firststrike.jpg

Treyarch اولین تریلر از اطلاعات مربوط به DLC جدید Call of Duty: Black Ops رو منتشر کرده است.

این DLC شامل پنج نقشه ی جدید به نام های Berlin, Stadium, Discovery, Kowloon و نقشه ی حالت زامبی به نام Ascension می باشد. این بسته 1200 ماکروسافت پوینت قیمت گذاری شده است.

این DLC در اول ماه فوریه قابل دسترسی خواهد بود.

تریلر جالب به نظر میرسه و اطلاعات زیادی رو حاوی می باشد، نکته ای که هست اینه که در حال حاضر این محتوای الحاقی انحصاری 360 می باشد.

برای تماشای تریلر به این لینک زیر مراجعه کنید.

• Like
Reactions: SHePArd

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با اینکه فن 360 هستم ولی باید بن که انحصاری زمانیه.تو E3 اگر یادتون باشه گفتند که DLC های BO تا سال 2012 اول رو xbox می آیند...

salar2

کاربر سایت
Dec 19, 2010
344
این بخش زامبی مد واقعا ادم رو درگیر میکنه
یه تاپیک واسه این بخش لازمه
از اساتید تقاضا دارم زحمتشو بکشند
ببینیم بچه ها چند تا level رفتند.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
این بخش زامبی مد واقعا ادم رو درگیر میکنه
یه تاپیک واسه این بخش لازمه
از اساتید تقاضا دارم زحمتشو بکشند
ببینیم بچه ها چند تا level رفتند.
ببخشیدا ولی خب الان این موضوع که مطرح کردید، ربطش به این خبر چی بود؟!:d

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
اینا تا چقدر دیگه میخوان پول ملتو بخورن خدا میدونه اخه این چه وضعیتی هست 5 تا مپ 1200 چه خبره حداقل 100 شرف به Halo مپاش ارزون تره الان لایو هستم این مپ پک جدیدش 800 Point هستش

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اسم مپو ببين ... Discovery :d
قراره چيكار كنيم اونجا؟ :d
به نظر ميرسه دوستان زامبي باز هم در انتظارمون هستن.:d

pouya125

کاربر سایت
Apr 12, 2011
5
من با PSN Card از Playstation Store پک First Strike رو خریدم و Download کردمش و بعد Instal کردمش. ولی هیچ کدوم از MAPها باز نشد. یعنی تو قسمت Multyplayer که میرم هیچ مپی باز نیست. در صورتی که من خریدمش و بعد Instalش کردم. یکی راهنماییم کنه. ممنون.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من با PSN Card از Playstation Store پک First Strike رو خریدم و Download کردمش و بعد Instal کردمش. ولی هیچ کدوم از MAPها باز نشد. یعنی تو قسمت Multyplayer که میرم هیچ مپی باز نیست. در صورتی که من خریدمش و بعد Instalش کردم. یکی راهنماییم کنه. ممنون.

رجین بازی باید = رجین اکانتی که ازش خریدی باشه

dog days

کاربر سایت
Mar 10, 2011
3
نام
adrin
just ps3

:-oاقا چرا چرت میگی کی میگه انحصاری کنسول ...xbox360 رگه غیرت ps3 به جوش امد اخه 4 تا بازی انحصاری ps3 رو بگم از حال بری :)) این dlc 15 dollare واسه ps3 من خودم 4 سال xbox داشتم ولی دیگه خونم به جوش امد انقدر که مایکروسافت بابت هر چیزی از ادم پول میخواد 10 تومن اخه لامسب واسه عوض کردن اسم اینا همه تو ps3 مجانیه
دوست عزیز جیگر بایید وقتی install میکردی بازی bo تو دستگاهت باشه دوباره دانلود کن و install کن من مپاییه killzone 3 رو گرفتم خیلی توپه بگیرش

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
:-oاقا چرا چرت میگی کی میگه انحصاری کنسول ...xbox360 رگه غیرت ps3 به جوش امد اخه 4 تا بازی انحصاری ps3 رو بگم از حال بری :)) این dlc 15 dollare واسه ps3 من خودم 4 سال xbox داشتم ولی دیگه خونم به جوش امد انقدر که مایکروسافت بابت هر چیزی از ادم پول میخواد 10 تومن اخه لامسب واسه عوض کردن اسم اینا همه تو ps3 مجانیه
دوست عزیز جیگر بایید وقتی install میکردی بازی bo تو دستگاهت باشه دوباره دانلود کن و install کن من مپاییه killzone 3 رو گرفتم خیلی توپه بگیرش
اصلا خودت میدونی چه پستی دادی انحصاری زمانی برای xbox360 بود قیمت بازی روی Psn هم 12 دلار هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر