اولین سرور ایرانی مجانی برای بازی World of Warcraft

با سلام.

سرور بازی World of Warcraft توسط شرکت Rap راه اندازی شده است که همه شما می توانید با ساختن یک نام کاربری برای خود در بازی در سرور مشغول به بازی شوید.(همراه با Latency خوب)

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
www.amiwarcraft.mihanblog.com

با تشکر.

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام خدمت دوستان و amigames عزیز صاحب تاپیک
این تاپیک به خاطر یک موضوع زده شده و زیر شاخه ای از:
محسوب میشه .
- عناوینی هم که تو این پیک مطرح میشه فکر کنم باید در تاپیکهای ذیل مطرح میشده :

-فکر کنم این تاپیک باید بسته و به دو تاپیک فوق منتقل شوند.
باتشکر . . .

gamerw

کاربر سایت
May 5, 2011
2
جهان گیمز برترين سرور WoW در ايران ( World of WarCraft )

[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

سرور جهان گیمز در سال 1387 توسط متخصصین شرکت همای جهان نما راه اندازی شد که از ویژگی های بالای برخوردار می باشد.​

1. عضویت رایگان
2. پشتیبانی برخط​

3. استفاده از بستر فیبر نوری ( بدون تاخیر )

4. تهیه فایل پشتیبان به صورت روزانه

5. همایت سرور توسط تیم پشتیبانی حرفه ای
6. بیش از 3 سال تجربه

7. ثبت نام 50.000 هزار عضو طی یکسال فعالیت
8. سایت با کاربری کاملا فارسی

9. امکان استفاده از آموزش های بازی

10. و صدها امتیاز دیگر​

کافیست فقط یک بار امتحان کنید اکانت کاملا رایگان.​

برای ساخت اکانت اینجا کلیک کنید

برای اطلاع بیشتر به سایت جهان گیمز مراجع کنید.
http://www.jahangames.com

gamerw

کاربر سایت
May 5, 2011
2
جهان گیمز برترين سرور WoW در ايران ( [FONT=&quot]World of WarCraft )
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

سرور جهان گیمز در سال 1387 توسط متخصصین شرکت همای جهان نما راه اندازی شد که از ویژگی های بالای برخوردار می باشد.​

1. عضویت رایگان
2. پشتیبانی برخط​

3. استفاده از بستر فیبر نوری ( بدون تاخیر )

4. تهیه فایل پشتیبان به صورت روزانه

5. همایت سرور توسط تیم پشتیبانی حرفه ای
6. بیش از 3 سال تجربه

7. ثبت نام 50.000 هزار عضو طی یکسال فعالیت
8. سایت با کاربری کاملا فارسی

9. امکان استفاده از آموزش های بازی

10. و صدها امتیاز دیگر​

کافیست فقط یک بار امتحان کنید اکانت کاملا رایگان.​

برای ساخت اکانت اینجا کلیک کنید

برای اطلاع بیشتر به سایت جهان گیمز مراجع کنید.
http://www.jahangames.com

simorgh1

کاربر سایت
Oct 21, 2009
11
لیچ کینگ با Maswow

اول یه سلام تنوری به مسئولین این فروم و تشکیلات زیبا و حرقه ای و در ادامه یک سلام آبدار به همه دوستداران wowo اونم لیچ کینگ .

آقا یادتون هست که اومدم و گفتم سرور Maswow چیه و چکار می خوان بکنن . خیلی ها هم گفتن تا سرور 3 نشه حرفی برای گفتن نداره .

داغ داغ . سرور Maswow بعد از حدود یکسال در حال Run کردن سرور لیچ کینگ هستن . خلاصه می خوان یه کاری بکنن کارستون . اونهایی که اومدن و 2.4.3 این سرور دیدن فهمیدن قضیه چیه .

زیاد حرف نزنم که بی ادبی هست . فقط اگه دوست دارین یه جایی برین که مثل بقیه جا الکی وقت نگذرونید . به Maswow یه نگاهی بکنین

simorgh1 حامی سرور Maswow

victorblizz

کاربر سایت
Jul 4, 2011
1
نام
محمد
به گیم سرور PersianWow خوش آمدید

بهترین گیم سرور World Of Warcraft ایرانی
سرور بصورت پیشفرض ۹۹% فیکس شده است و در صورت وجود هر گونه باگ پس از ریپورت توست بازیکنان در مدت کمتر از ۷۲ ساعت فیکس خواهد شد.
سرور توانسته است با استفاده از سرور های اختصاصی و سخت افزار بسیار قدرتمند بهترین میزان بازدهی را برای بازیکنان فراهم کند.
بدلیل استفاده از پهنای باند قدرتمند توانسته ایم میزان Latency را به کمترین میزان برسانیم.
سرور با ظرفیت ۵۰۰۰ بازیکن بصورت آنلاین در بهترین حالت بهره وری میباشد و از لگ خبری نیست.
تیم فنی سرور کاملاً ایرانی هست.
مشخصات سرور در حالت معمولی به شرح زیر میباشد:
۳٫۳٫۵a
XP Quest : 15x
XP Kill : 12x
XP Explore : 1x
ورود به سایت سرور
ٌWww.PersianWow.ir

تشریف بیارین خوشتون میاد @};-

شما میتونید از سرورهای دیگر کاراکتر خودتون رو انتقال بدین البته تعرفه های سرور های فان و نرمال و هارد فرق میکنه

آخرین ویرایش:

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
من سرور 1x گرفته تا 3x تموم کردم کلی هم Hero 80 کردم دادم به خورد ملت ولی سرور ایرانی WOW اصلا به درد نمی خوره پیشنهاد می کنم پولتون رو صرف بازی دیگه کنید ! توی یکی از سرورای ایرانی من کلی تلاش کردم ولی در نهایت یکیشون منحل شد یکیشونم رول بک خورد و لول برگشت به 1 ( همه ی هیرو ها )

m.iranian

کاربر سایت
Mar 28, 2011
1
گیمیر برتر

من فکر میکنم که علاقه مندان به بازی وارکرافت اسم بهترین سرور حال حاظر ایران رو شنیده باشن کافیه به ایرانیها اعتماد کنیم تا مثل این سرور شگفتی ساز بشه .

Wowzone

بازی کردن در این سرور رو به همه پیشنهاد میکنم از فان بازی خبری نیست
این سرور یکسال و پنج ماه هستش که آنلاین هستش و هم اکنون بیشترین آنلاینی پلیر در ایران رو داره در صورتی که سرورهای فان در ایران هم این اندازه پلیر نداره
ساخت اکانت کامل مجانی میباشد
مثل سرورهای دیگه نیست که هرکی پول داشته باشه شاختر باشه و اینجا فقط با زحمت کشیدن پیشرفت میکنید
خدماتی که در سایت میباشد هیچ لطمه ای به کیفیت بازی نمیزنه و بلعکس بازی در این سرور رو جذاب تر میکند (مهم)b-)

www.wowzone.ir

AhuraWow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
1
سلام سرور جدید ران شد لول 30 کنین 80 میشید 2 هفته اینتوریه .
Adres Site :- Ahura WoW Group - va به پارسیان گیم خوش آمدید relam:79.175.164.72:4000

59307fdacf7b.gif

در این قسمت به برخی از ویژگی ها این سرور اشاره خواهیم کرد :​
1.ویژگی های عمومی : - سرور Ahura WoW برای بازیکنان ایرانی از پینگ ایده آلی برخوردار است به طوری که در شرایط مناسب با پینگی معادل 25 می توانید در این سرور بازی کنید . - ساخت اکانت در این سرور رایگان می باشد . - تیم سرور Ahura WoW تیمی مجرب واز اولین گردآورندگان بازی دنیای وارکرافت در ایران می باشند . - جهت جلو گیری از مسایلی مانند Add item که بزرگ ترین معزل سرور های ایرانی می باشد لوگ گیم مسترها به صورت روزانه بررسی خواهد شد . - از نظر توانایی سخت افزاری سرور Ahura WoWقادر به پشتیبانی تا 3000 بازیکن می باشد . 2.ویژگی های کیفی سرور : - تمام اینس ها وDungeon ها در سرور Ahura WoW به بهترین شکل ممکن در دسترس می باشد. - spell ها ،quest ها و ... به بهترین شکل ممکن کار می کنند. - Dungeon finder در بهترین حالت. - بازی زیبای Wintergrasp در دسترس می باشد. - اینس مهم icecrown citadel در ایده آل ترین حالت خود قرار دارد. در دسترس بودن gunship battle

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
تاپیکی برای تمام فصول! نه ... تمام سال ها =))
از 2005 تا حالا همیشه بالاس!! زیر خاکی نکشین بالا لطفا
بعد MoP هم اومد شما هنوز نتونستین یه سرور خوب تو ایران حتی در حد امکانات مولتن بسازین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر