اولین تصاویر از گیم پلی Farcry 2 نسخه 360

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من اينترنت پرسرعتم تموم شده.فقط يكي بگه خيلي فرق با نسخه كامپيوترش از نظر گرافيك داره يا نه؟ممنون ميشم:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من اينترنت پرسرعتم تموم شده.فقط يكي بگه خيلي فرق با نسخه كامپيوترش از نظر گرافيك داره يا نه؟ممنون ميشم:biggrin1:
سازنده ها گفتن سعی میکنن هیچ فرقی بین نسخه های مختلفش نباشه و روی کنسول مثل pc اجرا میشه باید دید چی میشه...:)

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
سلام
اگه واسه X360 این طور گرافیک داشته باشه واقعا باید به سازنده ها آفرین گفت ولی چندی پیش یکی از دوستان یه خبر گذاشته بود که سازنده ها گفته بودند نسخه ی Pc این بازی خیلی سر تر و عالی تر از نسخه کنسولی هست!!!
ولی عکسها که خلاف این قضیه را ثابت میکنه

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
من ویدئوهای مربوط به Gameplay هر سه تا رو دیدم بعضی از افکتها توی PC خیلی زیباتر از نسخه جفت کنسولها بود مثل انفجارها ولی نسخه کنسولها در مجموع قابل قبول هستن البته تا نسخه نهایی نیاد نمیشه قطعی نظر داد چون ممکنه که سازنده ها تا اون موقع بتونن نسخه های کنسول رو بهبود بدن.
اینم یه Gameplay footage دیگه از بازی که تقریبا یه مقایسه بین 360 و PS3 هست البته Official هست و خود سازنده بازی اولش صحبت میکنه به نظر من توی این تریلر هر کدوم یه نقطه قوت و ضعفی دارن.

http://news.teamxbox.com/xbox/16656/FarCry-2-Console-Comparison-Trailer

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
من که گرافیکی از این عکسا نمیبینم خیلی معمولیه

شما به دو نکته دقت کن : این عکسا از روی پرده هستش و نباید به ماتی و رزولیشن پایین تصاویر دقت کنی

2- عینک فراموش نشه :cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر