اولین تریلر رسمی COD:WaW

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اولین تریلر و عکس های رسمی این بازی امروز توسط Activision منتشر شد.
برای دیدن تریلر با کیفیت HD اینجا کلیک کنید
همچنین میتونید اولین تصاویر رسمی بازی رو اینجا ببینید.
لازم به ذکر است که این بازی برای پلتفورم های PS3,PC,360,Wii,DS,PS2 منتشر میشود.

callofdutywaw3.jpg

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
Activision هم شد EA آخه من موندم ds و ps2 دیگه چی هست 4 و 3 نیومد (البته میدونم برا ds اومد ) حالا اینا اومد infenity کجایی

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
فکر نمی کنم جاش اینجا باشه :
جدیدترین تصاویر از بازی‌ها
Trailer
های جدید
در ضمن این تریلر رو محتبی چند ساعت پیش گذاشت تو تاپیک مربوطش !
علی اخه دیدم به هر حال عنوان مهمی هستش گفتم یه تاپیک براش باز بشه بهتره:biggrin1:
من خودم تریلز رو با کیفیت SD دانلود کردم حدود 10 مگ هست.تو این تریلر یه چند تا اسلحه جدید نشون داده میشه از جمله flame thrower و شمشمیر که با شمیشیر مبارزاتش خیلی زیبا شده.همچنین تو یه صحنه نشون داده میشه که یه نفر از یه درخت بالا میره و از بالای درخت شورع به تیر اندازی میکنه.
توصیحه میکنم حتما دانلود کنید:biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
علی اخه دیدم به هر حال عنوان مهمی هستش گفتم یه تاپیک براش باز بشه بهتره:biggrin1:
من خودم تریلز رو با کیفیت SD دانلود کردم حدود 10 مگ هست.تو این تریلر یه چند تا اسلحه جدید نشون داده میشه از جمله flame thrower و شمشمیر که با شمیشیر مبارزاتش خیلی زیبا شده.همچنین تو یه صحنه نشون داده میشه که یه نفر از یه درخت بالا میره و از بالای درخت شورع به تیر اندازی میکنه.
توصیحه میکنم حتما دانلود کنید:biggrin1:
محمد نمی خواد زیاد خودتو اذیت کنی من اینجا کاره ای نیستم ! :biggrin1:
آره منم دانلود کردم البته SD الان HD رو دانلود می کنم
تو SD که خیلی چرت بود :biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خب حالا کسی دانلود کرده؟! چطور به نظر میاد؟نسبت به cod4 ؟!
اره من دانلود كردم روي HD.بد نبود اما به نظر من افكت ابش يه مقدار تو ذوق ميزد.اما پيشرفتهايي داشته مثلا استفاده خوب از سلاحهاي سرد(البته اوني كه تو تريلرش بود به نظرم قمه بود!).يه تيكه هم بود يارو از درخت بالا رفت و از بالاي درخت تير ميزد!اما اين 2 تا تريلر هيچي از گيم پلي نشون نداد و بايد تا تريلر گيم پليش صبر كرد!در كل من كه خوشم اومد و به نظر چيز باحالي ميشه.:biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم نگاه کردم.والا چی بگم.نه می شه گفت خوبه نه میشه گفت بد.اما چیزی که تو بازی معاوم بود این بود خیلی خشن تر شده و نامردی هم توش پیدا می شه.رو جنگ های تن به تن هم تاکید زیادی میشه.(این زاپنی ها که با شمشیرو قمه حمله ور می شدند) در کل اگه بتونن دقیقا مثل همین تریلر بازی رو درست کنن فکر کنم بازم با یک سبک جدیدی تو دنیای COD آشنا بشیم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چرا اخرش که ارم cod waw اومد اون زیر خبری از رم playstation نبود؟:confused:یه خورده جلوتر هم فقط ارم games for windows و xbox360 live اومد!؟
البته دومی رو میشه یه جورایی توجیه کرد ولی اولی...
نباید از کنار این نکات با بی توجهی گذشت...!:thinking:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
چرا اخرش که ارم cod waw اومد اون زیر خبری از رم playstation نبود؟:confused:یه خورده جلوتر هم فقط ارم games for windows و xbox360 live اومد!؟
البته دومی رو میشه یه جورایی توجیه کرد ولی اولی...
نباید از کنار این نکات با بی توجهی گذشت...!:thinking:
حالا شما زیاد خودتو اذیت نکن چون Activision از سود کنسولهای PS نمیگذره.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,983
نام
Behzad
تريلر رو دانلود كردم جالب بود بد نبود

ولي فكر نمي كنم هرگز به پاي COD2 هم برسه من كه زياد خوشم نميومد محيط بازي و همه چيزه اش يك طوري بود

بازي خوبي ميشه ولي هرگز هرگز نمي تونه مانند شاهكار COD2 بشه .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
تريلر رو دانلود كردم جالب بود بد نبود

ولي فكر نمي كنم هرگز به پاي COD2 هم برسه من كه زياد خوشم نميومد محيط بازي و همه چيزه اش يك طوري بود

صد در صد موافقم.;)
حتی COD4 هم به COD2 نمیرسه. اینو به نظر من بیشتر شبیه MOH PA ساختن.

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
COD2 بازی خیلی قشنگی بود ولی چه جوری راجب بازی که هنوز نیومده این قدر قاطع نظر میدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر