اولین تریلر رسمی از بازی S.T.A.L.K.E.R 2

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
بلاخره بعد از مدت‌ها انتظار، استودیوی GSC Game World اولین تریلر سینمایی از بازی Stalker 2 را منتشر کرد، این عنوان ادامه‌ی سه‌گانه‌ا‌ی درخشان است که ژانر immersive-sim را با اتمسفر قوی و پویای خود متحول کرد، استودیوی سازنده بازی این قول را داده که همانند سری عناوین قبلی، بازی Stalker 2 ترکیبی بی‌نظیر از شوتر اول‌شخص، ژانر وحشت و immersive-sim را به همراه عناصر سندباکس ارائه کند.
زمزمه‌های برگشت این بازی برای مدت‌ها شنیده می‌شد تا سرانجام در ماه مارچ امسال خبر ساخت این عنوان با انتشار یک تصویر از محیط بازی تایید شد. به گفته‌ی GSC بازی Stalker 2 بزرگترین پروژه‌ای است که تا به حال این استودیو روی آن کار کرده. فضای سرد و تاریک Zone در این تریلر بخوبی نشان داده شده، ناهنجارهای فضا و زمان که با دنیای حقیقی درآمیخته‌اند و شخصیتی که تنها در تونل‌های ویران Zone پرسه می‌زند در دنیایی آخرالزمانی که در خلق آن از شهر پرپیت و حادثه‌ی تلخ چرنوبیل الهام گرفته شده...

Continue reading...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
من سر تریلر رسیدم اینجایی که کمپ نسخه قبل نشون میده گفتم WTF، این چه بازیه که ذره ذره و عینا کپی پیست کرده؟
1.JPG ST.jpg 3.jpg

با اینکه قبلا تیزر معرفی دیده بودم اما کوچکترین ذهنیتی در مورد نسخه دوم Stalker نداشتم که بخوام حدس بزنم، آخرش که اسم بازی نوشت در عین خوشحالی کمی هم بدوبیراه به مغز آکبندم گفتم.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بزرگترین سورپرایز کل نمایش بود برای من! میدونستم که بازی در حال ساخته ولی اصلا انتظار نداشتم که توی همچین ایونتی نمایش داشته باشه....
در مورد بازی هم از اونجایی زمان زیادی از انتشار شماره قبل میگزره، امیدوارم به اندازه کافی پیشرفت کرده باشه. مخصوصا اینکه کلی mod کویچک و بزرگ برای استاکر های قبلی منتشر شدن و تجربه بازی رو خیلی خیلی بهتر کردن...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
بزرگترین سورپرایز کل نمایش بود برای من! میدونستم که بازی در حال ساخته ولی اصلا انتظار نداشتم که توی همچین ایونتی نمایش داشته باشه....
در مورد بازی هم از اونجایی زمان زیادی از انتشار شماره قبل میگزره، امیدوارم به اندازه کافی پیشرفت کرده باشه. مخصوصا اینکه کلی mod کویچک و بزرگ برای استاکر های قبلی منتشر شدن و تجربه بازی رو خیلی خیلی بهتر کردن...
دقیقا.
این عکسهای بالا رو با مد ریمستر گرفتم، خیلی خوبه.
من واقعا از اتمسفر توی تریلر راضیم، حالا باقیش مهمه که وقتی گیم پلی بیاد بهتر میشه نظر داد.

• Like
Reactions: EAST2WEST

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
فکر کنم بهترین خبر لانچ بازی برای نسل بعد تا الان بوده.سالهای زیادی منتظرش بودم برای حتی یه دمو.حتی اگه اون سه گانه ها رو هم ریمستر میکردن من راضی بودم.

• Like
Reactions: EAST2WEST

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر