اولین تریلر از گیم پلی hitman-absolution

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
اولین تریلر از گیم پلی این بازی منتشر شد.البته چیز زیادی از گیم پلی نشون داده نمیشه.
گرافیک فوق العادست
http://www.gamersyde.com/news_hitman_absolution_gameplay_teaser-12042_en.html

---------- نوشته در 07:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

آقایون مدیر ببخشن.باید بخش تریلرها میزاشتم.جو گیر شدم:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
قشنگ بود.
Eidos هم داره تو سبک مخفی کاری حسابی شاخ میشه!:D
شباهت غیر قابل انکاری به Conviction پیدا کرده!امیدوارم این مرحله اش استثنائا اینطوری بوده باشه چون اصلا شبیه یه Hitman نبود.از کاورگیری هاش تا آویزون شدن از لبه ها و حتی اون نشانگری که موقع دیده شدن بالای سرت ظاهر میشه همه از Conviction الهام گرفته شده بودن.نه اینکه بگم بده،ولی Hitman هم هویت خودش رو داره.این Instinct Visionـش هم بر خلاف چیزی که فکر میکردم زیاد بازی رو آسون نمیکرد.شاید چون زیاد ازش استفاده نکرد اینطور بود!
در کل خیلی جالب بود.ولی جای تعجب اینه Gamespot با این ویدئو کل جوایزش رو داد به Hitman!!البته اگه همینو دیده باشن!
نمیدونم کسی دقت کرد یا نه ولی آهنگ 20 ثانیه ی آخرش خیلی شبیه آهنگ دقایق آخر Inception بود:D اصلا فکر کنم خودش بود:D
کار نمی کنه
من هم از همون لینک دانلود کردم.مشکل نداشت.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
فکر کنم این بازی قدیمی تر از اسپلینتر باشه ها بنابراین هیت من شبیه اون نیست اسپلینتر سعی کرد خودشو شبیه هیت من کنه

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
دوستانی که کف کردن از دیدنش :-o اصلا سعی نکنند بگن این یکی دیگست یا شبیه چیز دیگست
ببینین HITMAN خودش صاحب سبکه خودش این سبک اورده خودشم داره به روزش می کنه
پس سعی نکنید لطفا بازی با بازی های مسخره مقایسه یاشباهت بدید
چون HITMAN تکه هرچی بازی بعدشم اومده تقلیدی بیش نیست اوناییم که نمیدونن بدونن که ریشه بازی برمی گرده به 1998 تا 2000

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
فکر کنم این بازی قدیمی تر از اسپلینتر باشه ها بنابراین هیت من شبیه اون نیست اسپلینتر سعی کرد خودشو شبیه هیت من کنه
درسته،Hitman قدیمی تر از Splinter Cell هست،ولی الان کجای این دو تا بازی تا الان شبیه به هم بوده!؟ این دو تا بازی همون طور که گفتم هویت خودشون رو داشتن و کاملا با هم فرق میکردن.ولی متاسفانه تا الان که Hitman شباهت زیادی به آخرین قسمت از SC داشته و این رو نمیشه انکار کرد.ربطی هم به قدیمی بودن و نبودن نداره.

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
الان یاد هیتمن 1 افتادم عجب صداگذاری داشت . هنوز تک تک صداهاش تو گوشمه
یکی از نقاط قوت صداگذاری هنری هیتمن سکوتی بود که همیشه تو محیط بود . امیدوارم با انواع و اقسام موسیقی ها خرابش نکنن و بازم اون سکوت خاصش باشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
دوستانی که کف کردن از دیدنش :-o اصلا سعی نکنند بگن این یکی دیگست یا شبیه چیز دیگست
ببینین HITMAN خودش صاحب سبکه خودش این سبک اورده خودشم داره به روزش می کنه
پس سعی نکنید لطفا بازی با بازی های مسخره مقایسه یاشباهت بدید
چون HITMAN تکه هرچی بازی بعدشم اومده تقلیدی بیش نیست اوناییم که نمیدونن بدونن که ریشه بازی برمی گرده به 1998 تا 2000

لول ! بازی مسخره یعنی اسپلینتر سل دیگه ؟!
فعلا که با این تریلر نشون داد از همین بازیه مسخره کپی کردن و پیشرفته ترش کردن که اونم با توجه به فاصله ی زمانی بین تو بازی اگه پیشرفت نمیکرد جای تعجب داشت...

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
یکی میاد کوجیما رو استاد stealth action میکنه، اون یکی میاد هیتمن رو صاحب این سبک میگه، این وسط تازه به اسپلینتر سل هم میگن برو بوقت رو بزن =))

با اینکه خودم فن هیتمن هم هستم ولی هیتمن هم مخفی کاریه مخفی کاری نبود! راحت میتونستیم 10 تا اسلحه برداریم یا کلی مهمات تو جیباش جا میشد و... .

کافیه اولین نسخه ها رو با همدیگه مقایسه کنید تا ببینید کدومش یه مخفی کاریه واقعی بود.

پایه گذار سبک اکشن مخفی کاری که MGS بود . هیتمن هم بعد از اون . اسپلینتر سل هم یه سری استانداردها رو به این سبک اضافه کرد. شما هم حرکتت مثل سایر دوستانه! SC رو کردی پادشاه این سبک! در حالی که عنوان آخر اصلا دیگه SC نبود .

بله یکی از نمونه هاش! شما به بازی ای که از مثلا از یه راه پله میری بالا 10 تا 10 تا آدم میکشی مخفی کاری میگید ؟

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
یکی میاد کوجیما رو استاد stealth action میکنه، اون یکی میاد هیتمن رو صاحب این سبک میگه، این وسط تازه به اسپلینتر سل هم میگن برو بوقت رو بزن
پایه گذار سبک اکشن مخفی کاری که MGS بود . هیتمن هم بعد از اون . اسپلینتر سل هم یه سری استانداردها رو به این سبک اضافه کرد. شما هم حرکتت مثل سایر دوستانه! SC رو کردی پادشاه این سبک! در حالی که عنوان آخر اصلا دیگه SC نبود .
فعلا که با این تریلر نشون داد از همین بازیه مسخره کپی کردن و پیشرفته ترش کردن که اونم با توجه به فاصله ی زمانی بین تو بازی اگه پیشرفت نمیکرد جای تعجب داشت...
هیتمن همیشه سبک و سیاق خودش رو داشته منتها سم فیشر در SC Conviction خیلی شباهت به یه هیتمن پیدا کرده بود و از اصلیش دور شده بود . (از نظر من که غیر قابل تحمل بود اصلا!)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مخفی کاری هیتمن خلاصه می شد در disguise! چیزی که فکر می کنم اولین بار با این سری معرفی شد یا حداقل با این سری به شهرت رسید و کسی هم مثل این بازی از این ویژگی استفاده نمی کرد
البته توی این دموبازم هیتمن لباس مبدل پوشید ولی خوب بیشترش رو مثل سام فیشر عمل کرد که به نظر من زیاد جالب نیست. من دوست دارم که سبک کلاسیک هیتمن حفظ بشه و هنوز هم توی محیط آزاد با لباس مبدل بشه توی محیط ها گشت زد چون توی این حالت آدرنالین و هیجان چند برابر میشه تا اینکه توی سایه پشت دیوار منتظر بمونی تا مثلا گارده از جلوت رد شده و تو خودت رو به پشت سرش برسونی! من اون مخفی کاری هیتمن رو می خوام نه این
ولی خوب کاری نمی شه کرد تمامی سری های قدیمی با المان های جدید این نسل اومدن و خیلی ها شکست خوردن و تعدادی هم موفق بودن. امیدوارم که هیتمن جز همین تعداد باشه
من هم از همون لینک دانلود کردم.مشکل نداشت.
من سه بار این لینک رو دانلود کردم و هر سه بارش سر اون قسمتی که 47 لباس پلیس می پوشه و میره بیرون تموم میشه! دقیقه 11

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
شک نکن ارزشش رو داره من الکی هایپ نمیکنم :D!
امروز صبح باز نشستم تریلر رو دیدم و باز لذت بردم....

الان دیدم هایپ شدم خیلی بهتر شده فقط تکسچرهاش لهه

یه نکته ی دیگه اینه که از کجا بفهمیم باید این کارا رو بکنیم؟:d

کانویکشن اصلا عنوانی نبود که به اسپلینتر شبیه باشه خیلی ایده پردازی الکی داشت وباعث شد تبدیل به یک شوتر بشه هیتمن شبیه اسپلینتر های کلاسیک شده !!

برای اینکه شما روی درجه اسون رفتی روی هارد از این خبرا نبود

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یعنی شما ها فکر می کنید کانویکشن بازی خوبی بود؟!:| یعنی تصور سام فیشر بدون گجت هاش امکان داره؟:-/ من همه شماره های این بازی تموم کردم و کاملا هم با سبکش آشنا هستم و کانویکشن برای من اندازه 2-3 ساعت جذاب بود بقیه بازی رو همون کارهایی که توی این دو ساعت انجام دادم بارها و بارها تکرار کردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر