اولین تریلر از گیم پلی hitman-absolution

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
اولین تریلر از گیم پلی این بازی منتشر شد.البته چیز زیادی از گیم پلی نشون داده نمیشه.
گرافیک فوق العادست
http://www.gamersyde.com/news_hitman_absolution_gameplay_teaser-12042_en.html

---------- نوشته در 07:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

آقایون مدیر ببخشن.باید بخش تریلرها میزاشتم.جو گیر شدم:d

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سوپر هایپ شدم عجیب !!!!!!! عجب تریلری بود این تریلر 16 دقیقه ای :) بی نظیر بود !! همون چیزی بود که باید باشه ! (البته خیلی از SC الهام گرفتن شاید یکی از دلایلی که عاشقش شدم همین باشه :D)
نکته ی جالب اینه تو این مرحله عمرا میشد بدون اینکه مخفی کاری کرد مرحله رو تا اخر بری چون اون قدر پلیس بود که عمرا زنده میموندی !!.

پ.ن: نورپردازیش تو حلقم :|:D

عاشق این حرف زدنتم:d

اینقدر هایپ کردی که رفتم برا دانلود دفعه ی قبل برا فرزا گفتی رفتم گرفتم فر خوردم

اگه واقعا شبیه sc شده باشه خودت با بازی تو حلقم:d>:d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
فوق العاده بود! الآن کلی هایپ شدم!!:d
حس سینمایی خیلی خوبی داشت. انیمیشن شخصیت ها هم خیلی خوب بود(اونجا که پلیسه از زیر بارون میاد داخل....:-o)
افکت های صوتی عالی و موسیقیش هم با توجه به هر موقعیت خیلی جالب عوض میشه
آخرش منو یاد سکانس پایانی فیلم سکوت بره ها میندازه! در میون انبوهی از جمعیت ناپدید میشه!!

آخرین ویرایش:

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
چرا انقدر محیط تاریک بود ؟ شاید این مرحله اینجوری بود آخه محیطای بازی هیتمن همیشه روشن و همیشه تو مکانای عمومی بود
ولی خوب بوود.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
عاشق این حرف زدنتم:d

اینقدر هایپ کردی که رفتم برا دانلود دفعه ی قبل برا فرزا گفتی رفتم گرفتم فر خوردم

اگه واقعا شبیه sc شده باشه خودت با بازی تو حلقم:d>:d
شک نکن ارزشش رو داره من الکی هایپ نمیکنم :D!
امروز صبح باز نشستم تریلر رو دیدم و باز لذت بردم....

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من که سه بار این تریلر رو دانلود کردم با اون سایت
هر سه بارش سر دیقه 11 ترکید. رسما زهرمارم شد!:|
اگه لینک جدید و با کیفیت خوب اومده دوستان بزارن

سوپر هایپ شدم عجیب !!!!!!! عجب تریلری بود این تریلر 16 دقیقه ای :) بی نظیر بود !! همون چیزی بود که باید باشه ! (البته خیلی از SC الهام گرفتن شاید یکی از دلایلی که عاشقش شدم همین باشه :biggrin1:)
نکته ی جالب اینه تو این مرحله عمرا میشد بدون اینکه مخفی کاری کرد مرحله رو تا اخر بری چون اون قدر پلیس بود که عمرا زنده میموندی !!.

پ.ن: نورپردازیش تو حلقم :|:biggrin1:
اگه مثل کانویکشن بشه که فقط تریلراش خوشگل بود بدرد لای جرز میخوره!:|چقدر سر تریلرا ازش دفاع کردیم آخرش اون شد

آخرین ویرایش:

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
>:d<
در یک کلام شاهکار بود ... در نبود اسپلینتر سل واقعا غنیمتیه.... به شدت با سبکش حال کردم.کلی خاطره برام زنده شد... حتما ببینیدش.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
سوپر هایپ شدم عجیب !!!!!!! عجب تریلری بود این تریلر 16 دقیقه ای :) بی نظیر بود !! همون چیزی بود که باید باشه ! (البته خیلی از SC الهام گرفتن شاید یکی از دلایلی که عاشقش شدم همین باشه :D)

پ.ن: نورپردازیش تو حلقم :|:D
اگشه اشتباه نکنم انجین بازی 2 Glacier هست که قبلاً تواناییش رو تو kane & lynch 2 دیده بودیم(البته تو کین و لینچ فک کنم Glacier استفاده شده بود ) مخصوصاً نورپردازی بازی که خیلی سینمایی کار شده.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
تو رو نمی دونم ولی من زره ای ازون بازی لذت نبردم و به زور تا آخر بازی تحملش کردم!:|
من الان سه دفه هست دارم این لینک رو دانلود می کنم هر سه بارش تا سر دیقه 11 قطع میشه!:|

دستت درد نکنه اما نتونستم استفاده کنم
با هزار بدبختی تونستم مستقیمش کنم اونم برای 48 ساعت الان دارم دانلودش میکنم

این لینک 48 ساعته هست میتونید دانلود کنید.

HITMAN

از این لینک استفاده کن من با همین گرفتمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر