اولین بازی Xbox360 با قفل Wave 4 عرضه شد

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
اقا من اصلا لایو رو نمیرم (به خاطر حجم اینترنتی)
حالا لازمه از این دیسک استفاده کنم درایومم lite on هستش

اگه درايوت Lite-On 83850 باشه چه به live بري چه نري براي اجراي بازي هاي جديد (wave 4)بايد از activate.iso استفاده كني تا زماني كه ixtreme جديد عرضه بشه

زرشك فردا كه ناتال بياد ,ناتال اول به dvd توي دست نگاه مي كنه اگه اوريجينال باشه كه هيچ اگه نه كه xbox رو با كلت يكي ميكنه يا يه نفر رو از tv بيرون مياره تا حسابي از خجاللت در بياد :laughing::laughing::laughing:

آخرین ویرایش:

pinata_game

کاربر سایت
Feb 7, 2009
27
من چک کردم
1- اول فیلو دانلود می کنین و از حالت فشرده در میارین.
2- ایمیجو روی یک DVD9 رایت می کنین.
3- بعد از پایان کار اونو داخل کنسول میزارین و دکمه "A" می زنین.
4-30 ثانیه صبر می کنین و دیسکو از داخل کنسول بیرون می یارین
5- بازیتونو داخل دستگاه می زارین و شروع به بازی می کنین!
** دستگاه من IXTERME 1.6 روش نصب بود.
** DVD شما باید حتماَ از نوع 8.5 گیگ باشه نه معمولی چون کار نمی کنه!
اصلا می خواین من داخل فروشگاهم بزارم برای فروش؟

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
من چک کردم
1- اول فیلو دانلود می کنین و از حالت فشرده در میارین.
2- ایمیجو روی یک DVD9 رایت می کنین.
3- بعد از پایان کار اونو داخل کنسول میزارین و دکمه "A" می زنین.
4-30 ثانیه صبر می کنین و دیسکو از داخل کنسول بیرون می یارین
5- بازیتونو داخل دستگاه می زارین و شروع به بازی می کنین!
** دستگاه من IXTERME 1.6 روش نصب بود.
** DVD شما باید حتماَ از نوع 8.5 گیگ باشه نه معمولی چون کار نمی کنه!
اصلا می خواین من داخل فروشگاهم بزارم برای فروش؟

ببین رفیق با این کار میشه بازی هارو روی کنسولهایی که فریمور 1.4 یا 1.5 دارن اجرا کرد یا فقط مخصوص IX1.6 هستش؟

pinata_game

کاربر سایت
Feb 7, 2009
27
ببین رفیق با این کار میشه بازی هارو روی کنسولهایی که فریمور 1.4 یا 1.5 دارن اجرا کرد یا فقط مخصوص IX1.6 هستش؟
اگه پستهای قبلیو بخونین دوستان نوشته بودن که برای 1.5 کار می کنه
ولی برای نسخه 1.6 باید از این روش استفاده کرد
از نسخه 1.4 خبری ندارم
حالا بازی آنچنانی هم نیومده واسش
WWE_SmackDown_vs_RAW_2010
Cars Race-o-Rama
LIPS
همین 3 تاست
شایدم از این به بعد همه روی این سیستم بیاد
مثل ASSASSIANS 2و ....:confused::mad::(:eek:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
هیچ مشگلی در اجرای بازی هایه wave 4 ندارید چون IXTERME 1.51 تمامی waveX ساپورت میکنه یعنی wave های قدیمی و wave هلی جدید
همچین چیزی نیست. این در تئوری های اولیه درست بوده ولی وقتی تست شده دیدن اجرا نمی کنه دلیلشم اینکه ix1.51 درسته video partition رو چک نمی کنه ولی PFI رو چک می کنه و چون حجم PFI در 4th wave تغییر کرده نمی گذاره که بازی اجرا بشه.
ixtreme 1.51 برای درایو های hitachi این چک رو نداره برای همین بازی های wave 4 روش اجرا می شن ولی روی درایو های samsung/benq/liteon اجرا نمی شن.

اینم خبر سایت abgx360:
[LTR]Looks like we were wrong in assuming that iXtreme v1.51 was fully compatible with 4th Wave PFI/Video. Turns out that only Hitachi iXtreme v1.51 will boot 4th Wave backups, and BenQ/LiteOn/Samsung iXtreme v1.51 will NOT boot 4th Wave. It would have been fully compatible if only the Video data had changed but not with the change in PFI (capacity). So currently the only safe option for booting 4th Wave backups on a BenQ/LiteOn/Samsung drive is to use iXtreme v1.6 and the one shot boot disc.[/LTR]
به طور کلی در حال حاضر فقط دو راه برای اجرای بازی های 4th wave بدون دستکاری ایمیج بازی وجود داره:
1) از فیرمور ixtreme 1.4 non stealth استفاده بشه (که اصلا برای درایو liteon موجود نیست و فقط برای درایو های قدیمی هست)
2) از فیرمور ixtreme 1.6 به کمک Activate.iso استفاده بشه.

نکته: اگر درایو LG/Hitachi و فیرمور ixtreme1.51 دارید می تونید 4th wave رو اجرا کنید.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام بچه ها من درايوم لايتون و ixtrem 1.6 بايد چيكار كنم فني هم نيستم كه اين كارا را بكنم يعني بايد بدم بيرون يا وايسم با راه حلي اين مشكل حل ميشه (دوباره بايد بيفتيم تو خرج):(( چرا اينجوري ميكنن اخه راستي براي انجام اين كار هايي كه گفتين بايد دستگاه را باز كنم بعد مدير جان اين active.iso را به ما ميگيد يعني چه كار كنيم؟؟

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
خب اشکان جان من 1.51 دارم درایوم هیتاچی مشکلی برای اجرای بازی ندارم پس لایو میشه شد دیگه ؟ یعنی خطر بن نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر