اولین بازی Xbox360 با قفل Wave 4 عرضه شد

• Thread starter Thread starter danesh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان درایو دستگاه من هیتاچی واز او موقع که خریدم اپدیت نکردم یعنی از دو سال پیش الان من برای اجرای بازیها با این قفل باید کاری انجام بدم؟

سلام دوستان درایو دستگاه من هیتاچی واز او موقع که خریدم اپدیت نکردم یعنی از دو سال پیش الان من برای اجرای بازیها با این قفل باید کاری انجام بدم؟

هیتاچی وضعیت ـش با تمام درایو ها متفاوت هستش....

شما برای گرفتن بهترین جواب برای این سوال، یک بازی Wave4 جدید بخرید و تست کنید ببنید بازی اجرا میشه یا نه...

اگر اجرا شد بازی و خواست داشبورد رو اپدیت کنه، که درایو شما مشکلی با بازی های جدید نداره

اگر اجرا نشد بازی، باید به فکر آپدیت درایو باشید دیگه هیچ فرقی نمیکنه که ورژن Frimware فعلی درایو چی هستش، باید یک سره آپدیت بشه به آخرین ورژن هیتاچی یعنی iXtreme 1.51
( اگر بازی اجرا نشد هیچ راهی به جزء اپدیت Frimware و یا پچ کردن بازی ها به Wave3 نیست، که آپدیت گزینه ی بهتری هستش )

من كنسولم اينه
falcon pero 2008.8 شش ماهي ميشه خريدم
درايوش لاتي آن احتمالا 1.6 هست
همه بازي ها آمده تا حالا ولي از wave 4 تا حالا چيزي نذاشتم كه ببينم چي ميشه
تليدم به ميثم كه gta o mw2 o tekken6 برام بفرسته گفت كه چون اينا تبديل به wave 3 شده احتياج به آپديت داشبورد جديد كه 81 mb حجمشه نيست بازي ها مياد بدون ديست auto و هيچ چيزه ديگه
حالا اساتيد ميگن مياد آيا ؟ يا بگم آپديت داشبورد جديد رو هم بده يا ديسك atou و
در ضمن من لايو اصلا نميرم . ن م ي ر م :d

هیتاچی وضعیت ـش با تمام درایو ها متفاوت هستش....

شما برای گرفتن بهترین جواب برای این سوال، یک بازی Wave4 جدید بخرید و تست کنید ببنید بازی اجرا میشه یا نه...

اگر اجرا شد بازی و خواست داشبورد رو اپدیت کنه، که درایو شما مشکلی با بازی های جدید نداره

اگر اجرا نشد بازی، باید به فکر آپدیت درایو باشید دیگه هیچ فرقی نمیکنه که ورژن Frimware فعلی درایو چی هستش، باید یک سره آپدیت بشه به آخرین ورژن هیتاچی یعنی iXtreme 1.51
( اگر بازی اجرا نشد هیچ راهی به جزء اپدیت Frimware و یا پچ کردن بازی ها به Wave3 نیست، که آپدیت گزینه ی بهتری هستش )

ممنون از جوابتون حالا چطوری باید دستگاه رو اپدیت کنم ؟ ایا خوم میتونم؟

من كنسولم اينه
falcon pero 2008.8 شش ماهي ميشه خريدم
درايوش لاتي آن احتمالا 1.6 هست
همه بازي ها آمده تا حالا ولي از wave 4 تا حالا چيزي نذاشتم كه ببينم چي ميشه
تليدم به ميثم كه gta o mw2 o tekken6 برام بفرسته گفت كه چون اينا تبديل به wave 3 شده احتياج به آپديت داشبورد جديد كه 81 mb حجمشه نيست بازي ها مياد بدون ديست auto و هيچ چيزه ديگه
حالا اساتيد ميگن مياد آيا ؟ يا بگم آپديت داشبورد جديد رو هم بده يا ديسك atou و
در ضمن من لايو اصلا نميرم . ن م ي ر م :d

سلام
عزیزم گفتم اینا به wave 3 تبدیل شدن و شما احتیاجی به آپدیت فرمورت نداری.:cool:
درایوت 1.6 روش نصبه و چون دیسکهای من wave3 شدن با 1.6 هم اجرا میشن.
ولی با دیسکهای من اصلا نباید بری لایو.چون سیم ثانیه بن میشی.

منظورم این halo که جدیدا اومده.saw احتمالا wave 4 هست؟مطمین نیستی؟

اولین بازی Wave4 در تاریخ 2009-10-13 پخش شد با بازی Cars Race o Rama
دو بازی ای که شما نام بردید قبل از این تاریخ عرضه شدند و هر دو Wave3 هستند
Halo 3 ODST 2009-09-14
SAW 2009-10-06

اینطور که سرچ کردم فریمور 1.61 برای لایتون 6 نوامبر میاد! ( یعنی 2 الی 3 روز دیگه)..

مطمئن نیستم این خبر را هم یکی از کاربران فروم های خارجی زده بود!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or