اولین بازی که با PS4 میخواهید انجام دهید نام ببرید

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
ما كه نه پولشو داريم نه وسعش رو !

ولي سعي ميكنم يه شب تو خواب هم كنسول رو بخرم هم هرچي بازي براش منتشر شده البته تو خواب... ؛)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
انشالله rivals
ولی اگه مقازه دار محترم این بازیو نداشته باشه مجبورم یک بازیدیگه بخرم که اگه تا 1ماه دیگه بخرم (احتمال قوی) تنها بازی ای که می تونم و ب نظرم ارزش داره infamous هست)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بعد کنکور با فراغ آزاد میرم PS4 می گیرم و بی شک با UC4 شروع می کنم ( البته با نت ایران بعیده :| اما رنک ۱ تا ۱۰۰ Leaderboard می خوام ! )

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
باندل فیفا 15 :bighug:.

بعد باید حساب کنی بازی بعدیو کی بخری. مثلا روی ایکس 360 ماهی 2تا بازی میخریدی 20 تومن .10 ماه میشه 200 تومن.

ایشالا 10 ماه بعدش Gta v)x

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من نسل قبل XBOX داشتم و کنسول نسل بعدم PS4 خواهد بود و بالاخره TLOU رو واسه اولین بار تجربه خواهم کرد ، اون هم با ماکزیمم کیفیت:bighug:البته در کتارش UFC هم خواهد بود.البته احتمالا UFC بعدی میشه.

peen

کاربر سایت
Sep 15, 2012
16
من که اول شهریور دارم میرم سربازی ولی فکر کن یه درصد روی گیمری من تاثیری داشته باشه از اموزشی که برگشتم evil within را در نهایت لذت پس از سختی بازی میکنم تا بعد البته تا موقعی که بر میگردم بازی های بزرگ و خوبی میاد ولی انتخاب اولم همین هست

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
وقتی کنسول بگیرم قطعا این عناوین منتشر شدن و به ترتیب این لیست تهیه و بازی میکنم
Arkham Knight (اولین بازی)
ps4.jpg

The order 1886
theorder1886_1.jpg

Uncharted

HHH.jpg

blood borne (خیلی مطمئن نیستم اما فعلا از فضای تاریک و مرموز بازی خوشم اومده)
bloodborne_raw.jpg

The Last Of Us (چون رو pse3 تجربه کردم میره انتهای لیست)
139706411531.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر