اولین بازی که انجام دادین و تموم کردین

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
باور کنيد يادم نمياد ولى اولين بازى که منو جذب خودش کرد mgs بود رو ps1. البته قبلش سگا و ميکرو هم داشتيم ولى سن من کفاف نميده.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

black guard

کاربر سایت
Jun 1, 2012
42
نام
مهدی
اولین بازی که من تو xbox360تموم کردمdark sector بود واقعا کف کردم اونایی که هنوز بازیش نکردن حتما بازیش کنن پشیمون نمیشی حتی اگه 100 هزارتومان پول جاش بدی :)

---------- نوشته در 01:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 AM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 10:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 PM ارسال شده بود ----------

یعنی شما این همه ساله بازی نکردید؟[/QUOTE]
بابا به مدیر گیر نده وگرنه شوت می شی بیرون اون وقت 8-xاین شکلی میشی

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
اولین بازی که بازی کردم بکس روی اتاری بود !! ( سه تا دایره کنار هم رسم کرده بودن که دوتا دایره ی بیرونی تکون میخوردن :d مثلا بوکسور بودن)
اولین بازی هم که تموم کردم پینوکیو روی سگا بود!! (سگا رو 10 تومن خریده بودم :| )

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
اولین بازی تو کل کنسولا 99 برای playstation 1 بود.هیچ بازی رو تا xbox تموم نکردم:d8->
اولین بازی که تو xbox کردم pure football بود و اولین بازی که تو 360 تموم کردم COD MW3 بود:d

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
412
نام
arash
اولیشو که دقیق یادم نمیاد ولی فکر میکنم تارزان اتاری بود یا قند خور دقیق یادم نیست اولین بازی هم که تموم کردم کاراته بود تو بازی 4 لبه میکرو

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
رو ایکس باکس جی تی ای 4 اصلا برای این بازی رفتم کنسول خریدم بر عکس بقیه که واسه گرز رفتن سمت کنسول
چون نسخه پی سی می دونستم افتضاح شده از طرفی به نظرم این بازی فقط با گیم پد ایکس باکس لذت داره چون کنترل ماشین فقط گیم پد می طلبه بر منکرشم لعنت;;)

بازی هم که هیچ وقت نتونستم تموم کنم هواپیکا اتاری بود :D

cyber861

کاربر سایت
Jun 23, 2010
18
اولین بازی ایکس باکس که splintercell:conviction بود که همچنان بعد ۳سال دارم میرمش
ولی در حالت کلی شینوبی سگا بود.

Sent from Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر