اولین بازی که انجام دادین و تموم کردین

• Thread starter Thread starter M3M
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من اولین بازی روی 360 که تموم کردم Gears of War بود.بعدشم Lost Planet.بعد از اینام هر چی عنوان مشهور اومده دونه دونه تموم کردم تا به امروز که دارم روی NG 2 کار می کنم.

من اولين بازي كه تموم كردم geow بود كه سه دفعه پشت سر هم روي هرسه تا درجه سختيش تموم كردم.اولين بازيي كه كردم Doom1 بود.(يادش بخير چه حالي ميداد):biggrin1:

من خودم اولین بازی که رو 360 تموم کردم geow بود فکر کنم بیشتریها همین بازیو رو 360 تموم کرده باشن (اولین بازی )
اولین بازی PC هم فکر کنم BiG month truker بود.....

من اولین بازی که رو 360 بازی و تموم کردم. Ghost Recon Advanced Warfighter 2 بود و اولین بازی که بازی و تموم کردم 10 سال پیش بازی فوق العاده Streets of Rage:love::love: بود که با خواهرم تمومش کردیم.

اولین بازی که روی XboX360 انجام دادم Saints Row بود و اولین که تموم کردم هم همین بازی بود!
دومین بازی که هم انجام و هم تموم کردم هم Gears of War بود
.
.
.
.
.
آخرین بازی که انجام دادم Ninja Gaiden II بود و آخرین بازی که تموم کردم فکر کنم COD4 یا NFS PS بود

انگار همه به خاطر gow 360 گرفتن :)

این حرفتو هستم.من خودم اولین دلیل برای 360 گرفتنم همین بود.اون موقع اصلا فکر نمی کردم که بعدش چی میشه.فقط می خواستم gears رو تموم کنم.اما خوشبختانه ادامه کار این کنسولم غوغا کرد.

اولین بازی که در اندرون درایو دستگاهم قرار گرفت Forza MotorSport 2 بود... و اولین بازی هم که در اندرون درایو دستگاهم به اتمام رسید شاهکار Gears Of War :love: بود...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or