اولين عنوان Wii U به دست سايت Game Informer رسيد

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

photo2.jpg

امروز اولين عنوان نسل بعد يعني Rabbids Land به دست سايت Game Informer رسيد.شركت Ubisoft يك نسخه از اين بازي را براي اين سايت فرستاد تا منتقدين مربوطه اين عنوان را تجربه كنند و اولين كساني باشند كه قدم به نسل بعد ميگذارند.

همان طور كه در عكس هاي زير مشاهده ميكنيد اين بسته علاوه بر خود بازي داراي يك دفترچه 4 صفحه اي سياه و سفيد مي باشد كه حداقل از اين لحاظ چيز متفاوتي از بازي هاي اين نسل و محتواي داخل بسته بندي آنها ندارد.

photo4.jpg

photo3.jpg

منبع

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اره وقتی جدیدا از نظر گیمرهای ایرانی نسل بعد باید گرافیک باشه دیگه بیشتر از این همه انتظار نمی ره
گیم پلی پس کشک هست این وسط
اون گیمری که شما می گی گیمر ایرانی هستش که اوصلا اون ها اصلا اهمیتی براشون نداره ایرانی ها چه کار می کنن برای بازی
رفيق من نظر شخصيمو گفتم!نگفتم فقط گرافيك!كلي گفتم!
شكي هم ندارم كه گيم پلي بازي هاي نينتندو واقعا فكر شده و زيباس از جمله زلدا و مترويد و ماريو....
اما من به عنوان يك شخص حقيقي! از نسل بعد خيلي بيشتر از يك دسته ي اسكرين دار و تكون دادن دسته برا نگاه كردن به اطراف توقع دارم!
من خودم اين نسل اولين كنسولم wii بود ولي واقعا بنظرم همچين كنسولي كشش نداره براي ٥ سال بمونه و ديدي كه نموند و رسما از سال ٢٠١٠ اوت شد!زيادم بازي نميومد براش اين اواخر...
معتقدم اينجور كنسول ها عمر مفيدشون ٢ تا ٣ ساله....ولي اصلا نميگم كه كنسول بديه يا به قول بعضي از گيمر هاي خفن نما !! بچگونه هست كه اصلا نيست!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
رفيق من نظر شخصيمو گفتم!نگفتم فقط گرافيك!كلي گفتم!
شكي هم ندارم كه گيم پلي بازي هاي نينتندو واقعا فكر شده و زيباس از جمله زلدا و مترويد و ماريو....
اما من به عنوان يك شخص حقيقي! از نسل بعد خيلي بيشتر از يك دسته ي اسكرين دار و تكون دادن دسته برا نگاه كردن به اطراف توقع دارم!
من خودم اين نسل اولين كنسولم wii بود ولي واقعا بنظرم همچين كنسولي كشش نداره براي ٥ سال بمونه و ديدي كه نموند و رسما از سال ٢٠١٠ اوت شد!زيادم بازي نميومد براش اين اواخر...
معتقدم اينجور كنسول ها عمر مفيدشون ٢ تا ٣ ساله....ولي اصلا نميگم كه كنسول بديه يا به قول بعضي از گيمر هاي خفن نما !! بچگونه هست كه اصلا نيست!

والا همه می گن نظر شخصیمون هست:|
والا چیزی که ما دربارش نمی دونمی این هسته که چی هست cpu و gpu اگر مشخص می شه می شه تخمین زد قدرتش در چه حد هست به گفته یا ایواتا مشکل این نسل تکرار نمی شه وبازی های مولتی پلتفرم زیاد روش میان و از لحلظ قدرتی زیاد تفاوتی با دو تای دیگه ندارن

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
والا همه می گن نظر شخصیمون هست:|
والا چیزی که ما دربارش نمی دونمی این هسته که چی هست cpu و gpu اگر مشخص می شه می شه تخمین زد قدرتش در چه حد هست به گفته یا ایواتا مشکل این نسل تکرار نمی شه وبازی های مولتی پلتفرم زیاد روش میان و از لحلظ قدرتی زیاد تفاوتی با دو تای دیگه ندارن
خب رفيق ادم نظر شخصيشو ميگه ديگه!الان شما نظر خودتو نميگي!!!!؟؟
چيزه خاصي نداره كه بحواي بهش بگي نسل بعد!ميان نسل بهتره براش!!!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خب رفيق ادم نظر شخصيشو ميگه ديگه!الان شما نظر خودتو نميگي!!!!؟؟
چيزه خاصي نداره كه بحواي بهش بگي نسل بعد!ميان نسل بهتره براش!!!
همه نظر شخصیشون رو می گن توی سایت ولی چرا بحث می کنن:|
اره اصلا چیزخاصی نداره گیم پلی نسل بعدش که کشک هست قدرت پردازشش هم که از این نسل خیلی بیشتر کشک هست:|
اوصلا این کنسول همه چیش کشک هست

---------- نوشته در 10:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال کم ربط :D بازی Nintendo Land با خود دستگاه باندل هست یا اینکه یه پک خاص هست فقط؟ در کل کوفتشون بشه :D
باید نسخه ی پریمویم رو بخرید که این بازی رو داره:dکه قمیتش 350 دلار هست

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
همه نظر شخصیشون رو می گن توی سایت ولی چرا بحث می کنن:|
اره اصلا چیزخاصی نداره گیم پلی نسل بعدش که کشک هست قدرت پردازشش هم که از این نسل خیلی بیشتر کشک هست:|
اوصلا این کنسول همه چیش كشك هست
داداش من كي بحث كردم كي گفتم گيم پلي و گرافيكي كه اين كنسول ارائه ميكنه كشكه!!!!؟؟؟؟
اينكه طاقت شنيدن نظري كه با نظر شما مخالفه رو نداريد و حرف ميذاريد تو دهن من خيلي بده!
موافقي موضوع تاپيك رو بيش از اين منحرف نكنيم!؟ممنون

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
داداش من كي بحث كردم كي گفتم گيم پلي و گرافيكي كه اين كنسول ارائه ميكنه كشكه!!!!؟؟؟؟
موافقي موضوع تاپيك رو بيش از اين منحرف نكنيم!؟ممنون
راست می گید این بحث به جایی نمی رسه ولی یک روزی ثابتش می کنم

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نزنید همو ! :d نظر بنده به نیما نزدیک تر است :d اگه بخوای Wii U رو نسل بعد بدونیم پس Xbox و PS بعدی رو هم نسل بعدش باید بدونیم ! واقعا چیز جدیدی نداره ! اگه بخوایم با یه دسته بریم نسل بعد پس همین Xbox با اومدن Kinect دو سه نسل رفت جلو ! نسل بعد یعنی تکامل از همه نظر ! گرافیک یا بهتر بخوام منظورم رو بگم توان پردازشی و سخت افزار مهمترین عامل هست ! هیچکس نمیتونه این قضیه رو نادیده بگیره ! Wii U خیلی هنر کنه از نظر قدرت سخت افزاری در حد کنسولای این نسل ظاهر بشه ! فقط یه دسته و 4 تا رزولوشن جدید یه کنسول نسل بعد نمیسازه !

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نزنید همو ! :d نظر بنده به نیما نزدیک تر است :d اگه بخوای Wii U رو نسل بعد بدونیم پس Xbox و PS بعدی رو هم نسل بعدش باید بدونیم ! واقعا چیز جدیدی نداره ! اگه بخوایم با یه دسته بریم نسل بعد پس همین Xbox با اومدن Kinect دو سه نسل رفت جلو ! نسل بعد یعنی تکامل از همه نظر ! گرافیک یا بهتر بخوام منظورم رو بگم توان پردازشی و سخت افزار مهمترین عامل هست ! هیچکس نمیتونه این قضیه رو نادیده بگیره ! Wii U خیلی هنر کنه از نظر قدرت سخت افزاری در حد کنسولای این نسل ظاهر بشه ! فقط یه دسته و 4 تا رزولوشن جدید یه کنسول نسل بعد نمیسازه !
1-این رو همه می دونن wii u قدرتش از این نسل خیلی بیشتر هست
2- دستش اصلا چیزی جدیدی نیست ها الان توی خونه ی هممون همچین دسته ای هستش
اره اگر توان و پردازش گرافیکی مهم بود برای حارجی ها الان 360 و ps3 از wii بیشتر فروش کردم
چند وقت پیش هم مشخصات همین ps4 اومد دیدیم چه گلی به سرمون زد

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
1-این رو همه می دونن wii u قدرتش از این نسل خیلی بیشتر هست
2- دستش اصلا چیزی جدیدی نیست ها الان توی خونه ی هممون همچین دسته ای هستش
اره اگر توان و پردازش گرافیکی مهم بود برای حارجی ها الان 360 و ps3 از wii بیشتر فروش کردم
چند وقت پیش هم مشخصات همین ps4 اومد دیدیم چه گلی به سرمون زد
پس اخراجي ها هم بهترين فيلمه تاريخ سينماي ايرانه!
رفيق بحث فروش رو مطرح نكن خواهشا!
خودتم ميدوني اون همه فروش واسه چي بود و كيا خريدن!
شعار نينتندو هم همين بود!افرادي رو كه بازي نميكردن تا الان رو هدف قرار داده بود و موفق هم شد!!!!!
افرادي مثه زناي خانه دار و پيرمرد و پيرزن ها و در كل خانواده ها!(نه شخص گيمر اون خانواده) رفتن انقد خريدن wii رو كه شد پر فروش ترين!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
پس اخراجي ها هم بهترين فيلمه تاريخ سينماي ايرانه!
رفيق بحث فروش رو مطرح نكن خواهشا!
خودتم ميدوني اون همه فروش واسه چي بود و كيا خريدن!
شعار نينتندو هم همين بود!افرادي رو كه بازي نميكردن تا الان رو هدف قرار داده بود و موفق هم شد!!!!!
افرادي مثه زناي خانه دار و پيرمرد و پيرزن ها و در كل خانواده ها!(نه شخص گيمر اون خانواده) رفتن انقد خريدن wii رو كه شد پر فروش ترين!
من نمی دونم شما که خبرها رو اصلا دنبال نمی کنی چرا میای نظر می دی ایوتا گفته wii u برای هاردکور ها هست 100 دفعه دیگه ملت اون ور هم که می فهمن چی بده چی خوبه پیش فورشش که عالی بوده
بازی های لانچش هم که چیزهایی توپی هستن
خواهشا خبرندارید پست ندید

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
من نمی دونم شما که خبرها رو اصلا دنبال نمی کنی چرا میای نظر می دی ایوتا گفته wii u برای هاردکور ها هست 100 دفعه دیگه ملت اون ور هم که می فهمن چی بده چی خوبه پیش فورشش که عالی بوده
بازی های لانچش هم که چیزهایی توپی هستن
خواهشا خبرندارید پست ندید
Omg!!!!
رفيق!من راجب كنسول wii گفتم!اصلا خوندي پستمو!!!؟؟
گفتم نينتندو به هدفئ كه جلب نظر افراد غير حرفه اي بود رسيد و در پي اون فروووش بسيار زياد و در نهايت برنده شدن در اين نسل!
افعال گذشته *بود* - *نميكردن* - *شد* كاملا مشخصه راجب يك اتفاقي كه در گذشته افناده صحبت ميكنم نه wii u كه هنوز معلوم نيست چه استقبالي ازش ميشه!

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
پ چرا میزنی ؟ :d داریم بحث منطقی میکنیم ! میدونی چرا یه عده روی این کنسول اسم نسل بعد گذاشتن ؟! چون واقعا نسل بعدی کنسولای نینتندو هست ! اما اگه کلی بخوای حساب کنی نسل بعد به حساب نمیاد ! بالاخره باید یه چیزی داشته باشه جدیدتر از فناوری بکار رفته توی Xbox و PS فعلی که بتونیم بهش بگیم نسل بعد ! من هنوز چیزی جز یه دسته ی عجیب و غریب (که به نظرم به هیچ دردی نمیخوره!) و توان پردازشی کاملا معمولی ازش نشنیدم ! مثل این میمونه که Sony بیاد بگه نسل بعدی کنسولای ما همین PS3 هست فقط دستش عوض شده و باید از PS Vita جای دسته استفاده کنید ! یا Microsoft بیاد بگه Xbox بعدی قدرتش اندازه ی همینه فقط دستش Microsoft Surface هست ! آخه این که نشد نسل بعد یا ایده ی ناب ! نسل بعد رو میتونیم توی مسیر PS2 به PS3 یا Xbox به Xbox 360 نه به Wii U نسبت به کنسولای برتر نسل حاضر (منظورم Xbox و PS هست) ! در مورد فروش بالاتر Wii هم باید بگم 96 میلیون دستگاه فروش داشته و تقریبا 26 میلیون بیشتر از Xbox 360 فروش داشته . حالا شما به چند تا نکته دقت نکردی ! اول اینکه Wii بهترین کنسول برای کودکان هست چون 1.گرافیک بازیاش ساده هست و حتی خشونتم که داشته باشه به چشم نمیاد 2.بازیای مخصوص کودکان زیاد داره و تقریبا اکثر بازیاش برای تمام شرایط سنی مناسبن . دوم اینکه قیمت Wii و بازیاش کمتر از Xbox 360 یا PS3 بود .سوم اینکه Wii یه وسیله ی سرگرمی در حد بیلیارد برای مردم میموند و فقط و فقط جنبه ی سرگرمی داشت اما Xbox یا PS3 قضیه ی متفاوتی داشتن و کسی برای دوز هم جمع شدن نمیخریدشون ! حالا با تمام این جنبه ها مسلما Wii باید فروش بهتری داشته باشه و این دلیل بر برتری این کنسول نبوده ! این حرف همونقدر اشتباهه که گفتن این جمله اشتباهه : بریک گیمز 10 برابر Xbox فروش داشت پس حتما برتر از Xbox هست ! با تمام این اوصاف که گفتم کاملا درسته که بگیم Wii U نسل بعدی کنسولهای نینتندو هست و کاملا غلطه که بگیم Wii U نسل بعد کنسولهای بازی هست ! بیشتر از این بحث نمیکنم چون اگه تا اینجاش بی نتیجه بوده باشه , ادامشم بی فایدس ...

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
پ چرا میزنی ؟ :d داریم بحث منطقی میکنیم ! میدونی چرا یه عده روی این کنسول اسم نسل بعد گذاشتن ؟! چون واقعا نسل بعدی کنسولای نینتندو هست ! اما اگه کلی بخوای حساب کنی نسل بعد به حساب نمیاد ! بالاخره باید یه چیزی داشته باشه جدیدتر از فناوری بکار رفته توی Xbox و PS فعلی که بتونیم بهش بگیم نسل بعد ! من هنوز چیزی جز یه دسته ی عجیب و غریب (که به نظرم به هیچ دردی نمیخوره!) و توان پردازشی کاملا معمولی ازش نشنیدم ! مثل این میمونه که Sony بیاد بگه نسل بعدی کنسولای ما همین PS3 هست فقط دستش عوض شده و باید از PS Vita جای دسته استفاده کنید ! یا Microsoft بیاد بگه Xbox بعدی قدرتش اندازه ی همینه فقط دستش Microsoft Surface هست ! آخه این که نشد نسل بعد یا ایده ی ناب ! نسل بعد رو میتونیم توی مسیر PS2 به PS3 یا Xbox به Xbox 360 نه به Wii U نسبت به کنسولای برتر نسل حاضر (منظورم Xbox و PS هست) ! در مورد فروش بالاتر Wii هم باید بگم 96 میلیون دستگاه فروش داشته و تقریبا 26 میلیون بیشتر از Xbox 360 فروش داشته . حالا شما به چند تا نکته دقت نکردی ! اول اینکه Wii بهترین کنسول برای کودکان هست چون 1.گرافیک بازیاش ساده هست و حتی خشونتم که داشته باشه به چشم نمیاد 2.بازیای مخصوص کودکان زیاد داره و تقریبا اکثر بازیاش برای تمام شرایط سنی مناسبن . دوم اینکه قیمت Wii و بازیاش کمتر از Xbox 360 یا PS3 بود .سوم اینکه Wii یه وسیله ی سرگرمی در حد بیلیارد برای مردم میموند و فقط و فقط جنبه ی سرگرمی داشت اما Xbox یا PS3 قضیه ی متفاوتی داشتن و کسی برای دوز هم جمع شدن نمیخریدشون ! حالا با تمام این جنبه ها مسلما Wii باید فروش بهتری داشته باشه و این دلیل بر برتری این کنسول نبوده ! این حرف همونقدر اشتباهه که گفتن این جمله اشتباهه : بریک گیمز 10 برابر Xbox فروش داشت پس حتما برتر از Xbox هست ! با تمام این اوصاف که گفتم کاملا درسته که بگیم Wii U نسل بعدی کنسولهای نینتندو هست و کاملا غلطه که بگیم Wii U نسل بعد کنسولهای بازی هست ! بیشتر از این بحث نمیکنم چون اگه تا اینجاش بی نتیجه بوده باشه , ادامشم بی فایدس ...
خواهش می کنم الکی حرف نزنید کلی و این حرف ها کشک هست الان بری به مدیر کل مایکروسافت و سونی هم بگی wii u نسل بعد هست می گه اره از خودتون حرف هایی در میارید ها
برادر من هی دارم می گم این دستش داره گیم پلی نسل بعد رو ارائه می ده این اصلا خصوصیت خاصی نیستش توان پردازشی قوی رو باید داشته باشه چرا چون می خواد یک تصویر رو بفرسته به دسته یک تصویر هم می خواد بفرسته به تلویزیون بعدش هم تازه باید از دسته هم چیزهایی رو دریافت کنه بیشتر بازی های این نسل روش دارن خیلی بهتر اجرا می شن در ضمن همون زمانی که شایعه بود قرار هست کنسول نسل بعدش رو معرفی کنه مدارکی به بیرون درز پیدا کرد که نینتندو داشته از زمان گیم کیوب روی همچین دسته ای کار می کرده اون psvita و ps3 هم قیمتش بالا می شه و همه ی بازی ها هم نمی شه باهاش بازی کرد و هم توی بعضی بازی ها تاخیر داره شما روز لانچش رو ندیدی انگار کسایی که می خواستن wii بخرن همشون ادم های بالغ بودن و می خواستن زلدا یا رد استیل رو بخرن
خواهش می کنم شما برید خارج از هرکی دوست دارید بپرسید یوبی سافت کرایتک ea هر شرکتی بپرسید می گن نسل بعد هستش این حرف شما کاملا غلط هستش که می گین نسل بعد نیستش
wii u دو گیگابایت رم داره که این می شه 4 برابر اون دو تا cpu هم روی gpu نصب شده تا به قول دوستم مهدی افت فریم از بین بره و کارایی دستگاه کمتر بشه
گفتم مشخصات ps4 هم که بیرون اومد دیدیم چقدر نزدیک تر از این نسل هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر