اولين اطلاعات از فيلم Resident Evil 4

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

سايت JoBlo.com اولين اطلاعات در مورد فيلم Resident Evil 4 را داده است.
..........

resident_evil_extinction_movie_poster.jpg

Pual Anderson باز هم به عنوان فرد اصلي بر روي اين پروژه كار مي كند. وي وظيفه نوشتن فيلنامه رو بر عهده دارد و همانند دو قسمت قبلي وظيفه كارگرداني بر عهده وي نيست. فيلنامه اين اثر بسيار شبيه Resident Evil 2 است منتها ديالوگ هاي فيلم بسيار بهتر شده اند. همچنين جو فيلم بسيار سياه تر شده است.

صحنه هاي مبارزات تن به تن و هنر هاي رزمي در فيلنامه بسيار است. Patrick Tatopoulos ( مسئول جلو هاي ويژه Underworld 1&2 , I Am Legend ) به عنوان مسئول طراحي هيولا ها و Michael Lantieri ( مسئول جلو هاي ويژه Beowulf , Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest , Jurassic Park III ) به عنوان مسئول جلو هاي ويژه خواهد بود. همچنين از چندين افكت جديد براي جلو هاي ويژه فيلم استفاده خواهد شد.

فيلنامه فيلم كامل شده است و انها در حال حاضر به دنبال انتخاب عوامل فيلم و كارگردان هستند و در صورت لزوم بعد از انجام اين موارد فيلنامه رو تغيير خواهند داد. فيلم برداري فيلم در Tokyo و Toronto خواهد بود. همچين Milla Jovovich براي بازي در فيلم قرارداد امضا كرده است.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
قسمت 1 و 2 که بد نبود
3 هم عالی بود امیدوارم 4 خیلی بهتر از این ها باشه
ولی خوب کمی هم کمی و کاستی های خودشو داشته دیگه قسمتای قبل

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
پس چرا تو سایت IMDB تو لیست فیلم های میلا جوویچ اسم فیلم رزیدنت اویل نیست؟؟
http://www.imdb.com/name/nm0000170/
واقعا لطف دیدن فیلم به میلا است.خدایا قدرتت شکر
یک دونه آلیس کم بود حالا شده هزارتا.....
البته فکر کنم این نمونه هایی که از آلیس شبیه سازی شده به خاطر مشکلات ژنتیکی و از این جور حرفا از بین ببرن......

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
سلیقه ها فرق می کند.
مثلا من از یک خیلی بدم آمد، از 2 کمی بدم آمد و از 3 متنفر شدم.
ولی کلا سازنده ها میدانند با این چشم هایی که میلا جوویچ داره بهتره که بماند. تنها لطف فیلم هم همین است:biggrin1:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
چه لزومی داره که نقش اول رو به یک زن بدن..!

به نظر من اگر نقش اول مرد باشه خیلی بهتر هست.. چون معمولا زنها گند میزنن به هر چی فیلم..

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
یادمه این Jovovich تو فیلم The Fifth Element که با Bruce Willis بازی میکرد ، در همین کسوت بود که الان هست.
Bruce Willis الان پیر شده ، ولی Milla Jovovich از اون موقعش جوون تر شده!

fifthelement15.jpg

11352679_ori.jpg

بروس ویلیس در فیلم What Just Happened

پس چرا تو سایت IMDB تو لیست فیلم های میلا جوویچ اسم فیلم رزیدنت اویل نیست؟؟
http://www.imdb.com/name/nm0000170/

کمی دقت به خرج بدید ثواب داره. ;) البته استفاده از کلیدهای Ctrl + F هم توصیه میشه.

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
قتی بیارن نقش جیل ولنتاین رو به عنوان یه کاراکتر فرعی استفاده کنن دیگه انتظاری از بقیه فیلم نمیره.

کاملاً موافقم...جیل رو فقط برای جلب توجه طرفدارای بازی گذاشته بودن...یا مثلاً مامورای آمبرلا که دیگه حرفشو نزن...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
هی ادم نمی خواد پست بده نمیشه.

من نمی دونم اینا کی میخوان دست از سره Resident Evil و کلا دست از سر بازیها بردارن.

یا این فیلمهاشون ابروی هرچی بازی و بازیباز رو بردن.

منکه از فیلم های قبلی این سری متنفر بودم و هستم.در کل فیلمهای مربوط به بازیها به جز دو سه مورد که متوسط بودن بقیه زیر افتضاح بودن مثل Max Payne.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من واقعا حالم با تمام وجو از اینم mrs jovovichبهم میخوره کلا
افت این سری فیلم به خاطر همین ماده اهو هست

کلا ابرو و .... REرو برده
REرو از یک سبک ترسناک به سمتFunمیبره خدایش جوک جوک شده
اصلا تحمل دیدن شماره 4م فیلم رو ندارم
امید وارم 1001 بلا سرشون بیاد و فیلم رو پرده نره

JASON خودمون رو میزاشتن و نقش 1 رو از زن به مرد منتقل میکردن سنگین تر بود
ملت نمیخوان فیلم پ ..و ببینن که این حاج خانوم 100%محجبه شده نقش اول:sick::sick::mad:

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
یه چیز دیگه که
تو قسمت قبلی فیلم تنوع دشمن بالا نبود همش زامبی بود
اگر یکم تنوع موجودات عجیب و غریب رو بیشتر کنن و غولهای بزرگ بزارن تو بعضی قسمتهاش بهتره .
یعنی هم زامبی باشه هم قسمتهاییش غولهای بزرگ
تعداد پلیسها هم بیشتر بشن و تو فیلم مبارزشون با زامبی ها و بقیه موجودات احتمالی نشون داده بشه بعد ...
من که الان یه داستانی تو ذهن خودم ساختن اگر خواستن میتونم بهشون بدم

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
من که نا امید شدم با این سری فیلمای رزیدنت اویل ! .
اوج بهت زدگی من جایی بود که داشت با نمسیس مباره تن به تن میکرد! (:هولیی شـِت!) و اونم شکست داد.! پوف واقعا مسخره بود!

این سری سومش که هر چی بود غیر رزیدنت اویل ! واقعا اینا خجالت نمیشکن !؟ مگه مجبورتون کردن برید نام دیگه ای رو انتخاب کنید .!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر