اولين اطلاعات از فيلم Resident Evil 4

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

سايت JoBlo.com اولين اطلاعات در مورد فيلم Resident Evil 4 را داده است.
..........

resident_evil_extinction_movie_poster.jpg

Pual Anderson باز هم به عنوان فرد اصلي بر روي اين پروژه كار مي كند. وي وظيفه نوشتن فيلنامه رو بر عهده دارد و همانند دو قسمت قبلي وظيفه كارگرداني بر عهده وي نيست. فيلنامه اين اثر بسيار شبيه Resident Evil 2 است منتها ديالوگ هاي فيلم بسيار بهتر شده اند. همچنين جو فيلم بسيار سياه تر شده است.

صحنه هاي مبارزات تن به تن و هنر هاي رزمي در فيلنامه بسيار است. Patrick Tatopoulos ( مسئول جلو هاي ويژه Underworld 1&2 , I Am Legend ) به عنوان مسئول طراحي هيولا ها و Michael Lantieri ( مسئول جلو هاي ويژه Beowulf , Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest , Jurassic Park III ) به عنوان مسئول جلو هاي ويژه خواهد بود. همچنين از چندين افكت جديد براي جلو هاي ويژه فيلم استفاده خواهد شد.

فيلنامه فيلم كامل شده است و انها در حال حاضر به دنبال انتخاب عوامل فيلم و كارگردان هستند و در صورت لزوم بعد از انجام اين موارد فيلنامه رو تغيير خواهند داد. فيلم برداري فيلم در Tokyo و Toronto خواهد بود. همچين Milla Jovovich براي بازي در فيلم قرارداد امضا كرده است.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
Milla Jovovich اه اه اه اه اه اه اه.باز هم گند زدند رفت:sick: با خودم گفتم این بار این زنیکه که بهتره بره اهنگشو بسازه رو نمیارن ولی بازم با یه داستان مسخره ی دیگه روبرو هستیم
پ.ن:وقتی خود copcom نمیتونه یه چیزه درست حسابی بسازه(degeneration ) چه انتظاری از سونی و Pual Anderson داشته باشیم؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
از شماره 1 اين فيلم بگيريد تا شماره 3 نمراتش بسيار پايين بوده و چيز زيادی واسه گفتن نداشته..شماره 3 باز بهتر از بقيه بود ولی در کل چيزی واسه گفتن نداشت..به نظر من اگه نقش اصلی بازيرو به يه مرد معروف واگذار کنن شايد فيلم يه مقدار قشنگتر از آب در بياد.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
فیلم های RE برای طرفداراش سرگرم کننده اس همین کافیه(نظر شخصی) هرچند که از ایراداتش هم نمیشه گذشت،من با تمام قسمت های فیلم مخصوصاً قسمت اول حال کردم...
کسری جان ممنون

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فیلم های RE برای طرفداراش سرگرم کننده اس همین کافیه(نظر شخصی) هرچند که از ایراداتش هم نمیشه گذشت،من با تمام قسمت های فیلم مخصوصاً قسمت اول حال کردم...
کسری جان ممنون
چون فقط قسمت اول و دومش رو میشه تقریبا اسم RE گذاشت روشون. نمی دونم منظور اینا از اضافه کردن وگاس و زامبی های جهش یافته و قدرت های ماورای طبیعی، حالا شخصی به نام آلیس چی بوده.

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
خدا كنه مثل Extinction نباشه . به قول فردين جان 3 كه اصلا معني RE نمي داد . فقط زامبي بود . با يه فرد حرفه اي كه ديگه مثل ديگر فيبم هاي اكشن شده بود . به نظر من تو فيلم بايد يه چيزي مثل Boss باشه .

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
Pual Anderson باز هم به عنوان فرد اصلي بر روي اين پروژه كار مي كند. وي وظيفه نوشتن فيلنامه رو بر عهده دارد و همانند دو قسمت قبلي وظيفه كارگرداني بر عهده وي نيست.
همین برای خراب شدن یه فیلم کافیه ، چه برسه که دیگه RE هم باشه...

Punisher_2008

کاربر سایت
Oct 13, 2007
117
Excellent !
به نظر من اگه همون ميلا بازي كنه خيلي بهتره ! مثلا ميخوان كيو بزارن جاش ؟؟؟؟؟؟؟
تازه كار از كار گذشته ميلا 3 قسمت رو براي كرده حالا اگه بخوان الان عوضش كنند يخورد فيلم جذابيت قبل رو از دست ميده و سرد ميشه !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تازه كار از كار گذشته ميلا 3 قسمت رو براي كرده حالا اگه بخوان الان عوضش كنند يخورد فيلم جذابيت قبل رو از دست ميده و سرد ميشه !
حالا با چشم پوشی از شماره 1و2، از همون شماره 3 هم جذابیتی نداشت که از دست بده. وقتی بیارن نقش جیل ولنتاین رو به عنوان یه کاراکتر فرعی استفاده کنن دیگه انتظاری از بقیه فیلم نمیره.

به قول یکی از دوستان که بالا گفته :

وقتی خود copcom نمیتونه یه چیزه درست حسابی بسازه(degeneration ) چه انتظاری از سونی و Pual Anderson داشته باشیم؟

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
من که از فیلمهای Resident Evil خوشم میاد
ولی اگر اشتباه نکنم Resident Evil 2 بود فکر کنم که زنه هی کابوس میدید اون شماره اصلا تحرک نداشت .
و راجب هنرپیشه به نظر من همین Milla Jovovich خوبه و به این نقش در فیلم Resident Evil میخوره .
امیدوارم Resident Evil 4 هیجان و تحرکش بیشتر باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر