اورکلاک 8600gts

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
بچه ها من یه ASUS8600GTS 512mb DDR3 دارم برنامه Smart Doctor رو هم نصب شده دارم اگه از طریق این برنامه تو بخش Graphic Speed تغییر بوجود بیارم اورکلاک محسوب میشه و ضمانت سه سالش بر باد هوا میره!؟ ممکنه بعدش کارتم هنگ کنه و حالش خراب شه؟

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
OC یه چیز کشکی نیست عزیز.این کارت های Asus مخصوص OC اخته میشوند و حتی گاهی خودشونم آور کلاک شدن اما و اما...آور کلاک همیشه کارتت رو نمیفرسته هوا...شما یه زحمت بکش بگو فزکانس پردازنده و حافظه ی کارتت چنده تا من بهت بگم چقدر آورکلاکش کنی امنیت منالی داره برات...
در ضمن شرایط گارانتی همین که آور کلاک کنی باطل نمیشه(در مورد کارت های گرافیک البته) و تا حدی خود شرکت سازنده اجازه میده...البته یه نکته اینه که اگه بیشتر از اون حد گارانتی آور کلاک کنی به این معنی نیست که کارتت خراب بشه بلکه سازنده ها با این شرط سوختن گارانتی در واقع جلوی آور کلاک کردن بیشتر رو میگیرن تا مصرف کننده با آور کلاک بیشتر(با ترس از سوختن گارانتی و صدمه احتمالی به کارت) به قدرت کارت ها ی گرونتر شرکت سازنده با یه نسخه ی ارزونتر نرسه;) بازم میگم فرکانس هارو بگو تا بگم چه کنی...در ضمن با این نرم افزار میتونی Shader pipe هارو هم کنترل کنی:)

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
بچه ها من یه ASUS8600GTS 512mb DDR3 دارم برنامه Smart Doctor رو هم نصب شده دارم اگه از طریق این برنامه تو بخش Graphic Speed تغییر بوجود بیارم اورکلاک محسوب میشه و ضمانت سه سالش بر باد هوا میره!؟ ممکنه بعدش کارتم هنگ کنه و حالش خراب شه؟
اورکلاک گارانتی کارت گرافیک را از بین می بره!!!
برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت های سازنده کارت گرافیک مراجعه کنید.
اگر اورکلاک منطقی باشه به کارت آسیب نمیرسه ولی همیشه بخاطر داشته باش که اورکلاک به مرور زمان کارت را از بین می بره.
شما اگر بیش از حد اورکلاک انجام بدی سیستم restart می شه یا هنگ می کنه.

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
اینم فرکانسها:
Engine:675
Memory:2016
این اعداد روبروی هر کدوم نوشته شدنه ولی اون لغزنده روبروی هر کدوم در وسط نوار قرار گرفته
به اين ترتيب عمل كن:

Core Clock 710MHz
Memory Clock 2066MHz
بزار.
و در نهايت دور فن رو هم بزار رو 85 درصد.

aleda+

کاربر سایت
Feb 10, 2008
11
نام
hamid reza
اورکلاک gt 8600 giga

آقا منم از کارکرد کارت خودم راضی نیستم می خواستم کارتمو بدم یه 8800 بخرم ولی به فکر اورکلاک افتادم که اخرین راه هست واسه تقویت کارت
این فرکانس کارتمه
575:cre clock
400:memory clock
حداکثر فرکانس کارت :
865:core clock
600:memory clock
فرکانس رو چند بزارم خوبه

متشکرم

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
آقا منم از کارکرد کارت خودم راضی نیستم می خواستم کارتمو بدم یه 8800 بخرم ولی به فکر اورکلاک افتادم که اخرین راه هست واسه تقویت کارت
این فرکانس کارتمه
575:cre clock
400:memory clock
حداکثر فرکانس کارت :
865:core clock
600:memory clock
فرکانس رو چند بزارم خوبه

متشکرم
Core : 620MHz
Memory : 430MHz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟