اهل تکرار دوباره بازی هستید یا نه؟

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
185
نام
r$h!a
11 بار اویل 4 رو پی اس 2 تموم کردم 4بار رو پی اس 4 تو پادگانم کلوب داشت اونجام 2 بار تمومش کردم جیم میزدم بهم کوله پشتی میبستن مهم نبود برام میخوام رو پی اس 5 هم تمومش کنم اویل عشقه اویل زندگیه

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
ببخشید تاپیک بالا میارم
دیگه اتفاقی بهش برخوردم
چه حوصله خجسته ای دارید
من یکبار بازی را تمام میکنم و پاک همیشه همینطور بودم هیچوقت یادم نمیاد یک بازی رو 2 بار بازی کرده باشم

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
بازی های کوتاه و جذاب FPS مثل کمپین های مثلا CoD رو شاید تا حالا بالای 10 بار رفتم
اما بقیه بازی ها که بالای 10 ساعت گیم پلی دارن مثل بازی های RPG که باید ده ها ساعت ها وقت بذاری و به یه جایی برسی اصلا، فقط یه استثنا بود اونم ویچر 3 که New Game+ مجدد رفتمش که دیگه از صفر نشه همه چیز!، البته اینطور بازی ها رو توی همون دور اول کامل درو میکنم و اگه اریج باشن تا جایی که بشه تروفی هاشو میگیرم ولی بار دوم عمرا
بازی های اپن ورلد رو هم شیفت دیلیت نمیکنم و گهگاهی یه دوری توی محیط بازی میزنم!!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
قبلنا آره ولی الان دیگه نه !

یعنی همون داستانیش هم تموم کنم هنر کردم ، دیگه 100% و رفتن همه ماموریت ها و اینها رو که خدا بیامرزه

شاید به خاطر بالا رفتن سن باشه ، نمیدونم ، ولی دیگه مثل قبل دنبال چالش و اینا نیستم همون که داستان تموم بشه حذفش میکنم (فقط بازیایی تو سبک gta مدت بیشتری رو سیستم میمونن که بریم مسخره بازی تو شهر :D )

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
قبلنا آره ولی الان دیگه نه !

یعنی همون داستانیش هم تموم کنم هنر کردم ، دیگه 100% و رفتن همه ماموریت ها و اینها رو که خدا بیامرزه

شاید به خاطر بالا رفتن سن باشه ، نمیدونم ، ولی دیگه مثل قبل دنبال چالش و اینا نیستم همون که داستان تموم بشه حذفش میکنم (فقط بازیایی تو سبک gta مدت بیشتری رو سیستم میمونن که بریم مسخره بازی تو شهر :D )
صد در صد به سن مربوطه منم تا 3 سال پیش اینا خیلی بازیا رو تکرار میکردم اما الان خیلی کم شده خیلی اوقات هوس دوباره بازی کردم میکنم اما بعد 2 ساعت یکجورایی راضی میشم و بیخیالش. شاید ویچر 3 استثنا باشه واسم ولی بقیه بازیها دیگه خیلی حس دوباره تموم کردنش خیلی کم شده واسم چون اوایل خیلی تکرار میکردم بازیها رو.
این پست خودم تو همین تاپیک که چقدر حوصله تموم کردن برای بار شونصدم:p داشتم. مثلا قدیمهای خودم بودم تا الان حداقل 3 بار سایبر 2077 رو تموم کرده بودم ولی یکبار فقط تمومش کردم الانم اصلا رو سیستم نصب نیست.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
صد در صد به سن مربوطه منم تا 3 سال پیش اینا خیلی بازیا رو تکرار میکردم اما الان خیلی کم شده خیلی اوقات هوس دوباره بازی کردم میکنم اما بعد 2 ساعت یکجورایی راضی میشم و بیخیالش. شاید ویچر 3 استثنا باشه واسم ولی بقیه بازیها دیگه خیلی حس دوباره تموم کردنش خیلی کم شده واسم چون اوایل خیلی تکرار میکردم بازیها رو.
این پست خودم تو همین تاپیک که چقدر حوصله تموم کردن برای بار شونصدم:p داشتم. مثلا قدیمهای خودم بودم تا الان حداقل 3 بار سایبر 2077 رو تموم کرده بودم ولی یکبار فقط تمومش کردم الانم اصلا رو سیستم نصب نیست.
مشکلات زندگی هم هست آدم سنش میرخ بالا کارهاش هم بیشتر میشه و کمتر وقت داره حتی بازی جدیدا رو بازی کنه چه برسه به تکرار یک بازی
خودم بازی طولانیها رو اصلا تموم دیگه نمکینم چون وقتش ندارم
میرم سراغ بازیهای کوچک که سریع هم تموم میشن

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
فکر کنم رکورددار بازی تکراری هستم :D
از همون بچگی تو میکرو یادمه بازی علایدین رو سه بار تموم کردم
رزیدنت ۲ رو ۵ بار تموم کردم
رزیدنت ۳ رو ۶ بار
رزیدنت ۴ رو هم ۸ بار
کرش رو ۴ بار تموم کردم
ریمن لجند رو ۸ بار تموم کردم
مافیا ۲( بار اولی که تمومش کردم واقعا حس کردم زباله تمام معناست ولی بعد ها دوباره رفتم سراغش و دو بار دیگه تمومش کردم و انصافا بدم نبود )
متال گیر ۳ رو ۳ بار تموم کردم
گاد اف وار ۱و۲و۳ رو هر کدوم رو بالای ۵ بار تموم کردم
دویل می کرای ۳و۴ رو هم بیشتر از شش هفت بار تموم کردم
دیمنز سولز هم متاسفانه فقط دو بار تموم کردم
رد دد رو سه بار
زلدا آخری و ویند ویکر رو هم هر کدوم ۴ بار
ولی می رسیم به بازیایی که تعداد باری که تموم کردم از دستم در رفته
سایلنت هیل ۱ بالای ۱۰ بار
سایلنت هیل ۲ یه ۲۰ باری شده تا الان
سایلنت هیل ۳ هفت هشت بار
سایلنت هیل ۴ هم بیشتر از چهارده پونزده بار
پرنس ۱ رو بالای ۱۰ بار
پرنس ۲ بیشترین تایمم رو پرنس ها بوده فکر کنم یه‌ ۲۰ باری رو پی اس ۲ و پی سی تمومش کردم
پرنس ۳ هم بالای ۱۰ بار
مافیا ۱ رو دقیقا نمی دونم چند بار ولی به مرور زمان توی این چهار ده پونزده سال هر دفعه دلم تنگ میشه میرم بازیش می کنم
بلادبورن رو بالای ۱۵ بار
دارک سولز ۲ رو بالای ۲۰ بار
سکیرو رو دقیقا نمی دونم ولی الان داشتم نگاه می کردم ۱۰ تا سیو داشتم که سه تاش Ng+7 بود
دارک سولز ۳ رو هم اصلا نمی دونم فکر کنم یه پنجاه باری حداقل تمومش کردم چه رو ps4 چه رو پی سی
ولی بیشترین تایمم رو دارک سولز ۱ بوده اصلا نمی دونم چقدر تمومش کردم ولی الان نزدیک هشت ساله یه سره دارم بازیش می کنم خسته هم نمیشم
خیلی هاشم یادم رفته
دیوانه هم خودتونید:D
(دیمنز سولز هم متاسفانه فقط دو بار تموم کردم )

واقعا ناراحت شدم 😂😂😂😂 من یکبارم نرفتمش 😆

هرچند کسی به شما بگه دیوانه قطعا خودش دیوانس این عشقه علاقست به کسی هم مربوط نمیشه
من خیلی اهل تکرار نیستم یه چندتا مورد هست که ادم میاد اینجا خجالت میکشه بگه 🤣

آخرین ویرایش:

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
به نظرم بستگی به بازی داره

این چند وقت اویل ویتین یک و دو را مجددأ تموم کردم.

منتظرم اویل ویتین دو تخفیف بخوره تا با پلی پنج برای سومین بار تموم کنم.

یک بار با چهار

یک بار با سری اکس

یک بار هم در آینده با پلی پنج

شاهکاره این بازی

View attachment 1673881192181.mp4

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
قبلا که به طور کلی تعداد بازی کم بود چند بار بازی های تاپ رو میرفتیم ولی انصافا اون ها هم بازی بودن داستان داشتن و فهمشون هم آسون بود. بعضیاشون گرافیکشون حتی الان هم حرف برای گفتن دارن. منظورم از قبل مثلا دوران کال آف های یک و دو رزیدنت های کلاسیک هاویکس و ...
الان دیگه نه چون توی یکسال انقدر تعداد بازی ها بالا رفته و بازی های شبیه به هم میاد کلا وقت برای یکبار رفتنشونم به زور میاد.
الان که سرچ کردم برای مثال سال 2005 حدود 80 بازی روی استیم اومده مقایسه کنید با حدود 11000 بازی که سال 2022 روی استیم اومده. امکان پذیر نیست عمر آدم کفاف رسیدن به این همه بازی رو بده.

Steam annual game releases 2022 | Statista

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
قبلا که به طور کلی تعداد بازی کم بود چند بار بازی های تاپ رو میرفتیم ولی انصافا اون ها هم بازی بودن داستان داشتن و فهمشون هم آسون بود. بعضیاشون گرافیکشون حتی الان هم حرف برای گفتن دارن. منظورم از قبل مثلا دوران کال آف های یک و دو رزیدنت های کلاسیک هاویکس و ...
الان دیگه نه چون توی یکسال انقدر تعداد بازی ها بالا رفته و بازی های شبیه به هم میاد کلا وقت برای یکبار رفتنشونم به زور میاد.
الان که سرچ کردم برای مثال سال 2005 حدود 80 بازی روی استیم اومده مقایسه کنید با حدود 11000 بازی که سال 2022 روی استیم اومده. امکان پذیر نیست عمر آدم کفاف رسیدن به این همه بازی رو بده.

Steam annual game releases 2022 | Statista
قسمت عمده اینا indie هست و اصلا اسمشونو نمیشنویم. چک کنیم عمدتا تو هر ماه،حداکثر دو سه بازی ، تازه ریلیز شده رو بازی میکنیم. پس تفاووت چندانی نداره.
و نکته دیگه، شاید تغییر کردیم ولی یه برهه وقتی میدیم از ea گرفته تا یوبی و کپکام و کونامی و... همه عناوین درجه یک میدادن
الان بعضیاشون رفتن تو دیوار، درسته cdpr مثلا اومده ولی حتی میشه گفت کیفیت حتی کم شده، با افت اینها

• Like
Reactions: jj191

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
قسمت عمده اینا indie هست و اصلا اسمشونو نمیشنویم. چک کنیم عمدتا تو هر ماه،حداکثر دو سه بازی ، تازه ریلیز شده رو بازی میکنیم. پس تفاووت چندانی نداره.
و نکته دیگه، شاید تغییر کردیم ولی یه برهه وقتی میدیم از ea گرفته تا یوبی و کپکام و کونامی و... همه عناوین درجه یک میدادن
الان بعضیاشون رفتن تو دیوار، درسته cdpr مثلا اومده ولی حتی میشه گفت کیفیت حتی کم شده، با افت اینها
واقعیتش بخشیش هم دوستان گفتن سن هست و دغدغه هایی که ایجاد میشه.کلا برای من بدتر از همه یه جور کرختیه که ادمو بی حوصله میکنه. کلا الان یه جوریم که به خودم میگم کاش یکی بیاد حوصله کنه بازی دانلود کنه نصب کنه همه چیزشو اماده کنه دسته رو بده به من بگه بازی کن. یعنی دیگه حوصله آدم برای این کارهای خیلی پیش پا افتاده هم نمیکشه.

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
واقعیتش بخشیش هم دوستان گفتن سن هست و دغدغه هایی که ایجاد میشه.کلا برای من بدتر از همه یه جور کرختیه که ادمو بی حوصله میکنه. کلا الان یه جوریم که به خودم میگم کاش یکی بیاد حوصله کنه بازی دانلود کنه نصب کنه همه چیزشو اماده کنه دسته رو بده به من بگه بازی کن. یعنی دیگه حوصله آدم برای این کارهای خیلی پیش پا افتاده هم نمیکشه.
من وقتی هنگام کارم، میزارم دانلود با کامپیوتر. واقعا کیفیت تنزل کرده، ایده نو هست توشون ولی عمدتا یکسری شوتر فاقد خلاقیت شدن.
شما ببینی عناوین بتمن و قیاس با suicide و gotham ، تنوع بازیهای کمپانی مطرح، عمدتا زدن تو کار پول
والو با دو تا و کانتر، بیخیال هاف لایف،پورتال و l4d و ... شده
راکستار با gta بیخیال manhunt و مکس و bully و ... شده
کونامی که رسما ترکیده
یوبی منفجر شده ، سگا با اوج فاصله داره و ......
ایراد فقط سن نیست، کیفیت واقعا افت کرده و از بس که مشکل خورد، زدن تو کار ریمیک و ریمستر.
مدت زمان ساخت بالا رفته، قبلا هر دو سال یه بازی میدادن ولی الان تمرکز بالایی وسعت و گرافیک میطلبه و این وسعت هم ضربه زده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر