اهداف سونی برای PS3 و PSN

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
sonylogo1b.jpg

Kaz Hirai رییس بخش سرگرمی سونی دیروز در طی یک Presentation اهداف این شرکت برای آینده PS3 و PSN را اعلام نمود.

بر طبق این اطلاعات سونی قصد دارد در سال 2010 امکانات PSN را با عرضه dev kit برای تولید نرم افزار (غیر از بازی) افزایش دهد و همچنین امکانات Premium و پولی را برای کاربران PSN فراهم سازد.
همچنین سونی قصد تولید بازی‌های 3 بعدی در ادامهٔ استراتژی تولید محصولات 3 بعدی، را دارد. PS3 نیز با آپدیت Firmware قادر به پشتیبانی از بازی‌های 3 بعدی خواهد بود.

لازم به ذکر است که سرویس کنونی PSN یعنی بازی انلاین به صورت رایگان باقی خواهد ماند.

اطلاعات بیشتر:

http://www.sony.net/SonyInfo/IR/info/strategy/pdf/200911presen.pdf

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بنظر من سونی قابلیت 3D رو همراه با یه Hardware جدید ارایه میده
با یه عینک ! PS Goggle !!!
قطعا موفق میشه .
در مورد PSN فقط برای ظاهر و امکانات جدید لحظه شماری میکنم !!!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
مطعن باشین!سونی کم نمیاره!هیچیم نجانی نمیده!در کل تو ایران فرقی به حال ما نمبکنه!
میتونم بپرسم چرا تو ایران فرقی به حال ما نمیکنه ؟
در ضمن هیچیو مجانی نمیده ! خود سونی گفته همه امکانات کنونی رایگان خواهد موند .

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
اون PDF پست اول چندتا دونه عکس گرفتم از چندتا قسمت جالب واسه خودم ، گفتم اگر کسی PDF رو نگرفته اينارو ببينه بد نباشه

Motion Controller

98827724346850445130.jpg

Blu-Ray Disk

68093422257218319871.jpg

PlayStation Network

98890582701097985944.jpg

PSP Linkage

56329435380178988422.jpg

3D Game

85271457072150371653.jpg

Preparation For 3D Rollout In 2010

57336844799881405801.jpg

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دوست عزیز شما چقدر حاظری واسه Tv جدید خرج کنی؟
مطمعا باش سونی هم با پرمیوم دنبال درامده!همیشه گفته مجانیه!شاید مثل xbox دشبورد جدید بده!
اما بقیه رو مجانی نمیده!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اونی که شما پرت شدی بیرون ربطی به پولی بودن یا نبودن سرویس های PSN ندازه ، برمیگرده به اینترنت کشور قشنگتون .
بالا اشاره شده ، سرویس کنونی ، کاملا رایگان خواهد موند و یه سری چیزهای جدیدی میاد که عضو شدنی و پولیه .
من توی نت یه بارم قطع نشده خطم فقط توی PSN ازین مشکلات دارم!

در ضمن کشورمون به همین شکل ((قشنگ)) خوبه و نیاز نداریم بوسیله افراد قشنگ تر بهتر بشه!شما برو با کشور خودت تنهایی حال کن!

آخرین ویرایش:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اون اواخر هم توی سرور های آنچارتد خیلی مشکل وجود داشت!
در ضمن کشورمون به همین شکل ((قشنگ)) خوبه و نیاز نداریم بوسیله افراد قشنگ تر بهتر بشه!شما برو با کشور خودت تنهایی حال کن!
سرور های psn خیلی خوبن....من قبلا با 128 هم بازی میکردم...بسیار راحت...مشکل از اینترنت شماست;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سرور های psn خیلی خوبن....من قبلا با 128 هم بازی میکردم...بسیار راحت...مشکل از اینترنت شماست
نمی دونم.شاید حق با شما باشه چون من زیاد مولتی بازی نکردم.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نمی دونم.شاید حق با شما باشه چون من زیاد مولتی بازی نکردم.
شاید ؟ !
آخه انقدر محکم گفتی من فکر کردم ... !
ولش کن ، مهم نیست . به هر حال همونطور که رضا گفت سرورهای PSN هیچ مشکلی ندارند و این اینترنت شماست که مشکل نداره .
چون اینترنت شما قطع نمیشه این دلیل نمیشه که شما راحت میتونید تو PSN بازی کنید . حجم داده ها وقتی بازی می کنید با وقتی Page باز می کنید زمین تا آسمون فرق میکنه ، پینگ مهمترین عامله در حالی که اگر پینگ شما 2000 هم باشه اینترنتتون قطع نمیشه ولی اگر توی یه بازی پینگ شما بالای 400 باشه از بازی پرت میشید بیرون .
متوجه شدید ؟
سعی کنید انقدر سریع موضع نگیرید .

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شاید ؟ !
آخه انقدر محکم گفتی من فکر کردم ... !
ولش کن ، مهم نیست . به هر حال همونطور که رضا گفت سرورهای PSN هیچ مشکلی ندارند و این اینترنت شماست که مشکل نداره .
چون اینترنت شما قطع نمیشه این دلیل نمیشه که شما راحت میتونید تو PSN بازی کنید . حجم داده ها وقتی بازی می کنید با وقتی Page باز می کنید زمین تا آسمون فرق میکنه ، پینگ مهمترین عامله در حالی که اگر پینگ شما 2000 هم باشه اینترنتتون قطع نمیشه ولی اگر توی یه بازی پینگ شما بالای 400 باشه از بازی پرت میشید بیرون .
متوجه شدید ؟

آرش جان حرف شما درسته 100% برای تکمیلش بگم که وقتی شما اینترنت استفاده میکنی شما با بالا پایین شدن زمان ارسال و دریافت داده های اینترنتی زیاد متوجه چیزی نمیشی حتی موقع دانلود کردن فقط یا افت و خیز 60-50 در دانلود میبینی اگه 512 داشته باشی اما وقتی که داری بازی میکنی کوچکترین افت سرعت یعنی یک بایت زمان از دست رفته فایل در انتقال اینترنت موجب قطع شدن بازی شما میشه برای مثال اگه شما داری بازی میکنی 3 عدد request time out در ارتباط اینترنتی شما بوجود بیاد پشت سر هم شما از بازی پرت میشی بیرون بستگی بازم به سرعت فایل بعدی که دریافت میشه داره .

به صورت روان توضیح دادم که مشکلی نباشه برای فهمیدنش .

که این اصلا ربطی به PSN نداره ربط به اینترنت افتضاح ایران داره ;) چون ما داریم باز هم زیر خط اینترنتی که خود شرکت ها برای بازی کردن راحت معرفی میکنن استفاده میکنیم .:((

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid

خوب در کشور گل و بلبل مون پینگ اینترنت بشدت پایینه.حالا میخواد پهنای باند 128 داشته باشه یا 2 مگ.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
خیلی جالب شد! پس میشه گفت سیاست سونی این هست که به جای دادن کنسول جدید همین کنسولش رو مجهز به شیوه های کنترلی جدید و قابلیت هایی به غیر از بازی بکنه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر