انواع گلیچ پول و RP در GTA V

MohsenDante

کاربر سایت
Jun 2, 2012
74
نام
Mohsen Duxithon
سلام بر تمام دوستان گرامی بازی سنتر این تاپیک زده شده تا بتونیم پولی در بازی GTAV در بیاریم:d
از دوستان میخوام تا بیان تا اگه روشی بلدن در اینجا مطرح کنن (البته سالم باشه)
:d

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
تو یوتیوب اگه پیدا کردن میذارن. ولی از آپدیت 1.10 پیدا کردن گلیچ سخت شده. یه گلیچ بود که بوسیله اون میتونستیم ماشینارو duplicate کنیم. یه گلیچ دیگه هم بود که اجازه میداد ماشینارو از story mode بیاریم به آنلاین! که بوسیله اونا میرفتیم مثلا ماشین فرنکلین رو تا خرخره tune می‌کردیم و بعد میاوردیمش به آنلاین و بعد همون ماشینو 5 بار duplicate میکردیم! بوسیله این گلیچ میتونستیم هرروز 3 -4 میلیون پول کسب کنیم! :D

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
آپ ....

الان پچ 1.12 هست و یه گلیچ جدید اومده که باید رفیقتم کمکت کنه اونو رفتین ؟؟ اگه کسی تونسته اونو انجام بده بگه ! ویدئوش هم تو یوتیوب هست سرچ کنید میاد :))

284.gif

آخرین ویرایش:

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
والا ، یه برنامه خیلی باحال به اسم GTA V save editor هستش ، که با دستکاری سیو ، پول رو به 2.15 میلیارد دلار میرسونه !
ولی به گفته برخی از دوستان ، برای آنلاین خطرناک هستش !! :d

MohammadRe2a

کاربر سایت
Apr 25, 2014
31
نام
محمدرضا
والا ، یه برنامه خیلی باحال به اسم GTA V save editor هستش ، که با دستکاری سیو ، پول رو به 2.15 میلیارد دلار میرسونه !
ولی به گفته برخی از دوستان ، برای آنلاین خطرناک هستش !! :d
آره احتمال بن شدن 99%

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
آقا من این گلیچ Car Duplication برای اپدیت 1.15 رو دیشب انجام دادم یه ۴ میلیون در اوردم الان دیگه نمیشه برای من :| برای همه میشه ولی برای من و چند نفر از دوستان نمیشه ! برای شما میشه ؟

parham100

کاربر سایت
Jul 10, 2014
31
اقا چه کاریه بازی رو تموم کنید مرحله ی اخر نه ترور و نه مایکل رو بکشید اون یکی مرحله که عکس اسکلت داره رو بزید
مرحله رو تموم کنید بعد به هر شخصیت 30 میلیون دلار میده
همین:d;)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اقا چه کاریه بازی رو تموم کنید مرحله ی اخر نه ترور و نه مایکل رو بکشید اون یکی مرحله که عکس اسکلت داره رو بزید
مرحله رو تموم کنید بعد به هر شخصیت 30 میلیون دلار میده
همین:d;)

دوست عزیز این مسائل برای پول در آوردن تو لایو هست که خیلی هم سخت

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر