انحصار سوني: كنترلر هايي كه از 3 پلتفورم پشتيباني مكنند.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

براي بازي كرن ps3 ,360 و يا wii بايد كنترلر را عوض كنيد حالا فكر كنيد كه با يه كنترلر همه كاره ديگر احتياجي به اين كار نباشد.

sony-patents-multi-console-controller-20100219014347333.jpg

بر اساس اين حق انحصاري , اين وسيله كه داراي ساختماني عادي است داراي دكمه هاي فيزيكي L,R و يك LCD touch در جلو است.استفاده كردن از LCD به جاي دكمه هاي واقعي اين قابليت رو به اون ميده كه با هر چيزي كه داريد بازي ميكنيد تغيير كنه.(حتي به شما اجازه ميده بين يك كيبورد و كنترلر سوييچ كنيد)

اينم قسمت جالب ترش اين كنترلر در ليست Amiga, Jaguar, Segaو Turbographics قرار گرفته تا به در آينده در بازي ها به صورت نهايي و يك عامل بالقوه مورد استفاده قرار بگيره.اين ميتونه براي علاقمندان به تقليد (؟)وهمچنين كساني كه چند پلتفورم دارن مفيد باشه حتي با تقبل كردن دردسري كه از استفاده ي LCD touch بوجود مياد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سورسش رو خودنم-گرفتم قضیه چیه!-فکر نمیکنم همه شرکتها بیکار باشیند
بیاند از هر کنترلری که بیرون میاد پشتیبانی کنن وگرنه -شرکتهایی مثل جنیوس و A4Tech خوراکشون اینکاراسو خیلی شرکتهای دیگه!
عامل مهم پشتیبانیه که انجام نمیشه!(مثلا شاید یکی از شرکتهای MS یا نینتندو
اجازه نده بازی با این شرایط رو کنسولش عرضه بشه!درست مثل مموری یونیت های گیگا بایتی که MS با اون اپدیت از راه بدرشون کرد!وگرنه درست کردنش کار مخوفی نبود!)

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ممنون برای خبر .

به نظر چیز جالبی میرسه کاش میشود بازی کنسول های قدیمی رو هم بازی میکردیم بیشتر حال میداد.

عزیز یک کنترلر جدید هستش که دکمه هاش بر روی صفحه LCD میاد و به روال هر کنترلر مثل WII یا 360 شوک هاش هم مثل این که به صورت لمسی هستش دکمه های اصلی هم که l1,r1 و این ها به صورت فیزیکی هستش بقیش روی صفحه لمسی میاد و شما به صورت لمسی استفاده میکنید و حتی میشه به عنوان کیبورد هم ازش استفاده کرد .

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
به نظر چیز جالبی میرسه کاش میشود بازی کنسول های قدیمی رو هم بازی میکردیم بیشتر حال میداد.
گفته كه : "اينم قسمت جالب ترش اين كنترلر در ليست Amiga, Jaguar, Segaو Turbographics قرار گرفته"

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
خیلی جالبه اگه به تولید انبوه برسه فروش خوبی میکنه ومیتونه به یه استاندارد دست پیدا کنه که هر کسی با هر کنسول باهاش بازی کنه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حالا چرا انحصار سونی؟؟؟:confused:
این که نوشتی همه دستگاهی رو ساپورت میشکنه!!!!:confused:

عزیز بخاطر این که سونی داره میسازتش و بعدشم با اون شرکت ها برای استفاده از بازی های قدیمی کنسول هاشون کنار امده که بر مبنای بازی های قدیمی دسته های قدیمی هم طلب میکنه که مدل های مختلفی بودن حالا سونی با کنار امدن با اون شرکت ها برای رهای از دسته های مختلف که دوباره باید ساخته میشود که بشه با PS3 کار کنه امده یک دسته به صورت تاچ اسکرین ساخته که بشه بجای همه دسته های اون دستگاه ها ازش استفاده کرد .

برای این انحصاری چون برای سونی هستش .;)

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
چیز جالبه هـــــــــــــــــــــــا:biggrin1:
ولی خدایی به نظر من با وسایل تاچ نمیشه درست حسابی بازی کرد نمونش آیفون و PSP که من رو PSP راحت ترم.(نظر شخصی بود له نکنید ما رو:biggrin1:)

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
فكر نكنم چيز جالبي بشه من اصلا نتونستم با ايفون كه تاچ هست يه بازي رو درست حسابي بازي كنم. راستي مگه سنسور حركتي داره كه wii رو هم پشتيباني ميكنه؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فكر نكنم چيز جالبي بشه من اصلا نتونستم با ايفون كه تاچ هست يه بازي رو درست حسابي بازي كنم. راستي مگه سنسور حركتي داره كه wii رو هم پشتيباني ميكنه؟

عزیز ایفون تاچ باید روی همون تصویری که بازی نشون میداد کلیک میکردی اما این مثل کنترلر معمولی میمونه که فقط شما دکمه ها رو روش میبینی بازی روی TV هستش نه روی اون LCD .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر