انجمن طرفداران Game Boy Advance

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
3x8q_4vkcts.jpeg

13651850_871786679593792_1136730550_n.jpg

• Like
Reactions: nimaazmayesh

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
y8uw_2022.jpg
p8rp_1967.jpg

کارتریج این بازی علاوه بر گیم مورد نظر , یه افزنه داخل خودش داشت
یه سنسور شتاب سنگ که حرکت به سمت چپ و راست شناسایی میکرد , و تو بازی با حرکت کنسول به سمت راست و چپ کاراکتر yoshi حرکت میکرد و مراحل طی میکرد
یه قابلیت زیبا و باحال بود
که سال ها پچ هایی برای این بازی اومد

الان این بازی رو روی گوشی ها اندرویدی با شبیه ساز بازی کنید , برنامه شبیه ساز از سنسور شتاب سنج ( سنسور حرکتی ) گوشی استفاده میکنه
حتما این بازی کم حجم و زیبا تجربه کنید و ازش لذت ببرید

Yoshi-Topsy-Turvy-1.png
Yoshi-Topsy-Turvy-1.png

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
2039.jpg

این بازی در سال 2002 توسط شرکت sting entertainment برای کنسول دستی game boy advance سخته شد.
این بازی به دلیل اینکه از اصول بازی rpg استفاده کرده و دستکاری بیشتری روی این اصول نکرده (بر خلاف خیلی بازی های دیگه که فکر میکنن اگه دستکاری کنن ، بازی بهتری درست میکنن...اما...) بازی قابل قبول و خوبی از آب در اومده...

داستان بازی :

میتونم بگم که نقطه قوت این بازی همین داستان بازی هست که شما رو تا آخر بازی میکشونه و شما نمیفهمین که کی بازی تموم شده....

1000 سال پیش جنگی بزرگ بین خدایان و demon ها رخ داده بود که در این جنگ خدایان با فرستادن فرشتگان جنگ (grim angels ) و با کشته شدن بسیاری از این فرشته ها ، این جنگ رو خدایان پیروز میشن ولی ، خدایان نیز به دلیل اینکه تمام نیروی خودشون رو برای احضار فرشتگان صرف کرده بودن، اونها نیز برای مدتی از دنیا محو میشن و به 5 پیشگوی خود ، وظیفه ی مراقبت از دنیا رو واگذار میکنن که رئیس این پیشگو ها شخصی به اسم hector هست.

حالا که 1000 سال از این واقعه گذشته ، خبر از دیده شدن demon به پیشگو ها میرسه و اونا تصمیم میگیرن که 2 تا grim angel رو احضار کنن وبه مقابله با demon ها که حالا در قلمروی خدایان (asgard ) هم حمله کردن برن. hector
به این 2 فرشته دستور میده به سرزمینی به اسم riviera که در اون موجوداتی شبیه به انسان هستن و sprite نامیده میشن برن و این سرزمین رو که به زودی تبدیل به قلمروی demon ها خواهد شد رو نابود کنن. یکی از این grim angels ها پسری به اسم ein هست که برای به دست آوردن شمشیری مخصوص ، حاظر به از دست دادن بال های خودش شده.

دیگری نیز مردی به اسم ledah هست که بهتره زیاد راجبش نگم تا اینکه خودتون بفهمین.

پس از اتفاقاتی که میوفته ein از ledah جدا میشه و بیهوش به دنیای sprite ها میوفته. وقتی که به هوش میاد میفهمه که هیچ چیز از گذشته به یادش نمیادو بی خبر از هیچ چیز در دنیای sprite ها زندگی میکنه و با اونا دوست میشه. تو این بازی خیلی اتفاقات جالبی رخ میده که شما رو غافلگیر میکنه.

45277-Riviera_-_The_Promised_Land_(U)(Trashman)-2-thumb.jpg
شخصیت های بازی :

تو این بازی اکثر همگروهی های شما ، sprite هستن ،جز یکیشون که در دنیای riviera ، در کنار sprite ها هست ولی از نوع arc ها هست که با شما دوست میشه...نکته جالب راجب همگروهیاتون اینه که همشون دختر هستن و قهرمان بازی پسر هست....!!!!!!

گیم پلی :

این بازی از لحاظ جستجو ، شمارو خیلی محدود کرده و شما در هر مکان نسبت به اون tp هایی که در جنگ ها بدست میارین ، مکانی که خودش به شما نشون میده رو میتونین بگردین.

تو این مکان ها شما ممکن وارد تله هایی بشین که با یه minigame میتونین از این تله ها فرار کنین یا این که وارد این تله ها بشین که این تله ها میتونه داستان بازی رو عوض کنه...ولی در کل یک پایان واسه بازی در نظر گرفته شده.

یکی دیگه از نقاط قوت این بازی ، مبارزه های بازی هست که از سلاح های مختلف میتونین تو بازی استفاده کنین و هر شخصیت یه تکنیک خاص برای استفاده از سلاح ها داره.

البته در این جنگ ها هر شخصیت نسبت به مهارتی که با هر سلاح داره باید تو اون سلاح استاد بشه و بعد از استاد شدن شما میتونین در جنگ ها تکنیک مخصوص به خود شخصیت رو اجرا کنین.

در این بازی شما سیستمی به اسم experience یا تجربه ندارین...بلکه شما با استاد شدن در هر سلاح میتونین نیرو های شخصیتتون رو افزایش بدین و این کار ، نیاز شما به استاد شدن هر شخصیت در هر سالح رو 2 چندان میکنه.

2039.png

گرافیک:

این بازی کاملا 2 بعدی هست و حتی برای نشان دادن فیلم های بازی نیز از عکس های زیبا استفاده میکنه. در جنگ ها نیز بازی کاملا 2 بعدی هست ولی در مبارزه ها از تکنیک ها و جادوهای جالبی استفاده میشه. این بازی به سبک anime هست و عکس های anime زیبایی میتونین ببینین.

صدا و موزیک :

از لحاظ موزیک پشت زمینه هم که شما میتونین ملودی های به یاد موندنی و حماسی از این بازی تجربه کنین.

نگاه کلی :

این بازی تمام خصوصیات یک بازی rpg رو در نظر گرفته و همچنین برای یه کنسول دستی مثل gba ، خصوصیاتی از قبیل save کردن در هر مرحله رو نیز در اختیار بازیباز قرار داده تا در صورت نیاز از بازی بیرون بیاد. این بازی رو شما میتونین حدود 30 ساعته تموم کنین و همچنین میتونین عکس های anime بازی رو نیز در منوی بازی تماشا کنین.
این بازی گزینه های زیادی داره که در صورت unlock کردنشون ، میتونین ببینین....

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
من هرچی میگردم supercard زیر دویست پیدا نمیشه ، برای DS هم شبیه ساز نداره ، چیکار کنم ؟

شبیه ساز gba برای ds هست
هم شبیه ساز gba هست هم gbc هم gb
gba = gameboy advance
gbc= gameboy color
gb= gameboy original

آیدی @raya2
متخصص شبیه ساز روی pc و کنسول دستی ds هستن

البته معمولا شبیه ساز gba روی ds نقص هایی دارن مثلا بعضی بازیا اجرا میکنن
ولی از هیچی بهترن

من خودم علاقه خاصی به کنسول دستی gameboy micro دارم و بازیاش اما در حد خود ds نیستنا
ds کنسول قدیتر با بازی بهتریه ولی بازیا gbaهم قشنگ و باحالن

• Like
Reactions: nimaazmayesh

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
شبیه ساز gba برای ds هست
هم شبیه ساز gba هست هم gbc هم gb
gba = gameboy advance
gbc= gameboy color
gb= gameboy original

آیدی @raya2
متخصص شبیه ساز روی pc و کنسول دستی ds هستن

البته معمولا شبیه ساز gba روی ds نقص هایی دارن مثلا بعضی بازیا اجرا میکنن
ولی از هیچی بهترن

من خودم علاقه خاصی به کنسول دستی gameboy micro دارم و بازیاش اما در حد خود ds نیستنا
ds کنسول قدیتر با بازی بهتریه ولی بازیا gbaهم قشنگ و باحالن
تو تاپیک Ds باهاشون صحبت کردم شبیه سازی که معرفی کرد ، کار نمیکنه .

• Like
Reactions: alisantori

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
تو تاپیک Ds باهاشون صحبت کردم شبیه سازی که معرفی کرد ، کار نمیکنه .

بعدا میگردم اگر چیز مناسبی گیرم اومد لینکشو برات میزارم
همون موقعشم حدود 3 یا 4 سال پیش دوستم داشت شبیه ساز و راحت کار میکرد اما میگفت فقط بازی ها کمیو اجرا میکنه باید لیست ساپورتیش رو پیدا کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر