انجمن طرفداران سری بازی Call of Duty مخصوصا Call of Duty 4

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
اینکه بازیو از جنگهای تیرکمونی به جنگهای مدرن کشیدن خیلی باهال تر شد ولی در عوض زمان بازی خیلی کمه !
بعضی از مرحله های بازی مثل اون مرحله که zakhaev خودکشی میکنه واقعا ارزش چند بار بازی کردنو دارن!
سخت ترین جای بازیم به نظر من اون جایی بود که با kpt.macmillan باید سینه خیز از وسط یه سپاه بگذری بقیش دیگه کاری نداشت:biggrin1:

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
اینکه بازیو از جنگهای تیرکمونی به جنگهای مدرن کشیدن خیلی باهال تر شد ولی در عوض زمان بازی خیلی کمه !
بعضی از مرحله های بازی مثل اون مرحله که zakhaev خودکشی میکنه واقعا ارزش چند بار بازی کردنو دارن!
سخت ترین جای بازیم به نظر من اون جایی بود که با kpt.macmillan باید سینه خیز از وسط یه سپاه بگذری بقیش دیگه کاری نداشت:biggrin1:
در مورد زمان کم تو میتونی با مولتی پلیر بازی کردن اون زمان رو جایگزین کنی(کلک ر*ت*):cheesygri

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
من از همین جا دستان پاک Act رو میبوسم ، به خاطر حذف نام بزرگ Call of Duty در کنار نام ننگین Modern Warfare . تمام.

دیگه خیالم راحت شد.

thedon84037

کاربر سایت
Mar 9, 2016
3
من پایه MW3 ام.اما با خارجیا بخاطر سرعت اینترنت نمیشه بازی کرد.کاش بشه کلی ایرانی پیدا کنیم و دوباره دوران خوش گذشته رو برگردونیم.خیلی حال میداد وقتی همه ایرانی بودن.الان اکثر دوستای قدیمم دیگه آنلاین نمیشن

- - -ویرایش - - -

پلتفورمامون فرق داره.من 360 دارم

hno2005

کاربر سایت
Sep 12, 2010
18
سلام و عرض ادب
من از طرفداران قدیمی cod4 هستم
تقریبا 2 سال هست بازی نمیکردم
الان میخواهم تفریحی یکم بازی کنم . امدم گارنا باز کنم که متوجه شدم ***** کردن و گارنا کلا تعطیل شده
برای انلاین بازی کردن البته به صورت رایگان ، کدام ورژن cod پیشنهاد میدین ؟
الان کاربران ایرانی بیشتر سمت کدام نسخه هستند و در کجا میشه انها پیدا کرد که انلاین بازی کنم ؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر