انتقال بازی از pc به xbox 360

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
سلام.
می خواستم بدونم روشی هست که بشه بازی های رو که خودمون از اینترنت دانلود می کنیم رو روی flash بریزیم و بعد از طریق flash memory توی xbox 360 کپی کرد‌؟
من تاپیک راهنمای استفاده از USB Flash رو هم دیدم ولی در این مورد چیزی نبود.

من در چند بازی جدید دانلود کردم مثل Castlevania و Vanquish و ... همشون رو هم روی DVD رایت کردم.
اما اکثرا پیغام Unreadable Disc رو هنگام Install کردن بازی روی هارد دستگاه دریافت می کنم. در حین بازی کردن هم بعضی اوقات Cut Scene ها رد میشن یا کاراکتر غیب میشن.
دلیل این هم مرغوب نبودن کیفیت writer کامپیوتر من هست نه لنز دستگاه.

یه فلش مموری 8gb هم دارم که با xbox فرمت کردم و قابل شناسایی هست. داشبود هم آخرین ورژن هست.
امکانش هست که بازی های که ‍پسوند iso دارن (دانلود شده) رو به طریقی انتقال داد به هارد xbox 360 ؟
البته قاعدتا xbox 360 پسوند iso رو نمیشناسه. منظور من اینه که به طوری extract بشه.
در نهایت وقتی دیسک بازی رو گذاشتم دستگاه اطلاعات رو از روی فلش یا هارد بخونه (مثل بازی های دیگه ).

اگر برنامه یا آموزشی چیزی هست خواهشا راهنمایی کنید.

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
سلام خیلی ممنون جواب دادین.
من آموزش شما رو انجام دادم و با Iso2God بازی رو تبدیل کردم اما مشکل که ایجاد شده Inject کردن folder خروجی به Flash Memory که توی برنامه Xtaf هنگ میکنه و چندین ساعت طول میکشه آخرش هم error میده.
البته من هرچی گشتم برنامه ای به غیر xtaf برای inject پیدا نکردم. اگر برنامه دیگه ای هست خواهشا معرفی کنید.

پدرم در اومد از صبح دارم اینترنت رو زیرورو می کنم اما به نتیجه ای نرسیدم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
از این برنامه http://www.bazicenter.com/downloads/1 هم استفاده کن، ولی من قبلاً خودم یک بار خواستم این کار روی فلش 8 گیگ انجام بدم، ولی مشکل کپی کردن رو داشتم تا یک حد بیشتر کپی صورت نمیگرفت..چون سیستم کپی توی فلش به شکلی هستش که برنامه فایل رو تبدیل به چندین قسمت میکنه...برنامه بعد از مدتی کار، ممکنه هنگ کنه و یا بیشتر از یک حجم رو نتونه ساپورت کنه.

فقط همون یک بار رو تست کردم...دیگه بیخالش شدم

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
سلام ازتون ممنونم.
بالاخره تونستم بازی رو با برنامه modio انتقال بدم به flash.
اما یه مشکل دیگه ! ( فکر کنم آخرین مشکل باشه دیگه :-s)
وقتی فلش رو وصل می کنم به x360 بازی رو میشناسه اما یه علامت هشدار به جای icon خود بازی گذاشته و نوشته corrupted.
وقتی هم که کپی رو میزنم مینوسه Can't Perform Action
البته سیو بازی داخل هارد خود دستگاه هست.
دلیلش چی هست ؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام ازتون ممنونم.
بالاخره تونستم بازی رو با برنامه modio انتقال بدم به flash.
اما یه مشکل دیگه ! ( فکر کنم آخرین مشکل باشه دیگه :-s)
وقتی فلش رو وصل می کنم به x360 بازی رو میشناسه اما یه علامت هشدار به جای icon خود بازی گذاشته و نوشته corrupted.
وقتی هم که کپی رو میزنم مینوسه Can't Perform Action
البته سیو بازی داخل هارد خود دستگاه هست.
دلیلش چی هست ؟

معمولاً برای فایل های خراب و یا غیر مجاز اون علامت هشدار زرد رنگ به عنوان Icon فایل قرار میگیره.
در نهایت پس چاره ای به جزء نصب بازی از طریق خود کنسول در USB Flash ندارید!

P.S
درایو کنسول شما و همچنین Firmware اون چی هستش...سری اولیه iXtreme LT برای درایوهای Lite-On دارای مشکلاتی برای تعدادی از کاربران بود که تیم C4eva مجبور به زدن یک آپدیت و رفع مشکلات خواندن دیسک بازی شد.
اطلاعات بیشتر: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27688
برای رایت بدون مشکل هم بهتره Image بازی رو پشت سیستم ای برای رایت امتحان کنید...شاید دیسک سالم تر رایت بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر