انتظارها به پایان رسید:GT5 goes gold

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
سلام
خبری عالی برای طرفداران gt استاد Yamauchi در گفتگویی با سایت Jalopnik اعلام کرد که بازی gold شده و هم اکنون در حال ارسال برای رسانه ها میباشد .
پس با این وجور میشه انتظار داشت که تاریخ عرضه در سال 2010 خواهد بود (پیش از این eurogamer با استفاده از چند منبع اعلام کرده بود که بازی در سال 2010 منتشر نخواهد شد)
gt51.jpg

منبع
(منبع هیلتر هست باید از هیلتر شکن استفاده کنین )
اینجا هم میتونید ببنید

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
میگم تو باغ نیستیا.:dطبق گفته یامائوچی در بازی 1000 ماشین هست که 200 تاشون پرمیوم هست و 800 استاندارد.که خود یامائوچی گفته این 200 تا از کیفیت و دقت خیلی زیادی برخوردار هستن.
اون 200 تا پرمیوم دارای کاکپیت و جزییات بسیار بالا در داخل کابین هستند از بیرون همه ی ماشین ها به معنای واقعی Niiiiiiiiice هستن :d اصلا ماشین ها رو تو GT4 شما یادتون هست که چه کیفیت و جزییاتی داشتن ؟! :d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
میگم تو باغ نیستیا.:dطبق گفته یامائوچی در بازی 1000 ماشین هست که 200 تاشون پرمیوم هست و 800 استاندارد.که خود یامائوچی گفته این 200 تا از کیفیت و دقت خیلی زیادی برخوردار هستن.
من یه دور دیگه ماشین های GT 4 رو دیدم الان !
هیچ رقمه تو کتم نمیره که بخوان یه همچین چیز هایی رو بچپونن تو بازی !
حالا اون 200تا از بقیه خوف تره ، اما اونقدر هم نیست که بخواد دو دستگی توشون دیده بشه ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
من یه دور دیگه ماشین های GT 4 رو دیدم الان !
هیچ رقمه تو کتم نمیره که بخوان یه همچین چیز هایی رو بچپونن تو بازی !
حالا اون 200تا از بقیه خوف تره ، اما اونقدر هم نیست که بخواد دو دستگی توشون دیده بشه ...
اتفاقآ دقیقآ همین کارو میکنن :D خیلی وقت هم هست که این موضوع اعلام شده :D شاید بیشتر از یه سال پیش که اولین بار با واژه های پریمیوم و استاندارد روبرو شدیم ! بعد ملت توی GTPlanet بحث میکردن که چرا زیر ماشینها نوشته پریمیوم. خبر رسمیش هم یه کم بعد اومد و توی E3 دیگه کامل توضیح داده شد که ماشینهای استاندارد همون ماشینهای GT4 , GTPSP هستن و کاکپیت هم ندارن. البته معنیش این نیست که دقیقآ همونا رو با همون کیفیت انداختن توی GT5 :D مدل های GT4 خیلی خوب ساخته شده و توی بخش Photo Mode اون بازی میشد عکسهایی ساخت که قابل مقایسه با یه بازی 2010 هست ! مثلآ عکسهای زیر برای GT4 هست ولی خیلی راحت میتونه با اکثر بازیهای این نسل رقابت کنه :

AA ماشینها هم توی GT5 نسبت به GT4 خیلی بهتر شده و از همه مهم تر نورپردازی نسل جدید روی اونها قرار میگیره که خیلی بهترشون میکنه. یه تریلر هم مدتها پیش از ماشینهای استاندارد اومد که کیفیت خیلی خوبی داشتن. درسته که قابل مقایسه با ماشینهای پریمیوم نیستن ولی مشکل خاصی هم ندارن.

در کل همون طور که قبلآ توی تاپیک بازی گفتم , بزرگترین موردی که منتقدها میتونن بهش گیر بدن همین ماشینهای استاندارد هست. GT5 میتونست خیلی راحت با 200 تا ماشین پریمیوم عرضه بشه و هیچ منتقدی هم جرئت نداشت از این موضوع انتقاد کنه. ماشینهایی که طراحی خارجی و داخلی فوق العاده دارن و کاکپیت کامل با بیشترین کیفیت ممکن براشون طراحی شده. مثلآ برعکس همه بازیهایی که دیدم (شاید بازی ای باشه که ندیدم :D) وقتی از زاویه کاکپیت بازی میکنیم , با زدن دکمه ای که عقب ماشین رو نشون میده باز هم از داخل کاکپیت عقب رو میبینیم نه مثل بقیه بازیها که دوربین یه دفعه میاد خارج از ماشین !

در مجموع ماشینهای استاندارد از دید طرفدارهای GT یه جور هدیه هست ! همون طور که GT3 تعداد ماشینهاش تقریبآ یک چهارم GT2 بود ولی از نظر میانگین امتیازهایی گرفت که بعیده تا مدتها هیچ ریسینگی بهش برسه , GT5 هم میتونست با 200 تا ماشین بیاد و کسی هم ازش ایراد نگیره ولی یامائوچی 800 تا ماشین هم به این 200 تا اضافه کرده تا تنوع بازی بالاتر بره.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اتفاقآ دقیقآ همین کارو میکنن :biggrin1:...
البته معنیش این نیست که دقیقآ همونا رو با همون کیفیت انداختن توی GT5
AA ماشینها هم توی GT5 نسبت به GT4 خیلی بهتر شده و از همه مهم تر نورپردازی نسل جدید روی اونها قرار میگیره که خیلی بهترشون میکنه.
منظور منم همین بود دیگه :D
که یعنی نمیخوان همونا رو با همون کیفیت بندازن توی بازی ؛ همین که میگی AA خیلی بهتر و نورپردازی نسل جدید یعنی اینکه کیفیت ماشینهای 5 نسبت به 4 بسیار پیشرفت کرده ...
راستش داشتم GT 4 رو میدیدم بیش از همه AAـش میزد توی ذوق ... البته اون موقع از نظرم خدا بود وقتی داشتم بازیش میکردم :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدا رو شکر بلاخره رسید!!!به دوست داران GT تبریک میگم(خودم که نیستم قاطیشون:D)

پ.ن:کسی نمیدونه بازی توی BD 50 عرضه میشه یا بیشتر؟ (فکر کنم 1 روزی سر دریافتش به مشکل بخوریم)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
قضیه ماشین های پرمیوم چیه؟
ماشین های پریمیوم همینایی هستن که توی گیم پلی ها و عکس ها می بینیم. از اول برای GT5 طراحی شدن و کاکپیت دارن و دمیج و صدمه ای که می بینن پیشرفته تر از ماشینهای استاندارد هست.

پ.ن:کسی نمیدونه بازی توی BD 50 عرضه میشه یا بیشتر؟ (فکر کنم 1 روزی سر دریافتش به مشکل بخوریم)
دیگه بیشتر از 50 که بعیده باشه :D ولی به نظرم جزو معدود بازیهایی هست که الکی و برای شعار دادن Blu-Ray رو پُر نکرده ! همون GT4 با گرافیک نسل قبل روی DVD 9 اومد چه برسه به این یکی که ماشینهای GT4 رو با کیفیت HD و بهبودهای زیاد داره به اضافه ماشینهای GT5 و کلی محیط و آیتم مختلف و آب و هوا و ... :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر