انتظارات و ایده های شما در The last of us 2 Multiplayer

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
cropped-header2.png
سلام دوستان در این تاپیک میخوایم ایده های جالبمون رو درباره بخش مالتی لست آف آس به اشتراک بذاریم ...
از خودم شروع میکنم :
1. خیلی ها میگن وجود کلیکر و رانر در مود های مالتی لست آف آس ... من با این مورد کاملا مخالفم در بخش مالتی نباید دشمن هوش مصنوعی وجود داشته باشه ، فک کنید موقع رودررو شدن با یکی از اعضای تیم مقابل یهو یه کلیکر هم بیاد سمتتون :|:| به کدوم حمله میکنید ؟ یا وقتی Last man هستید ... اصلا این مورد منطقی نیست ...
چیزی که من بجاش پیشنهاد میکنم و به احتمال نود درصد هم ناتی داگ اینو در بازی قرار میده وجود کو آپ Survival در برابر دشمنان اینفکتد هست .
2 . اکشن تن به تن بیشتر (چون لست کلا انیمیشناش فوقالعادس و این مورد خیلی جذاب میشه ) و خفه کردن های مخفیانه که تو سینگل بود و ...
3. وجود مود های بیشتر ( این مورد رو میذارم بقیه دوستان که تو بازی حرفه ای تر بودن نظراتشون رو بگن )
4. پرک های بیشتر : مثلا پرکی که باعث میشه سریع تر دست بکنی تو کوله پشتیت و در بیاری :D:D پرکی که باعث میشه وقتی به یه دشمن دمیج زدی و طرف فرار کرد ، رد خونش رو رو زمین ببینی >:D<
5. تنوع اسلحه ها و انواع تیر ها : مثلا تیر سمی که وقتی به طرف برخورد میکنه تبدیل به انفکتد میشه و تا چن ثانیه بعدش به هم تیمی های خودش حمله میکنه #:-S
6.افزایش سرعت و نرمی حرکت کاراکتر : واقعا این مورد آزار دهنده بود تو لست میخواستی برگردی عقب یا یهو به یه جهت دیگه و بازی یه حالت Sluggish و چسبناک داشت ، البته انتظار نیست که حرکتها مث Uncharted خییلی سریع و غیر واقعی بشن ولی خب از اینی که هست باید نرم تر باشه تا سرعت و هیجان مالتی بیشتر بشه .
7. آخری و مهم تر و واجب تر از همه وجود سرور های Dedicated .

Factions_intro.jpg

~o)~o)~o)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: x-x and arsenalmom

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
با نهایت احترام بنظرم دلیل شما برای نبودن هوش مصنوعی کاملا بیخوده :D

دلیلشو بگو ، اینکه بگی بیخوده و رد شی که کاری نداره
مورد مشابهش که من تجربه کردم تو تایتانفال یک بود ، داشتی تو مپ میگشتی یهو میدیدی یه ربات کوچیک عین هویج اونجا نشسته و داره بعت شلیک میکنه ، از هر ده تا تیرش هم دو تاش بهت میخورد ، چون اگه سازنده ها میخواستن اینا رو قوی درست کنن جز اعصاب خوردی برا بازیکنا چیزی نداشت و اینجوری ضعیف هم که رسما بیهوده شده بود.
بنظر من تنها کاری که اینفکتد تو مالتی میکنه گند زدن به بازی هست ، مالتیپلیر برا به چالش کشیدن مهارت بازیکنا در برابر هم دیگس نه اینکه وسط هدشات کردن و استراتژی بخرج دادن یه کلیکر بیاد جلوت و مجبور شی یه خشاب حرومش کنی ، یا موقع last man در حالی که داری همه تیم حریف رو کتلت میکنی توسط یه بلوتر دهنت جر داده بشه :|:|

بنظرم احتمال اینکه ناتی داگ همچین چیزی قرار بده کمتر از یک درصده ... اگه کسی از دوستان دیده تو یه بازی مالتیپلیر ( نه Co-op ) همچین ایده ای پیاده شده و خوب در اومده به ما ام معرفی کنه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: underal

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
1- موافقم، infected ها به PvP نمیخورن و بالانسو به هم میزنه
باید بزارنش برای Co-op، مگر اینکه ناتی داگ راه حلی برای بالانسینگ بازی داشته باشه که بعید میدونم

2- با اینم موافقم، باید سلاح Melee بیشتری بزارن تو بازی

3- من فقط یه مود Battle royale میخوام
دوست دارم چندین بازیکن توی یک مپ بزرگ باشن و هر کی برای خودش کار کنه و بقیه رو بکشه، اینطوری نگران هم تیمیهات هم نیستی، یه چیزی تو مایه های PUBG یا Fortnite
یه سیستم Crafting هم مخصوص اسلحه ها میتونن توی این مود بزارن
حتی infected هم میتونن بزارن تو این مود
برنده هم میتونه لقبِ The Last of Us بگیره :D
البته خیلی خیلی بعیده ناتی داگ وقت بزاره برای همچین مودی

4- با پرکهایی که پولی نباشن و بالانسو به هم نزنن (مثل Bomb Expert 3) موافقم
ولی با خون ریزی موافق نیستم، به نظر OP میاد

5- تنوع اسلحه رو دوست دارم ولی تیر نه
دوست دارم ساده نگهش دارن، زیبایی این بازی به سادگیشه به نظرم

6- با کمی نرمی بیشتر موافقم، ولی دوست دارم در عین حال حس واقعی و سنگینیش حفظ بشه
افزایش سرعت همین الانشم با پرک Agility امکان پذیره
چیزی که دوست دارم انیمیشن های بیشتره، مثلا پوشیدن Armor الان خیلی سادس، بعضی از انیمیشنهای هم تیمیهاتو هم نمیتونی ببینی، مثل چیز میز برداشتنشون
دوست دارم حرفها و صداهاشون هم متنوع تر بکنن

7- من با سرورهای بازی مشکلی ندارم
فقط مثل Uncharted 4 نزنن بترکوننش برای من کافیه
من بعید میدونم ناتی اهمیتی بده به سرور

اضافه کردن Skin برای لباس و Armor و حتی اسلحه ها(اسکین های آخر زمانی نه مثل U4)
آپگرید خفن گرافیکی و در عین حال 1080p بودن مولتی(900p بودن مولتی U4رو دوست ندارم)

ولی در کل مهمترین چیز برای من تغییر ندادن سیستم Gun play بازی هست
حس سنگینی که توی این بازی و اسلحه هاش هست من توی کمتر بازی دیدم
با اون مود Battle Royale :D

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دلیلشو بگو ، اینکه بگی بیخوده و رد شی که کاری نداره
مورد مشابهش که من تجربه کردم تو تایتانفال یک بود ، داشتی تو مپ میگشتی یهو میدیدی یه ربات کوچیک عین هویج اونجا نشسته و داره بعت شلیک میکنه ، از هر ده تا تیرش هم دو تاش بهت میخورد ، چون اگه سازنده ها میخواستن اینا رو قوی درست کنن جز اعصاب خوردی برا بازیکنا چیزی نداشت و اینجوری ضعیف هم که رسما بیهوده شده بود.
بنظر من تنها کاری که اینفکتد تو مالتی میکنه گند زدن به بازی هست ، مالتیپلیر برا به چالش کشیدن مهارت بازیکنا در برابر هم دیگس نه اینکه وسط هدشات کردن و استراتژی بخرج دادن یه کلیکر بیاد جلوت و مجبور شی یه خشاب حرومش کنی ، یا موقع last man در حالی که داری همه تیم حریف رو کتلت میکنی توسط یه بلوتر دهنت جر داده بشه :|:|

بنظرم احتمال اینکه ناتی داگ همچین چیزی قرار بده کمتر از یک درصده ... اگه کسی از دوستان دیده تو یه بازی مالتیپلیر ( نه Co-op ) همچین ایده ای پیاده شده و خوب در اومده به ما ام معرفی کنه .
منظور من co op بودا اونجوری خب معلومه بدرد نمیخوره :D

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
من خودم شخصا همین استایل مولتی شماره 1 رو دوست دارم
ولی توقعی که دارم اینه که بازی ساپورت بشه و بالانس بازی بهم نخوره . همین الانشم بعضیا با bomb expert و covert Training و تاکتیکال بالانس بازی رو بهم میزنن . رسما دارن جولون میدن :|:| . بعد تازه بهشون میگی تاکتیکال واسه نوباست بهشون برم میخوره :|
آقا تاکتیکال و شورتی رو کلا نرفش کنن بره :| Frontier هم همینطور . بعضی پرک ها مث بمب اکسپرت رو حذف کنن کلا . یه سری پرک ها هم مثل کاورت رو یه بالانسی بزنن بهش
بعد اینکه توی قسمت Party Allowed هر کدوم از مود ها یه قابلیتی واسه لیدر گروه بزارن که اعضای تیمش رو بندازه بیرون (بنابر دلاییلی مثل نفوذی بازی یا نوب بودن :|)
کلا هر چی آیتم پولی هست مثل لباس و حرکات نمایشی و پرکها و اسلحه ها رو از حالت پولی دربیارن و جوری باشه با بازی کردن باز شه یا مث بتل فیلد یا آنچارتد پک / صندوق باز کنی آیتم شانسی غیر تکراری بده

نظرم رو هم در مورد پست اول تاپیک بگم

1- کاملا موافقم توی PvP نباید باشه کلیکر و اینجور چیزا ولی یه مد مث Survival آنچارتد 4 بزارن خوب میشه
2- اینم خوبه
3- بالاتر گفتم
4- هرکاری در مورد پرک ها میکنن پولی نباشه :/ دیگه رسما بازی Pay To win میشه :| با نظر اون دوستمون تو بالا هم موافقم . بالانس رو به هم نزنه
5- به نظرم همین اسلحه هایی که در حال حاضر هست رو بزارن توی بعدی بسه
6- این که درست میشه مطمئن باش :D
7- اینم باید خوب پیاده کنن با وجود اینکه بازی 4 به 4 یا فوقش 5 به 5 بشه . واسه بازی ای که کلا 10 نفر داره سرور بزارن زیاد جالب نی

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
برا من یه سرور dedicate بزارن رو مولتی 2 کفایت میکنه..اصلا همینو بیارن رو 2 فقط سرورش dedicate باشه راضیم....به خاطر نداشتن سرور اختصاصی تو این بازی تخیلی مردن کم رخ نمیده تو بازی خصوصا ما ایرانی ها وقتی با خارجی ها بازی میکنیم.

البته احتمال این موضوع بسیار بسیار بعید هست .

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
8. execution و اعتراف گیری های جذاب تر
کلا متناسب با محیط اطراف مدل اکسکیوشن تغییر کنه ... مثلا تو interrogation وقتی کنار آب طرف داون شده بگیری هی سرشو بکنی زیر آب تا اعتراف کنه
یا وقتی طرف کنار یه بلندی یا پرتگاه داون شده بگیری بندازیش پایین :D یا یه نارنجک ( تیلو که نارنجک نداره !! ) بکنی تو دهنش و ضامنشو بکشی :-"
ترکیب این دو هم جالب میشه : نارنجک رو بکنی تو دهنش و بعد بندازیش پایین =D>=D> :D
دیگه چیزی فعلا ب ذهنم نمیرسه :-?

• Like
Reactions: x-x and R@OUF

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ولی توقعی که دارم اینه که بازی ساپورت بشه و بالانس بازی بهم نخوره . همین الانشم بعضیا با bomb expert و covert Training و تاکتیکال بالانس بازی رو بهم میزنن . رسما دارن جولون میدن :|:|
تاکتیکال رو اگه اپگرید 3 میکردی میشد مثل اسنایپر از فاصله 100 متری میتونستی حریف رو داون کنی چقدر ما سر این جریان با فرندامون میخندیدیم:))
مونده بودم کی این سلاح رو بالانس کرده:))

• Like
Reactions: jokeram

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
از ویدیو های خیلی پر بازدید Nick Eh 30 که داخلش هم خودش خیلی ایده های بکر و جذابی میگه برای مالتی و هم از یوتوبر های دیگه هم دعوت کرده که ایده هاشون رو بگن ، اگه مالتی لست براتون مهمه حتما ببینید :

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
ایده بسیار زیاده....

اگه از Horde 3 بازی Gears Of War 4 الگو برداری بشه عالی میشه.... همچنین اینکه بازی اگه مینی باس و باس هم داشته باشه خوبه(مثلا حیوانات هم بعضیاشون دچار بیماری شدن و تبدیل شدن البته این ایده ریسکیه و اگه خوب پیاده بشه ارزش داره)

Co op survival اون هم بصورت آفلاین و دو نفره در مقابل دشمنان عالی میشه( مثله همین Horde 3 ک مثال زدم)

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
وجود کلیکر و اینفکتد توی این بخش یه جورایی مضحکه ! کاملا مخالفم .
کلا لست 1 مولتی پلیر محشری داشت ! بی عیب نبود ولی کم نقص بود .هنوز هم بازی میکنم و لذت میبرم .

در نتیجه من به چیزی شبیه به همین نسخه با گرافیک بهبود یافته و رفع یه سری مشکلات جزیی ( مثل وجود سیستمی برای جدا کردن بازیکن ها بر اساس لول شون تا تو یه بازی اختلاف فاحشی وجود نداشته باشه . ) و اضافه شدن coop راضیم .

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
بازی Pay to win که صددرصد خواهد بود مالتی پلیر های ناتی داگ همیشه همینه
مشکلی هم نیست اون پول نوش جونشون فقط خداکنه سروراشونو درست کنن تنها چیزی که از آنلاین نسخه بعدی انتظار دارم همینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر