انتشار CS:GO beta در 30 نوامبر ! (آپدیت* انتشار شد، فقط برای افراد محدود)

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
7994.jpg

دیروز Csgo_dev در توییتر خود اعلام کرد که CSGO beta در 30 نوامبر برای PC عرضه می‌شود که توی این نسخه میتونید از دو مپ معروف de_dust و de_dust2 استفاده کنید !

منبع

===================

آپدیت امروز سایت ESEA News اعلام کردک که csg_dev در تویتر خود اعلام کرده که Counter-Strike GO BETA برای یک سری افراد کم اکتیو شده ولی به زودی برای همه اکتیو میشه پس کسایی که beta key رو ندارن هرگز از کسی نخرن یا نگیرن چون برای خودشون هم به زودی اکتیو میشه !

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tuco

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
MSI که قراره برای ما نسخه ارجینال رو تهیه کنه باید ببینیم چی میشه .
یعنی کسی اینجا به صورت حرفی کانتر بازی نکرده !!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
MSI که قراره برای ما نسخه ارجینال رو تهیه کنه باید ببینیم چی میشه .

من نزدیک 8 ساله دارم بازی میکنم ! :D تو سایت مدرسمون ریختیم کانتر سورس رو من تو هر تیمی میوفتم همه شاکی میشن ! :D

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
آريا منظورت از حرفه اي چيه؟‌:D
اشکان که جزو پیشکسوتای CSS هست ! :biggrin1: خیلی وقته که گذاشته کنار فک کنم ! سیاوش رو نمیدونم کی رو میگی ! قبلنا خیلی تعداد پلیرای CSS تو سرورای ایرانی کم بود ولی الان 2تا سرور 24تایی راحت پُر میشه !

فکر میکنم چیزایی که جذابش کرده مپای خوب و مُدهایی‌ـه که براش ساختن ! مثل aim_map , awp_map .... ZombieMod , Deathmatch ...
استاد Darkfie1d!يه نيگا به پروفايل xfireـش بندازي ميفهمي ديگه.
خوب ميگم من اصلا تا حالا CSS آنلاين امتحان نكردم...قديما LAN بازي ميكردم ( كايكو :))‌ ). ولي مثلا تو همين 1.6 به غير از 4-5 تا سرور پابليك 31-32 نفره كه تقريبا هميشه پره كلي سرور مثلا Match هست حالا Mod ها و مپ هاي متفرقه مثل aim و awp و knife رو بيخيال ميشيم.
اتفاقا چيزي كه CS رو برا من جذاب ميكنه روون بودن بازيه.خيلي ميچسبه! با اون حس رقابت كه گفتم :D

• Like
Reactions: Ἁlireza

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اینم یه عکس از منوی بازی که یه بنده خدا فرستاده بود تو فروم ESEA !
http://i.imgur.com/sOctJ.jpg

---------- نوشته در 07:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:21 PM ارسال شده بود ----------

دوستانی که تو استیم زیاد رفتو آمد دارن ایملشونو چک کنن ببینن VALVe براشون نفرستاده Key رو !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر