انتشار CS:GO beta در 30 نوامبر ! (آپدیت* انتشار شد، فقط برای افراد محدود)

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
7994.jpg

دیروز Csgo_dev در توییتر خود اعلام کرد که CSGO beta در 30 نوامبر برای PC عرضه می‌شود که توی این نسخه میتونید از دو مپ معروف de_dust و de_dust2 استفاده کنید !

منبع

===================

آپدیت امروز سایت ESEA News اعلام کردک که csg_dev در تویتر خود اعلام کرده که Counter-Strike GO BETA برای یک سری افراد کم اکتیو شده ولی به زودی برای همه اکتیو میشه پس کسایی که beta key رو ندارن هرگز از کسی نخرن یا نگیرن چون برای خودشون هم به زودی اکتیو میشه !

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tuco

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خداکنه مث BF3 اولش یه نسخه بیاد دعوتی بعد هم عمومی.
من پول بالا این بازی نمیدم.
ولی آنلاینش رو میخوام :(.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
فکر نکنم ایرانیا بازی کرده باشن ! ولی خیلی مپای قشنگی به جز dust2 هم هست !

علیرضا چرت نگو :D تو سرور های کانتر اکثر مپ های معروف رو بازی میکنن ! inferno or nuke or aztech یا aim map ها و ... cbble هم بازی میکردن یک موقع تو شاتل !

پ.ن: من اصلا کلا نفهمیدم این CS جدیده چیه ؟! :D

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
علیرضا چرت نگو :D تو سرور های کانتر اکثر مپ های معروف رو بازی میکنن ! inferno or nuke or aztech یا aim map ها و ... cbble هم بازی میکردن یک موقع تو شاتل !

پ.ن: من اصلا کلا نفهمیدم این CS جدیده چیه ؟! :D

من تا اون جایی که تو سرورای ایرانی CSS بازی میکردم همه dust2 بازی میکردن !
این لینک یوتوب از گیم پلی بازی
http://www.youtube.com/watch?v=tN93xXfews4
اینم لینک تریلر
http://www.youtube.com/watch?v=4ycbuZNRgZc

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
من تا اون جایی که تو سرورای ایرانی CSS بازی میکردم همه dust2 بازی میکردن !
CSS رو كه نميدونم چه تيريپي بوده تا حالا آنلاينشو امتحان نكردم!ولي فكر كنم بازيكناش خيلي كمتر از CS 1.6 باشن...لااقل توي ايران(در مورد CSS بريد از استاد اشكان يا سياوش سوال كنيد :D‌ )
من خودم 1.6 آنلاين ميزنم....اينجوري نيست كه خيلي شاد و شود بريم dust2 بزنيم 24 ساعته.
ولي خوب فكر نكنيد همه ي مپ هارو هم بازي مي كنيم :D
هرجاي دنيا برين چنتا مپ dust2 و train و nuke و inferno و Mirage و Tuscan(اين 2دو تاي آخري رو تو ايران فاكتور بگيريد :D )هست.يه سري مپ ديگه هم داريم كه طرفدار زياد داره (حداقل تو ايران ) مثل aztec و cbble حالا نميدونم قبلا توي مسابقه ها و تورنمنتاي رسمي اين 2 تا مپ بودن يا نه و سيستمشون چجوريه.فقط تو چنتا frag movie ديدم.
كلا CS بهترين تجربه ي بازي گروهي بوده واسه من(لول حالا كلا چنتا FPS بازي كردم انگار :D ).دليل اصليشم اين بود كه خيلي بازيكناش زياد بودن و تا حدودي اون حس رقابتي كه من دنبالش بودم رو توش داشت.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
CSS رو كه نميدونم چه تيريپي بوده تا حالا آنلاينشو امتحان نكردم!ولي فكر كنم بازيكناش خيلي كمتر از CS 1.6 باشن...لااقل توي ايران(در مورد CSS بريد از استاد اشكان يا سياوش سوال كنيد :D‌ )
من خودم 1.6 آنلاين ميزنم....اينجوري نيست كه خيلي شاد و شود بريم dust2 بزنيم 24 ساعته.
ولي خوب فكر نكنيد همه ي مپ هارو هم بازي مي كنيم :D
هرجاي دنيا برين چنتا مپ dust2 و train و nuke و inferno و Mirage و Tuscan(اين 2دو تاي آخري رو تو ايران فاكتور بگيريد :D )هست.يه سري مپ ديگه هم داريم كه طرفدار زياد داره (حداقل تو ايران ) مثل aztec و cbble حالا نميدونم قبلا توي مسابقه ها و تورنمنتاي رسمي اين 2 تا مپ بودن يا نه و سيستمشون چجوريه.فقط تو چنتا frag movie ديدم.
كلا CS بهترين تجربه ي بازي گروهي بوده واسه من(لول حالا كلا چنتا FPS بازي كردم انگار :D ).دليل اصليشم اين بود كه خيلي بازيكناش زياد بودن و تا حدودي اون حس رقابتي كه من دنبالش بودم رو توش داشت.

اشکان که جزو پیشکسوتای CSS هست ! :D خیلی وقته که گذاشته کنار فک کنم ! سیاوش رو نمیدونم کی رو میگی ! قبلنا خیلی تعداد پلیرای CSS تو سرورای ایرانی کم بود ولی الان 2تا سرور 24تایی راحت پُر میشه !

فکر میکنم چیزایی که جذابش کرده مپای خوب و مُدهایی‌ـه که براش ساختن ! مثل aim_map , awp_map .... ZombieMod , Deathmatch ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر