انتخاب بهترين بازي سال 2007 در سايت gamespot توسط شما !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
با رفتن تو در سايت gemespot و لينكي كه ميزارم ميتونيد بازي مورد علاقه خودتون را انتخاب كنيد فقط با يك كليك .
در اينجا ميتونيد انتخاب كنيد :
http://www.gamespot.com/best-of/
تاكنون بهترين بازي ها از نظر امتياز امار به ترتيب اول دوم سوم و.............را در زير ميبينيد .

Call of Duty 4: Modern Warfare : با 2357 امتياز نخست 15%

Super Mario Galaxy: با 2290 امتياز 15%

Halo 3 : با 2038 امتياز 13%

BioShock با 1828 امتياز 12%

Mass Effect با 1198 امتياز 8%

Crysis با 1157 امتياز 7%

و
.
.
.
.
.

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اينطوري هم كه اصلا معنا نداره مثلا ادم بگه پرطرفدارترين بازي سال 2007 از ديد شما :-"
الان اينجا خيلي ها مثلا طرفدار يه بازي هستند ولي يه بازي كه خوششون اومده انتخاب كردند .
پس به نظر من ميشه گفت همين بهترين يعني در كل از اون بازي كه واقعا لذت بردم ازش ميرم انتخاب ميكنم .
[ltr](Please note that this voting process is not GameSpot's full Readers' Choice voting, which will be made available with the full awards in the coming weeks.)[/ltr]
این نظر سنجی با چیزی که هر سال انجام می شه و بهترین بازی های هر سبک و در کل بهترین بازی انتخاب می شه فرق داره و اون یه چیز دیگس که هفته های دیگه انجام می شه.

در بالای بازی ها هم نوشته شده:
Which of this year's highly anticipated games was truly worth the wait?
یعنی کدام یک از بازی های با انتظار بالا و پر طرفدار واقعا ارزش صبر کردن برای بازی رو داشت؟

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
bioshockواقعا ارزششو داره به محتوي و پيامهاي داستان بازي دقت كنيد ميفهميد اين بازي چيزي بيشتر از يك ويديو گيم است.

gta_iv_360

کاربر سایت
Nov 27, 2007
58
نام
امير
تنها بازی ای که تا حالا تونسته توی gamerankings بره بالای زلدا!و صدالبته الانم با بالای 50 تا نقد دومه.و احتمال خیلی زیاد بهترین بازی سال.
اين خارجيا وقتي واسه بازيه halo3 از كارو زندگي ميوفتن و شبو تو صف ميخوابن ازشون بعيدم نيست اين بازيه قارچ خوره چيه اسمشو نميدونم بهترين بازيه سال بكنن

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
اين خارجيا وقتي واسه بازيه halo3 از كارو زندگي ميوفتن و شبو تو صف ميخوابن ازشون بعيدم نيست اين بازيه قارچ خوره چيه اسمشو نميدونم بهترين بازيه سال بكنن
احتمال میدم شما 2-3 ساله که به جمع گیمر ها پیوستی و چه بسا کمتر!:)

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
اين يارو قارچ خوره چيه 14% گرفته :eek: چي داره مگه
دوست عزيز زماني که در ارتباط با يک چيزي(مثل همين بازي) اطلاعات کافي نداري با اين حرفات به خودش و طرفدارانش بي احترامي ميکني.
من بين Super Mario Galaxy و Call of Duty 4: Modern Warfare به COD4 راي دادم.
البته انتخاب برام خيلي سخت بود چون هر دو رو بهترين بازي هاي سال ميدونم.
حيف که wii ندارم و نتونستم SMG رو تجربه کنم :((
به نظرم ليست زياد جالبي نيست. خيلي گزينه هاي بهتري ميتونست داشته باشه و خيلي از گزينه هاش...

آخرین ویرایش:

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
منم بین cod 4 و bioshock مونده بودم که آخرسر به bioshock رای دادم.شاید cod بیشتر بهم حال داد ولی با وجود داستان پیچیده, گیم پلی هوشمندانه, گرافیک بالا و صداگذاری عالی bioshock به این نتیجه برسم که لقب بهترین بازی سال واقعا حقشه.(البته اینجا بیشتر popularity یه.:biggrin1:)

gta_iv_360

کاربر سایت
Nov 27, 2007
58
نام
امير
دوست عزيز زماني که در ارتباط با يک چيزي(مثل همين بازي) اطلاعات کافي نداري با اين حرفات به خودش و طرفدارانش بي احترامي ميکني.
من بين Super Mario Galaxy و Call of Duty 4: Modern Warfare به COD4 راي دادم.
البته انتخاب برام خيلي سخت بود چون هر دو رو بهترين بازي هاي سال ميدونم.
حيف که wii ندارم و نتونستم SMG رو تجربه کنم :((
به نظرم ليست زياد جالبي نيست. خيلي گزينه هاي بهتري ميتونست داشته باشه و خيلي از گزينه هاش...
بابا ول كنيد من يه چي پروندم ميخواستم پستام زياد بشه اطلاعات كافي هم از اين بازي دارم واسه المپيك ساختنش تو بازي بايد مسابقه بدن مسابقه هاي المپيك هم تو بازي هست من هيچ قشنگي اي تو اين بازي نميبينم من نظرمو گفتم خود شما wii نداري اونوقت چجوري از اين بازي خوشت اومده وقتي 1بار هم بازي نكردي در ضمن من قصط بي احترامي به كسي نداشتم

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
بابا ول كنيد من يه چي پروندم ميخواستم پستام زياد بشه اطلاعات كافي هم از اين بازي دارم واسه المپيك ساختنش تو بازي بايد مسابقه بدن مسابقه هاي المپيك هم تو بازي هست من هيچ قشنگي اي تو اين بازي نميبينم من نظرمو گفتم خود شما wii نداري اونوقت چجوري از اين بازي خوشت اومده وقتي 1بار هم بازي نكردي در ضمن من قصط بي احترامي به كسي نداشتم
کاملا مشخص کردين که اطلاعاتتون درباره ي Super Mario Galaxy فوق العادست! :)

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
در اثر فقدان نقش آفرینی بدرد بخور مجبور شدم از بین 3 گزینه موجود به hellgate: london رای بدم, اقلا Persona 3 رو تو لیست میذاشتن. (گیر ندین mass effect خوب بود, آره بابا حرف نداشت)
ما که نفهمیدیم چرا psp رو اصلا حساب نیاوردن ولی DS چند تا بازی داره, یعنی psp هیچ بازی truly worth نداشت. یا شاید (شوخی) اگه مایکروسافت یه xbox portable داشت اوضاع عوض می شد. اگه کسی فهمید به ما هم بگه.

پ.ن: با این وضعیت اگه ماریو روی 360 یا ps3 می اومد بقیه باید گل می گرفتن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من به Cod 4 رای دادم.خداییش هنوز فکر می کنم تو بازی هستم.

توهم زدم خفن.

بازی توپی بود.من یه ذره مشکل پسندم.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر